» »

Ne morem v SISTEM VOLUME INFORMATION

Ne morem v SISTEM VOLUME INFORMATION

boych ::

Ne morem odpreti te mape v Win XP!? ker kao ni nimam dostopa!
A kdo ve kje se da to enablat, da pol lahko pogledaš kaj je notri! do zdaj mi je to vedno šlo zdaj ko pa sem na novo mašino naložil WinseXP pa ne gre!;(
THX!

krneki ::

Pod security moraš dadati userja s katerim misliš dostopati do tega folderja (simple file sharing = off).

P.S. Notri ni nič zanimivega razen, če veš za kaj rabiš.

boych ::

vem, da ni notri nič zanimivega, sam mi nekaj zavzema 5 Gb prostora na disku, pa samo ta mapa mi je še ostala!( disk sem razdelil na c in d in je blo na d 117 Gb prosto pol pa naenkrat samo še 112 Gb, pa nisem nič nalagal na d, pojavili pa sta se mapi SISTEM VOLUME INF. in RECYCLER, ki pa je prazen, sis.vol.inf pa ne morem pogledati)

Mercier ::

Plac ti zavzemajo restore point-i. klik1 in klik2

edit:
Še tracking.log datoteka je noter - klik1, pa mogoče še kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

boych ::

To mapo sem jaz prej vsake toliko časa brisal, ker ne rabim teh restore pointov, zdaj pa mi je ne pusti odpreti; tudi če dam simple file sharing na off, kot mi je svetoval krneki.
A je še ki kaka fora??:'(

Mercier ::

krneki ti je svetoval nekaj drugega. Jaz sem ti pa dal dva linka, da te odvrnem od buldoziranja sistema.

Kaj pa, če bi enostavno izklopil system restore, če te moti? klik

boych ::

O.K. bom probal sam zdaj nisem doma.
Doma me pa nekaj net zafrkava in mi ne dela!

boych ::

Zdaj pa več ne vem če sem fuknjen ali me Pc je** v glavo:
zdaj mi je uspelo odpreti file SIS.VOL.INF in glej hudiča file je skoraj prazen. Poskusim ga zbrisati, gre, pogledam zasedeni prostor 25 Gb, pa je samo RECYCLED mapa na D disku pa še ta je prazna!
A se komu sanja kaj bi mi lahko zavzemalo prostor na disku??
Če pogledam v v Windows commanderju mi piše 93.372.982 k od 117.473.364 k prosto.
Particija ja NTFS!
Prosim za odgovore, ker se mi že meša!

zile ::

Požen kakšen scandisk ali defrag. Mogoče je samo error reporting free disk space napaka. Tudi to se zgodi.

pingo76 ::

Partition magic 7.0 ali več. Zmanjšaj particijo za drobiž, apply. Nato jo povečaš nazaj na željeno velikost, apply. To je to. Podatke ne boš zgubil a backup vseeno ni slaba ideja. Pazi edino da ne delaš kakih čudnih particij (FAT16, kake linuxove) :D pa bo vse vredu.

boych ::

Saj particija je velika 117 Gb, sam zasedeni prostor je 25 Gb. Bom probal eno in drugo. Ko pridem iz službe

boych ::

Poskusil z particion magic 8 zmanjšati particijo za malo in potem spet zvečati na full - isto sra***
probal defrag isto...
izbrisal particijo D z PM 8, pol pa je C sicer ostala sam se Winsi več niso zagnali.
pol sem hotel z WINXP cdjem na novo naložiti Winse na D pa mi je poleg D sformatiral še C.
Saj ni blo nič pametnega gor razen okrog 500 slik iz digitalca, ki sem jih pozabil backupati.;(

i hate my PC;( ;((
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boych ()

boych ::

zdaj sem z Maxtorjevim programom za delanje particij na novo naredil particije in laufa vredu!
pa tudi slike mi je uspelo rešit iz diska!:D :))
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

pingo76 ::

Super. Ne gre mi pa v račun kako ti ni uspel pomagati partition magic glede na to, da si rešil problem na podoben način a z "nižjim" rangom softwareja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

(LAN) Moj racunalnik zahteva geslo za seznam sheranih map

Oddelek: Operacijski sistemi
331626 (1286) jlpktnst
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191236 (997) AvAkI
»

Windows XP sesutje

Oddelek: Pomoč in nasveti
81022 (951) krneki
»

Racunalnik ne vidi vec particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
91371 (1217) Kunte
»

FAT 32 ali NTFS

Oddelek: Programska oprema
191187 (884) andrej

Več podobnih tem