» »

Windows XP

Windows XP

Quake ::

Ce ima kdo izkusnje z beta verzijo tega OS-ja, naj mi prosim pove, ce je kompatibilen z Win ME driverji.

Pa se malo nasplosno povejte, kako se obnesejo in kako je s stabilnostjo.

Aja, ali kdo ve, kdaj tale stvarca izide?

sasox ::

Ne bi reku da delajo Win ME driverji v XP-jih......

Delajo pa driverji iz Win2k

andrej ::

[1] driverji za ME ti naj niti ne padejo na pamet.:D Delajo pa driverji za w2k, in doloceni, dobri driverji za NT, vedar so tile bolj redksi. nasplosno pa je najboljse, ce imas nativne XP driverje.
[2] stabilnost odlicna, obnesejo se zelo dobro. jaz sem se na njih ze tako navado, dar kar vec ne morem uporabljat w2k.
[3] uradnega datuma za izid se ni bilo. napoveduje se v tretjem cetrtletju. Govoric pa mas na netu polno - nekateri ti bodo celo povedali nantancne datume, ampak te moras jemat bolj za salo kot za res:D

Huey P ::

andrej;

Bi ti lahko meni eno verzijo Win XP spekel pa mi poslal po pošti..???
Če si duša bi te lepo prosil. Povej mi pa ti prazen CD pošljem.

Hvala vnaprej!


..::DOOM III: The Legacy::..

andrej ::

naceloma sem dusa, vendar zal tega ne morem iz objektivnih razlogov.
sem se poskusal uradno dogovorit, da bi dobil par CD-jev, ki bi jih lahko tudi legalno raztalal (originale seveda), vendar ni slo, ker je korporacija dokaj obcutljiva... predvsem zaradi WPA, zdaj. mogoce bo kaj boljse z RC1, ali RC2. Ce bo kaksna moznost bom poskusal.
tak po domace pa ti CD-je ne morem spect, ker bi se to hitro razvedlo, potem pa pride na napacna usesa, potem pa sem jaz nebom vec mogo dobit novih zadev...
pst: ce pa ze malo pogledas po forumi in na netu potem ti nebi smelo bit problem prit do kaksnega CD-ja.;)

PaJo ::

Hehe...
Andrej ti bo to malo tezko utregel, ker on je pravi beta tester in nemre svoje kopije okoli talat, lahko pa ti jaz ustrezem, pisi mi na mail:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

PaJo ::

Hehe...
Andrej prehitel si me za pol minute:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

Huey: madona, se niti prav poslal nisem pa si ze dobil resitev:D

ciki57 ::

Trenutno uporabljam win2000 in me zanima kaksna je kaj stabilnost in zanesljivost winXP (glede na to, da je se beta).

Ali se splača prehod na winXP, če uporabljaš rač. predvsem za resno delo?

sasox ::

Raje počakaj na končno verzijo......

Quake ::

Ali mogoce ve, kdaj bo Beta 3 verzija zunaj, ker Beta 2 verzije OS-jev so ponavadi se bolj ali manj neuporabne :8)

PaJo ::

Win Xp beta 2 je zelo uporabna, kar dosti stvari deluje, ze skoraj funkcionalnost za normalno delo, mislim pa da beta3 sploh nebo, da bo pote se samo RC:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

kot so ze povedali, so XP-ji zlo stabilni. Jaz se niti vec ne spomnim kdaj so mi prav zrusli - ce sploh.
Hm, ce se ti splaca? Ma ce delas res resno delo in se noces zezat z raznimi bugi potem je boljse da ostanes pri w2k.
Jaz pocnem tudi resne stvari in lahko brez problemov uporabljam XP-je na vsem masinah,ampak jaz se pac s tem ukvarjam in mi je laze instalirat starejsi/novejsi build, ali pa priti do kaksnega workarounda.
Bete 3 za Pro/Home ne bo, ampak samo RC1 in RC2. Strezniske verzije pa bodo imele tudi Beto 3.

Quake ::

povejte mi ze, od kod iz neta jih naj snamem>:D>:D>:D

PaJo ::

Malo isci:D

Drugace pa mi posli mail pa se zmenimo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIN 2000

Oddelek: Programska oprema
7851 (750) andrej
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411470 (1073) andrej
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412128 (1624) andrej
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585039 (4181) andrej
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442136 (1654) andrej

Več podobnih tem