» »

Problem z inštalacijo win xp in potem tudi z direct x

Problem z inštalacijo win xp in potem tudi z direct x

lepi joker ::

Kolega si je nabavil novo plato Epox 8rda3 + in dal noter bartona 2,500 in sedaj ko je hotel inštalirati winse mu ti med inštalacijo delajo errorje.Včasih pride recimo do 17 % in potem error,kao da ne more dalje prebrati.Z cdromom in cdji je vse vredu..No potem po recimo 5 inštalaciji le enkrat uspe namestiti winse.
A potem spet isto ko hoće namestiti direct x ,,spet kao da ne more prebrati določene datoteke...Sprobano več cdjov z direct x ,ki pa drugje ne delajo problemov..
Še enkrat z cdromom in cdji je sigurno vse ok...

Saj ta problem mi je malo znan iz mijoh časov ,še ko sem imel celerona 1000 in qdi plato..tudi sam sem mel enake probleme z inštalacijo winsow:včasih je pustil ,včasih ne..
Prroblema pa nikakor nisem mogel odpraviti:Sem menjaval rame in vse podobno,amapk nič.

No sedaj me zanima ,če kdo ve kdo v compu bi naj bil krivec za te probleme....

SkIDiver ::

Najprej probi z dugimi rami. Če ne pomaga poskusi z drugo ploščo. Če to ne pomaga potem zamenjaj še CD pogon kater teče ob tej plošči. Poskusi tudi reset biosa prej, če še nisi probal. Windows je original al z 99,9% popustom?

lepi joker ::

Windows je z 99,9 % popustom ,le da ta do sedaj ni delal nikomur problemov ,tudi njemu ne na atlonu 1,2 in Elitko plato.....Jaz bi tudi najprej posumil v rame..Bomo probali


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WTF...problem z Xpjem in bootanjem

Oddelek: Operacijski sistemi
292478 (1833) astrofizik
»

Računalnik se ne zažene!

Oddelek: Strojna oprema
6899 (786) nodes
»

QDI al kaj druzga?

Oddelek: Strojna oprema
151369 (1201) bili_39
»

XPji se ne zaženejo

Oddelek: Operacijski sistemi
312917 (2358) Paramedic
»

Inštalacija WinXP ->100 prvič

Oddelek: Pomoč in nasveti
141739 (1519) recoil

Več podobnih tem