» »

Napaka na graficni kartici!!

Napaka na graficni kartici!!

_EN_ ::

zdravo! Imam eno veliko tezavo ki se mi ze dogaja kar neki mescov in ta tezava je z graficno kartico. Recimo kaj kaj delam na racunalniku naprimer v wordu kaj delam al pa kake igrce igram mi racunalnik zasteka in javi napako ki se glasi takole: szAppName : Drivers.Display szAppVer :10DE002D1500000000 ;
szModName : nv4.dll szModVer : 5.1.2001.1240 Offset : EA4806EA , imam pa graficno kartico NVIDIA RIVA TNT2 Model 64, res da je graficna malo stara ampak delovat bi vseeno mogla. no upam da mi boste lahko pomagali. mejte se:|

_EN_ ::

ja pa neki bi se dodal da ko mi racunalnik zablokira se prvo resetira po novem zagonu mi pa javi napako ki sem jo ze gori napisal. sam ne mi rect da ni kompatabilno ker vsaj mislim da je saj saj ze mam racunalnik 3 leta in mi je 2 leti delal brezhibno zadnje pol leta pa me je zacel ful zabavat. saj sm ze mogo novi disk nabavit ter ene rame mi je uniclo. tak da nevem kaj je narobe.:|

podtalje ::

Zamenjaj driverje (www.nvidia.com) pa bo problem rešen.
Že dolgo nisem videl, da bi kdo uporabljal tako stare driverje.

_EN_ ::

jah. ce mam pa originalni cd od graficne pa so toti driverji gor. pa tud nism si mislo da bi blo lahko to narobe da bi bli driverji zastareli.0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z računalnikom - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
233932 (3661) hojnikb
»

eVGA GeForce 8800gts

Oddelek: Pomoč in nasveti
211269 (985) akasa
»

Poročilo o napaki pri odpiranju iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
7889 (815) waLkeR^!
»

težave z MSI motherboart

Oddelek: Strojna oprema
392681 (1994) EZ2BHard
»

Kako pravilno software-sko zamenjati grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
201393 (1086) Marjan

Več podobnih tem