» »

Katero plato za PIII 850

Katero plato za PIII 850

Fish <>< ::

Zanima me kera bi bla najbolša plata za PIII 850. In kolk bi se ga dal overclockat????

Nujno!!!!!!!
FisH <><

ChiefThunder ::

Plato si kup eno z naborom i815EP. Asusovo al pa Abitovo. Za kolk se navije pa pejd pogledat sem.

Še modela: -ASUS CUSL2-C i815EP ATA100
-ABIT SA6
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Quake ::

jaz bi ti predlagal ASUS CUV4X... baje je odlicna plata

PIII850 ::

Res hvala da za mene kupujes plato. Se vec taksnih kalibrov kot si ti

lp

PIII850

Fish <>< ::

Hvala vam za vaše odgovore.

Dej PIII850 povej mi kdaj pa kam naj ti dostavim plato, pa da te pol zmonteram:)))

LP
FisH <><

PIII850 ::

ma ti povem da nimas boljs plate, kot pa je ABIT SA6R oz SA6PR. Men osebno je slo navijat cez 160 MHz mojga PIII733 :)))). Sam trenutno me ful neki zajebava ampak po moje je to kriva glih MOJA plata, ne pa celotna serija, tako da drugi ne bi smeli imeti problemov z njo!!

lp

Mr.B ::

Edina dobra plata , ki ti bo delala ok je , in ki bazera na intlovem chipsetu.To je i815E . Vsaka plata je dobra na tem nivoju. Priporočam ti Asus plato.

Kupi si raje malo počasnejši procesor , pa pazi da je bazeran na 100MHz FSB-ju, ker potem prestaviš samo jumper , ali pa softmenu pa ti plata navije samo procesor , vse ostalo pa ostane na prejšnem nivoju. Vedeti pa moraš , da je zgornja meja frekvence PIII nekaj čez 1GHz , Vse kar boš navijal višje bo šlo z višanjem Vcore napetosti. Pazi imej dovol dobro hlajenje :D
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Quake ::

Kot sem ze rekel: kupi ASUS plato, ker so od Abitovih bolj stabilne! Overclockabilne so pa tudi najmanj toliko kot Abitove.

Moj nasvet ostaja: Asus CUV4X

Lahko pa tudi ASUS CUSL 2..... Skratka, robe je dovolj, razlike v zmogljivosti pa so minimalne

Fish <>< ::

UUUUU kolk podatkov pa informacij sej se bom še utopu:))

Ful se je težko odločt!!!!!!!!!!
FisH <><


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero osnovno!!!

Oddelek: Kaj kupiti
141131 (928) tomi77
»

mama plata

Oddelek: Navijanje
131398 (1278) ChiefThunder
»

BX133,SA6,BH6...glej si ga vraga

Oddelek: Kaj kupiti
151412 (1246) Siluro
»

KATERO MAMA PLATO z 815EP

Oddelek: Kaj kupiti
351899 (1615) Siluro
»

dilema...

Oddelek: Kaj kupiti
141255 (1033) Shadowman-x

Več podobnih tem