» »

katero mikrovalovko?

katero mikrovalovko?

flipflop ::

Katero mikrovalovko priporočate in kje jo kupiti? Cena max do 60k,raje manj.

Caligula ::

Kupi kako to poceni MAtrixovo ali kak tak noname pri vecjih trgovcih.

Izdeluje jih kitajska firma Galantz, ki ima preko 40% trzni delez, ker proizvaja tudi za vse bolj priznane znamke, ki jih potem prodajajo pod svojim imenom. Precej drazje seveda.

V parih letih se pricakuje, da bodo imeli tam 60% trga.

cekr ::

Najprej si pridi na jasno, kaj želiš sploh imeti v mikrovalovni. Recimo: mikrovalovi, žar, vroči zrak, pečenje, cvrtje, konvektomat,... , potem koliko velika naj bo, potem iz kakšnega materiala naj bo notranjost, s koliko strani naj uhajajo mikro valovi, vrteči krožnik...

Najboljše mikrovalovne so od Sharpa, ki so tudi najdražje. Vendar pa kakovost odtehta tisto višjo ceno.

Tiste s samo mikrovalovi dobiš že za 13.ooo sit. Vprašanje pa je kvaliteta.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

BigWhale ::

Mikrovalovka je uporabna za odmrzovanje in gretje... vse ostalo je bolj tako tako :P

25 jurjev je vec k prevec dnarja za gretje ;>

Caligula ::

Ce se ne motim tudi Sharp oddaja precej proizvodnje Galanzu. Lao, da se motim ampak se mi zdi, da sem zasledil tudi ta podatek.
O tem se takointako vlecejo pogajanja prav z vsemi brandnami.

LG mislim, da se se brani,..

Skratka firma ni tako vazna. Kar je ostalo na trgu je vse dobro. Galanz tiste, ki ne narocajo pri njih dodobra privija z odlicno kakovostjo ob nizjih cenah. Mikrovalovke so poceni. Za proizvajat,..

Te noname znamke ne pomenijo, da so slabe ampak so poceni, ker so to posebne znamke za velike trgovce in so pac poceni, ker je taka strategija vstopa na trg. S tem spet posredno silijo konkurente, da morajo nizat stroske, to pa je zadnje case mogoce predvsem z outsourcingom, ki ga ponavadi potem na koncu vrsi prav Galantz. Skratka njim gre vse na roke.

Sharp pa Sanyo (to imamo tudi mi) so zelo dobre, da pa bi bile boljse od kakega Galanza pa pac niti ne vec.


Saj so tudi noname mikrovalovke lahko drazje, ce majo vse funkcije.
Jaz vglavnem uporabljam odtajanje pa direkt peko.

Drugih funkcij sploh sporbal nisem. Ne rabim. Pa je bla skor 100 cukov mikrovalovka pred 2 letoma. Pa vse digitalno pa izi pa en knof za bedrca,.. pa en za zar pa sto vmesnih nastavitev,.. sam to se ti nikol ne da zafrkavat.
Hrenovke s sirom not, minuta pa pol in gas! >:D

Mimogrede, Galanz gradi najvecjo tovarno klimatskih naprav na svetu. Izdelovali jih bodo predvsem za druge proizvajalce.

Poglej ,ce ti tisto kar nudijo poceni mikrovalovke zadostuje (predvsem funkcije). Pol kupi. Pa jih raje v 6ih letih 4 komade zamenjas (ne da bi blo res treba) pa mas vsaj nove, k eno prepeceno, popacano (tud ce skos fajn pucas), zgonjeno brandname pecico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

flipflop ::

Prva
Druga
Tretja
Četrta

Od teh zgoraj naštetih? Pa katera notranjost je boljša?

Caligula ::

Saj se sploh ne da videt pomembnih podatkov.

Npr moc, volumen,...

Vzami civecjo, cimmocnejso in cimcenejso :D

Tezko je samo na osnovi slikce rect.
Pa ni nujno, da so ravno tu najcenejse.

Skratka velikost je pomembna, da lahk kej bolj konkretnega notri stlacis. Samo tam cez 30.000 SIT se nekak ze ne splaca vec.

flipflop ::

No tam poleg slikice je na desni strani nek seznam. Celega označiš z mišjo,potem pa copy/paste v notepad pa se vse vidi. Mal čudno je.

Caligula ::

Kaj pa vem, tale Matrix se zdi najvec za svoj denar pa se dvoletno garancijo ima in cela je z nerjavecega jekla.
To se pozna, ker nas Sanyo ma zadaj pocasi znake razjedanja. Vlaga pa ta sranje nacneta ogrodje z leti sploh tam kje kjer para ven uhaja.

Samo poglej pa se kje. Kaksen merkur, BOF, Spar, Harvey,..

Resno pa mislim ,da drazje kot za 30.000 SIT ne potrebujes.

BigWhale ::

Kupi tako, ki ima dva gumba! enga za cas, drucga za moc.

Vse kar je vec, resnicno ne rabis. V mikrovalovkah se ne kuha/pece.

Ce bi rad grillal not, pa kupi tako ki ima se grill vgrajen... :P

Caligula ::

V bistvu je to res. Bol k je digitalno bol je zajedljivo. Stari dobri knofi so po mojem najbols.
Probi najdt se kako cenejso.

BigWhale ::

To quote /.

Jaz pisem tole na moji mikro valovki,ki ima vgrajen monitor v vratih. zadeva ful rula in je fu uporabna. Stala je sam 350k ampak zdej lahko browsam tud tisto minuto k si grejem mleko.
Kupte!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

flipflop ::

Sej sem gledu zdej za 30k so čist dobre,tak da velik dražje ziher ne.

cekr ::

Ne samo gledat podatke po internetu. Raje pojdi v trgovino npr. Big Bang Mega in tam preglej. Ko boš videl na isti polici cenojšo in poceni zadevo, boš takoj vedel v čem je razlika v ceni.
Raje 20 ali 30.000 več, kot pa da se boš čez čas jezil. Sam imam en starejši veliki Sharpov model, ki ima vse zadeve. Je pa res, da je bila cena 110.000 sit. Tako da sploh nimam navadne pečice, ker je ne rabim.

O kuhanju in pečenju v mikrovalovki. Skoraj vse se da. Recimo verzije, ki imajo konvekcijo, ti omogočajo popolno kuhanje. Izjeme so seveda zadeve, ki jih moraš mešat, tam ti navadne kastrole in šporget ne uidejo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska kuhalna plošča ali ...

Oddelek: Loža
64216 (4049) KandazaR
»

Pralno-sušilni stroj BOSCH vs INDESIT vs ARISTON

Oddelek: Loža
3616953 (15518) michel
»

komplet bela tehnika

Oddelek: Kaj kupiti
127495 (7187) prepecenc
»

Kakšno kamero se mi bolj splača kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
101306 (1079) Lamur De Zur
»

Tv za okoli 100k

Oddelek: Kaj kupiti
101437 (1302) glinik

Več podobnih tem