» »

mail.siol.net NE DELA

mail.siol.net NE DELA

Pepca ::

Ola!

Imam resen problem in sicer, ne dela mi outgoing mail. Posto lahko prejemam, posiljati pa je ne morem (iz mojega racunala, iz www.siol.net pa lahko). Pa sem klicala na 080 1000, pa so mi rekli odinstaliraj vse antiviruse, firewalle in podobna jajca ki ti lahko blokirajo posiljanje mejla, potem pa pojdi v run in cmd ter vtipkaj telnet mail.siol.net 25 in bo delalo. La k***c pa delalo, se zmeraj mi noce posiljati mejla. Pa sem sla v registri, pa sem rocno brisala ostanke teh programov, jih je bilo kar nekaj, se najvec jih je avast nasral, no enivej nekaj jih nisem mogla zbrisat, pa potem se resetirala komp in se zmeraj ne dela. Zdej me pa zanima ali obstaja kaksen program ki ti (pa ne regclean, ker mi ta ne pocisti dovolj) to nesnago spuca. Ali pa kaksen drug nasvet (zaenkrat format se ni v opciji). Hvala

pa še eno podvprašanje za veleume, ali lahko security center, monitoring direktorij zbrišem, tisti spodaj na sliki, ker mogoče v tem grmu tiči zajec?

kihc ::

A pingaš ga lahko? V cmd napiši ping mail.siol.net.

Meni se je enkrat zgodilo podobno, sploh ga ni hotelo pingati, potem pa sem drug dan hotel poklicat na siol, za foro probam še enkrat pingat je pa kar delalo.
x

Poldi112 ::

Jaz sem imel tudi neke probleme in sem zacasno zamenjal smtp na tistega od email.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818499 (16847) barakus
»

blacklisted: list.dsbl.org

Oddelek: Omrežja in internet
152303 (2102) Bakunin
»

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14013340 (10817) Bakunin
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316998 (16998) Bakunin
»

SiOL mail <= ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
122452 (2303) ||_^_||

Več podobnih tem