» »

Nakup pri Peluga.at

Nakup pri Peluga.at

Climber ::

V kratkem imam namen tam kupiti nekaj komponent. Na strani sem se registriral, ter dobil številko. Po tem ko sem izbral željene komponente, sem zadevo potrdil. Zanima me če je to pelugi dovolj, da vejo da sem naročil komponente ali jim je potrebno poslati mail. Ali me bodo obvestili nazaj, ko bodo imeli vse komponente ki sem jih naročil?
Kdor je na tak način tam že kupoval prosim za opis njegovega nakupa.

Hvala

Climber

frenk99 ::

Moja izkušnja je, da je to dovolj, lahko pa pošlješ mejl in preveriš, da bo ziher.
Sicer pa Peluga ne jemlje kreditnih kartic, zgolj keš!
Prav tako nimajo TaxFree finte, pomeni, da lahko MwSt dvigneš pri njih in nikjer drugje, kar je po svoje bolje, saj dobiš nazaj vse.

LP Frenk

DjTonic ::

Nazaj dobiš vse, edino 4 EUR daš za obrazec, ki ti ga izpolnijo ob nakupu.

Climber ::

Hvala za informacije, to vem da jemljejo samo keš.

Zanima me samo še to, ali je možno da mi že v trgovini pri nakupu odbijejo Mwst, zato da mi ne bi bilo treba ponovno hoditi v Gradec in jim jaz potem pošljem nazaj poštempljan račun?

1.Ali mi bodo odgovorili, ko bodo dobili mail z naročilom komponent?

2. Ali je najbolje da pokličem tja in vprašam če so dobili vse komponente, ki jih recimo sedaj ni na seznamu?

Climber

VASkO ::

ko nekaj rabis hitro, je najboljse, ce poklices. na mail pa lahko cakas tudi 1-2 dni.

treba je jemat v obzir to, da sta tam vedno samo 2 v stacuni in da je cel dan, ampak res cel dan noter guzva in vrsta in sploh ne vem, kdaj mata cajt maile odpisovat. jaz zato klicem, ker na mail lahko cakam 15 minut, lahko pa 2 dni.

DjTonic ::

Zanima me samo še to, ali je možno da mi že v trgovini pri nakupu odbijejo Mwst, zato da mi ne bi bilo treba ponovno hoditi v Gradec in jim jaz potem pošljem nazaj poštempljan račun?


Hm, to nevem, če ti bodo naredili. Če bi že prej kaj kupoval bi te poznali in bi ti takoj odšteli, tak pa težko.

Boki_ ::

Zdej še eno neumno uprašanje od mene. A se da dobit tisti dawk nazaj, če greš s propustnico od državljana, ki živi blizu italijanske meje?
I'm back

Pat_MaGroin ::

A bi mi kdo prinesel D-link router iz peluge? Stane menda 33 EUR, pustim mwst (jasno). Sem pa na relaciji MB-Ljubljana. Anyone?

PIC

Caligula ::

Reci unmu DJDINU.

Itak ma take cene kokr so originnal v Avstriji z Mwstjem pa je iz MBja. Lih jutr gre kolega do njega po eno 9800 PRO.

Pat_MaGroin ::

Kak nick ma tocno? Ker ga ne najdem, da bi mu ZS poslu.

LP

boštjan ::

idi na djdino.com,mislim da je tak stran

Caligula ::

Pa porocaj pol o izkusnjah, da si ustvarimo neko realno mnenje. Jaz mislim, da sploh ne bo problemov, ker se njemu ful splaca bit korekten, ker ma kar veliko prometa tkole. Pa za garancijo je tko, da jo pac on tam uveljevlja. Racunov verjetno ne kaze rad, ker jih ma verjetno za veliko kosov naenkrat ipd,.. in si verjetno ne zeli, da bi vedeli koliko njega kaj dejansko pride.

V koncni fazi vsi dobro cez pridejo. Kupec in on. Samo daj povej pol kako je slo.

frenk ::

PIC: pa ne pričakuj da boš dobu račun...torej garancija papa:)

Caligula ::

Pa saj garancijo on uveljavlja normalno v trgovini. Njemu das in on ureja to. On ma pac normalno garancijo v Avstriji. Jaz bi se raje videl, da to rihta on kot da moram sam.

Skratka ne govort na pamet. Jaz sem od takega folka ze svasta nabavil in imam same pozitivne izkusnje. Ponavadi ti se celo kar zamenja takoj in ti sploh ni treba cakat na servis.

mloncar ::

bo ker v bližni prihodnosti šou v graz??
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

SleepLess ::

jaz grem v soboto :), si po radeona, ker dinotu nebi dal 50k za gartico na katero nimam potem garancije

alesr ::

Dne 2.7.2005 sva šla s kolegom v Graz, v www.Peluga.at in sva kupla vsak po eno grafo. Gigabyte 6800GT s 256MB na AGP-ju pa nama dela čist full preveč hitr!Vse dala super! Garancijo mava eno leto! Vsak pa je dal za grafo 260€, kar je cca. 62.000 sit.Beat that Mlacom in ostali DjDino-ti!

Moonman ::

alesr, a ti kopirne paste še ni zmanjkalo? :D


alesr ::

Zgleda da še ne :)

Shit happens every day and you are in it!

bigbug ::

Se davek se dobi nazaj????8-O >:D

Ah sele zdaj vidim, da je to stara tema...zato mi pa ni slo skupaj to z davkom:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bigbug ()

VASkO ::

ze vec kot 1 leto ne. ves, lani 1. maja smo vstopli v EU, tolko za informacijo.

mtosev ::

Očitno ni opazo zastave EU v Sloveniji. :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kaufmann ::

sem pogledal cene pri Pelugi, GF6800GT, Seagate200GB, Tagan480, Nec3540 bi dobil za 90k če bi dobil davek nazaj. Kako je s tem če Hrvat to kupi v avstriji? Ali dobi davek nazaj na meji?
ni podatka

mtosev ::

Yup.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

igor0203 ::

a gre kdo v Pelugo da bi mi spotoma vzel to grafično? Aja, a tist davek dobim nazaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

Moonman ::

Davka sedaj, ko smo v EU ne moreš več dobiti nazaj.
A nima ta grafična enake cene pri nas?


MEDENA ::

- davek na hrvaškega kolega >:D ...pa te pride cca

600*240 = 144000 - ajde 20 % = 115200..recimo 120k >:D

igor0203 ::

kdo je iz Hrvaške??? :D Moonman, kje je exacomp? k majo od Leadteka 7800GTX...

edit: MEDENA, sej lih zrd tega... >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Narocevanje stvari iz trgovine Peluga (v Grazu)

Oddelek: Kaj kupiti
221973 (1406) ekseR
»

Cene strojne opreme v Sloveniji sedaj in v EU

Oddelek: Loža
325724 (4669) Caligula
»

Danes sestavljam novi computer...

Oddelek: Strojna oprema
281654 (968) antonija
»

Kupovanje pri Pelugi

Oddelek: Kaj kupiti
301867 (1334) overman
»

Najcenejše Rač. trgovine?!?

Oddelek: Kaj kupiti
312591 (1776) overman

Več podobnih tem