» »

KATERI DISK ZA NA ABIT KT7A PLATO?!

KATERI DISK ZA NA ABIT KT7A PLATO?!

Poglavarcek ::

Nameravam kupiti disk nekje med 30 in 40GB, pa me zanima, kaj mi svetujete, glede na to, da imam ABITko KT7A. Ali imajo vsi IBMji iz serije DTLA probleme s to plato ali jih imajo samo diski s 7200 obr. To me zanima, ker lahko ugodno dobim IBM DTLA 40GB 5400 obr. Kaj pa druge serije IBMov, serija IC in ERICSSON?
Kako je pa z ostalimi diski: WD, SEAGATE, MAXTOR, FUJITSU?
IMA KDO KAKŠNE KONKRETNE IZKUŠNJE IN NASVETE?!

8-O

ChiefThunder ::

Jaz mam IBM DTLA 30gb 5400 v navezi z KT7, pa dela vse vredu. Največ problemov je imel 45gb 7200, zato so ga tud prenehal delat. 40gb 5400 lahko dobiš pri mlacomu za 36k. Kot zamenjava 45gb je ven prišel 40gb model ericsson, ki naj bi delal za 10-15% hitreje od DTLA, sam je za moje pojme predrag. Za več informacij poglej pod arhiv novic (marec). Za druge diske ti ne morem svetovati, pomoje je pa 40gb dokaj poceni, sam tu je spet problem o nekompatibilnosti, tko, da si mal preber, pa sam presod...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Pretorijanec ::

Večina problemiv je bla iz 45 diski. 5400 rpm nikoli niso mel problemov (izven standardnih) za KT7/A čipovji. Tko da np.

cekr ::

Mam točno ta disk DTLA 7200, 45GB, pa nisem imel še nobenega problema z njim. Zraven dodam, da tako dobrega diska še nisem nikoli imel. Ta disk je bil najbolje ocenjen pred meseci na testu revije MONITOR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umiranje IBM-ovih diskov

Oddelek: Strojna oprema
252205 (1261) windy
»

kateri disk kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
483053 (2245) MadMax
»

IBMov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
312232 (1577) Andor
»

zelo tih disk ???

Oddelek: Kaj kupiti
151210 (977) Yohan del Sud
»

Kateri Disk?

Oddelek: Kaj kupiti
181758 (1465) Quake

Več podobnih tem