» »

Odklep XPja :-)

Odklep XPja :-)

Pat_MaGroin ::

Ok, vceri sem se iz dolgcasa spravu odklepat XP1800+. Imam pa MSI Turbo2 plato. Ok, pobarvam, zmontiram, bootam..isto..Dam na 11.5x133 se mi zbudi kot 1700+, dam 12.5 se zbudi kot 1800+, na 13 kot 733 pa 14 pa 667mhz:)). Ok, zdej boste rekl da nej prek FSBja..bom..ampak hocm da mnozilniki delajo..A proc sploh ni odklenjen, al sam ker od mosticev?

Btw: kako POPOLNOMA pocistim conrad lak+vscenko iz lukenjc ven?
10x

njok ::

Tisto, kar si zgoraj opisal, se dogaja ker so mostički slabo povezani. Ponovi vajo. :D


Jaz barvo cistim z acetonom, ki dobro opravi delo. :)

Narcos Satanicos ::

Če hočeš večji FSB pol ne rabš množilnikov nad 13 anyway, drgač boš pa najbrž mogu en L10 most prerezat enga pa povezat (predvidevam da maš palominota?).

S čim si pa zapolnu lukne?

njok ::

Ahh... se opravicujem. Sem slabo prebral in nisem opazil, da ti nagajajo samo množilniki nad 12.5x.

Pat_MaGroin ::

Ful cudno. 11.5x133 je kao default za xp1800+. Dam na 12x133, zadeva se zboota, ampak v winse ne pride. BSOD. Odklenjen je, sam ocitno se zadeva zanic navija? RAM sem lahko navil tam do 140, zdaj pa dam 11.5x134mhz, pa zadeva ne pride v winse. Brezveze sem se matral ;(

Matek ::

PIC, folk odklepa množilnik, da ga zmanjša, pa pol poveča fsb, ne ga zdej dvigovat. Drugač pa zvečaj voltažo če še nisi.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

the_unborn ::

jupi, uspelo mi je odklnit svoj mlincek, sem skoraj izgubil vse zivce, ampak na koncu ko nisem imel vec upanja mi je uspelo, delajo vsi mnozilniki od 7 do 12,5 ostalih nisem testiral


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ob spreminjanju FSB se spreminja DRAM CLOCK

Oddelek: Navijanje
141893 (1724) Microsoft
»

Komentarji članka Osnove navijanja I

Oddelek: Navijanje
402925 (2102) BaRtMaN
»

Athlon XP na via KT133

Oddelek: Strojna oprema
10826 (678) Dr_M
»

8rda+, max:1684 MHz kaj delam narobe

Oddelek: Navijanje
271564 (1168) waters
»

Unlock AMD XP in stabilnost ???

Oddelek: Navijanje
181197 (814) R@C@

Več podobnih tem