» »

Kloniranje SIM

Kloniranje SIM

[MYTiX] ::

Zanima me kako bi lahko dve SIM kertici kopiral na eno prazno. Imam namrec 2 SIM, eno za v tujini eno pa za po SLoveniji in moram vedno menjavat SIM ko grem v tujino (velikokrat). Kaj predlagate? Sm bral en clanek o tem ene dve leti nazaj v eni reviji, tako da sm sigurn da se da.

Edelweiss ::

Stvar je sledeča: spomnim se,da sem na netu nekje zasledil,ko sem iskal kable za povezavo svojega mobilca z računalnikom in med ostalim sem takrat opazil,da imajo to napravco na zalogi.To je napravca,ki jo vklopiš na LP1 port in zraven dobiš kartico (SIM) s katero potlej manipuliraš oziroma tako kot si rekel - kloniraš kartico.
Če se ne motim,da stane tam nekje 10 jurjev.Trgovina je v Kranju na Starem trgu ali nekako tako in se imenuje na netu nekak na ŠUMI Elektronika.
Boš videl,imajo vse glede povezal telefonov (vse vrste kablovja,Bluetoothe,IrDA kable .... VSE !! :D :D

Na Google-ju probaj poiskati; kabel za siemens probaj vpisat.

CaqKa ::

če se ne motim je pred časom en v malih oglasih prodajal tako napravo ki je na eno pametno sim kartico posnela 4 obične...
med posameznimi karticami si izbiral z pin številko.

jabe ::

Če boš zgoraj omenjeno trgovino iskal na netu odtipkaj ŠUMI Electronics (oz. http://www.kranj.com), če pa v Kranju, je pa bolj poznana kot trgovina Miška. Oz. edino kot trgovina Miška, če boš hotel vedeti kje je šumi elektronka, te bodo ljudje bolj debelo gledali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

Gapi ::

Eni telefoni omogočajo kopiranje vsebine SIM-a na sam telefon in nazaj. Naprimer moj ericson T20 je to znal. Verjetno zna še ker novejši to narest. Poskusi in poročaj.
No person is rich enough,to buy back his past.

Tomi ::

Kaj pa ALS, če imaš dve naročniški razmerji? Cena niti ni tako draga, glede na to, da imaš verjetno precej računa, če hodiš po tujini.
metrodusa.blogspot.com

MadMax ::

Tomi in ostali:
ALS sta 2 številki pri istem operaterju.
Išče pa se zadeva ki bi kartici dveh različnih operaterjev stlačila na eno SIM.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Ch4N93 ::

@ Gapi: t20 ti je skopiral samo imenik iz SIM na telefon in ne celotne vsebine SIM

Tomi ::

Potem bo pa res treba kopirati...
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54661274411 (5789) MrStein
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149915 (14636) Steinkauz
»

Neomejeno mobilnega prenosa podatkov v EU.

Oddelek: Mobilne tehnologije
82610 (2188) krneki0001
»

SiMobil Pomlad - Nokia 3310, DA ali NE?

Oddelek: Loža
432617 (2182) Fantom

Več podobnih tem