» »

Kakšno kamero se mi bolj splača kupiti?

Kakšno kamero se mi bolj splača kupiti?

_Macgyver_ ::

Nevem kakšno kamero kupit.
Rabljeno analogno, novo analogno, digitalno?

Vikking ::

Trenutno so popularne miniDV kamere, tako da si malo poglej te zadeve.

_Macgyver_ ::

je ta dobra?:
klik

_Macgyver_ ::

ali rajši ta?:
klik

NightWolf ::

Njabolj se ti splača vzeti sony-dvd, ki snema kar na dvd-je. Sicer je malj dražja pa vseen !

koyotee ::

Pod 200k za dobro digitalno kamero ne dajaj, ker drugače si raje kupi digitalca k bos meu bolse filmcke glede price/performance
LP
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PhotoBlaz ::

je res ja glede digitalca....ampak v tem primeru mora imeti 640x480 in 30fps ali boljso resolucijo. Pa ponavadi je zvok ornk nekvalitetn pri digitalcih.

Pa povsem odvisno je od cloveka,...kaj pa ves, mogoce pa ne zeli vsakeg aposnetka montirat v razlicnih programih,..mogoce zeli smao analogno sliko prenest na VHS,...ali mogoce samo predvajat iz kamere na TV?

Tudi zgornje kar je kolega napisal glede pod 200k SIT in kamere je povsem res.....ampak zopet ce si povprecen uporabnik za snemanje druzinskih "spektaklov" je tudi za 100k cist OK kamera. Ponavadi te nizkorazredne kamere delajo probleme pri nocnih posnetkih, ker so tako polni zrnatosti da je kvaliteta slike res obupna,...a zopet preneseno na TV,...se skoraj ne opazi,...v digitalni obdelavi,...pa pece glava.

No tako da zdaj pa sam razberi iz nasih odgovorov....ce si povprecen uporabnik,...potem kupi eno okoli 100k....ce pa hoces biti vsaj malo profi in se z videom ornk ukvarjat, npr vsaj 5 ur na teden,...hehehe potem pa glej nad 200k

Cau

_Macgyver_ ::

JVC GR-D245

za to kamero sem pogledal še na teh straneh:

1
2

in na vsaki ima druge lastnosti.
katerim naj verjamem?

Spy ::

Ali kdo pozna kaksno web stran, ki se ukvarja z recenzijami consumer/prosumer videokamer? Iscem eno resno stran, ki bi vsaj spominjala na www.dpreview.com (za fotoaparate). Camcorderinfo.com je za moje pojme izjemno nekvalitetna stran.

LP

_Macgyver_ ::

miniDV kasete

je kašna razlika v kvaliteti če kupiš drago ali poceni?

Lamur De Zur ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska kuhalna plošča ali ...

Oddelek: Loža
64210 (4043) KandazaR
»

Pralno-sušilni stroj BOSCH vs INDESIT vs ARISTON

Oddelek: Loža
3616942 (15507) michel
»

komplet bela tehnika

Oddelek: Kaj kupiti
127487 (7179) prepecenc
»

Tv za okoli 100k

Oddelek: Kaj kupiti
101433 (1298) glinik
»

katero mikrovalovko?

Oddelek: Kaj kupiti
133047 (2913) cekr

Več podobnih tem