» »

Osnovna barva ogrodja

Osnovna barva ogrodja

e-jay ::

nekega lepega (beri: ni se blo treba ucit=>pocitnce:D ) vecera sem sedel v sobi in gledal kup nliteovih ohisij ki sem jih dobil ;) khm, khm,.. cisto po nakljucju. nekatera so vsebovala P1 v notranjosti..

odlocil sem se narediti GENERALNO modifikacijo celotnega ohisja (clanek bo sledil ko finishiram:8) )

izbral sem eno zelo lepo ohranjeno in zacelo se je.

vse tece 8-) (se delam, ja) kot podmazano z zlahtno zgorelim oljem ampak porajala se mi je misel, lazji problemcek, kjer sem se zaustavil in zacel gruntati.

samo ogrodje racunalnika, brez cisto vsega, oguljeno na nulo, res sam ogrodje, sem se odlocil prebarvati.. problem je pa v tem, da sem hotel prebarvati na mat crno, ker pa sem hotel v ohisje spravit 2x zeleno neonko in bi crna mat barva pozrla skor vso svetlobo in se skoz okna nebi prevec odseva vidlo razn tistega ki bi padal od matke plosce in komponent..

naj ogrodje prebarvam na srebrno ? ali mogoce temno sivo?:\

(na konc bo pa res mat crno)

zadnji del ogrodja mora pa bit obvezno mat crn kr se od zvenaj vidi (logicno ne).

kej storit? tale zelezna zadeva je trenutno take ene svatlo sive barve ki pa niti zdalec ni dost primerno temna da bi bila taka kot js hocm.
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

m.i.h.a. ::

Nesi kromat pa se ti bo lepo svetilo.

Aja, če pobarvaš ogrodje to še ni GENERALNA modifikacija.

frenk ::

jap, kromat nes...samo prej pa psolirej:)

smilyxx ::

Pa vso barvo morš dol spravt za kromanje.

Lp
Save water.
drink beer.

Blup ::

V raznoraznih štacunah dobiš brez problema črno mat barvo, toda vedt morš, da je ta barva SAMO za gledanje... kakršno koli pucanje, drgnjenje (npr. pri odpiranju ohišja) ipd. to barvo takoj okruši! Tako da ti ne priporočam igranja s temi barvami, ker so samo za okrasne primere, na stvareh, ki se jih samo gleda... razen, če boš pustil računalnik res na miru... kar pa malce dovomim...

No, sedaj veš dejstva, odloči se sam....

Lahko si pa kupiš sprej, ki je najbolj mat, da še vsebuje lak in potem lak na koncu pobrusi z vodobrusnim šmergl papirjem... npr

Blup
:\

frenk ::

sej ali3n je že najmanj desetkrat povedal kako se barva in če tko barvaš se nima kaj luščit:)

smilyxx ::

Jap sem sam tako prebarval ohišje pa morm rečt da je to res scratch proof. Izgled je pa tako ali tako skoraj enak tovarniškemu.

Lp
Save water.
drink beer.

e-jay ::

fantje ne vi mene barvat ucit:)) sm prebarval ze marsikaj v lajfii.

pa generalna modifikacija se ZACNE pr barvanju ogrodja kr je maska ze obdelana in ohisje tut (okna itd, lampice)


kromanjre odpade, rad bi temnejso barvo ki ni nevem kako prevec temna, je pa prvlacna na pogled.
ohisje bo crno mat v kombinaciji z metal zeleno.


glede crne mat pa povem, da se ne lusci in da kr drzi kr sm eml prejsn rac cel prebarvan z njo.
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leseno ohišje: Taurean, 22L (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
41086710 (51912) bluefish
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231860 (1234) kitara8
»

barvanje kovin

Oddelek: Loža
1810894 (9978) Camlek13
»

Barvanje Računalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142192 (1823) ali3n
»

S čim pofarbat ohišje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263190 (2815) nikonezna

Več podobnih tem