» »

Nakup tiskalnika

Nakup tiskalnika

slawc ::

Kateri inkjet tiskalnik mi priporocate, cena do/okoli 20 jurjev. Ne printam masovnih kolicin.

Prosim, da napišete še pozitivne/negativne strani omenjenih oz. predlaganih modelov.

Razmišljal sem o Canon i350 (vredu cena, ampak v Monitorju sem prebral da od deklariranih 200 strani na kartušo dejansko pride le ca. 70), i455, HP5150...
Bral sem tudi da Canonovi modeli pucajo šobe vsake toliko časa. Torej, če sprintam par listov na dan bo potem parkrat na dan to pucal (dva lista zdaj, tri cez pol ure, spet kasneje cez par ur...)? HPjevi pa imajo malce dražje kartuše, čigava se sedaj hitreje sprazni (večinoma tekstovno printanje, s kakšnimi slikami - recimo printanje web strani (kjer ni foto kakovost).

Pa zakaj so pritnerji pri nas tako dragi? Canon i560 je zunaj malce cez €100, oz. ca $100???
LP, Slawc
  • spremenil: slawc ()

ganzi ::

Canon ima ful pocen kartuše..
Neoriginalne: črna 900 sit, barvna 2400 sit..
Taprave Canonove pa so okol 2 krat tok se mi zdi.
LP

slawc ::

Še to sem pozabil vprašat: pri HPju se z zamenjavo kartuše zamenjajo še šobe, kaj pa pri ostalih (recimo, da se kaj zapaca in treba menjat).

Ima kdo že kakšne izkušnje z multifuncition napravami (scener, printer, kopirc??)
Recimo:
hp psc 1350
LP, Slawc

boštjan ::

iz lastnih izkušenj ti lahko priporočam cannon i455,tiska hitro in kvalitetno

l-note ::

boštjan - A lahko poveš še kaj o glasnosti oz. "tihosti" tega printerja.
Namreč tudi sam se odločam za nakup novega tiskalnika in sem se zapičil v Canonove modele.
Glede barv oz. kartuš sem pa v VIP-u bral, da ima Canon najcenejše in upam da je to res.

boštjan ::

sem mislil,da me boš vprašal o kvaliteti tiska in ne glasnosti.ok ko tiska je znosno glasen,vsaj zame,sicer pa glasnost mene ni nikdar motila pri printerjih zato tudi ne posvečam temu nič. Za 25k je bomba,sploh ker lahko direkt iz digitalca printaš

l-note ::

Hja :D :D, seveda je kvaliteta tiska ena izmed NAJPOMEMBNEJŠIH lastnosti printerja, vendar si že v prejšnem posti napisal, da tiska hitro in kvalitetno:D .

bmen ::

greš v Špara pa kupiš najcenejši tiskalnik. - ko so kartuše prazne ponoviš postopek.

Seveda to v primeru, da si zadovoljen s kvaliteto teh tiskalnikov (npr, jaz sem)

Za večje količine - barve = ČB laser
za večje količine + barve = kak malo resnejši ink jet

lep pozdrav
bmen

Alexius Heristalski ::

greš v Špara pa kupiš najcenejši tiskalnik. - ko so kartuše prazne ponoviš postopek.
Ne bi rekel, da je to zdaj pametno. Pri takih tiskalnikih sploh ne dobiš polnih kartuš, ampak precej prazne, tako da se ne izplača.
Kupi Canona, kajti ti so trenutno tehnično in kvalitetno na vrhu, cena odtisa pa je med najnižjimi. Lahko tudi ponovno polniš, vendar pazi pri izbiri črnila. Le-ta so od ponudnika do ponudnika zelo različnih kakovosti.
Sam si lastim Canona i560, ki pri nas stane preko 40.000 sit in je absolutno vreden tega denarja. Če ga v tujini lahko dobiš za 100 eur, še toliko bolje!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8830524 (24222) Bye
»

Canon PIXMA Ip 4000

Oddelek: Kaj kupiti
162069 (1731) neoto
»

Komentarji konfiguracije racunalnika, izbira printerja

Oddelek: Kaj kupiti
141059 (919) Loki
»

kje in kateri printer za pod 20k

Oddelek: Kaj kupiti
111020 (932) jurcy
»

izbira tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
121760 (1629) TribesMan

Več podobnih tem