» »

Kam hladilnik?

Kam hladilnik?

DimmniBurek ::

Torej dobil sm en hladilnik 50mm×50mm pa 10mm v višino, dau bi ga na grafo R8500 sam ne vem al nej ga dam na GPU al na rame, če ga razrežem pride točno za osem ramov. Kaj je boljše? Če dam na ram/GPU ali se bo dalo bolj navijat trenutno je na 280/270 greje pa se nobeno ne dosti

profii ::

na gpu-ju se ti bo poznal za kksnih 10mhz al pa več, na ramih pa ni rečeno da se bo kaj zato ker jim zmanka voltov.(če pravš da niso nič vroči)

lp

DimmniBurek ::

Torej bom dau na GPU, aja pa še neki, kako pa ga zalimam gor? sama termalna pasta ne bo zdržala hladilnika+venta, tku da sm mozgu da bi na GPU kapnu mal sekundnega lepila, drgači pa bi dau tud pasto, če je sploh potrebna0:)
There Is No Stronger Drug Than Reality

profii ::

poglej če maš luknje okol pa probaj kako pritrditi z vijaki, pol pa eno dobro toploprevodno pasto.
s sekundnim se ni za igrati, ker je lahko agresiven in ti razžre gpu.

Shark-357 ::

Tole pr Mlacomu kup Vnesite tukaj nb32j

pa zraven dobiš termalno lepilo ki stane posebej 800 sit tuki daš pa 900 sit pa dobis lepilo,hladilnik,pasto..........


se ti najbolj splača

DimmniBurek ::

Ja sam kaj to lepilo je za čez cel GPU namazat al sam mal, pa pol še prevodno pasto al sam lepilo? Drgač pa ni slaba ideja, lohk bi kupu NB32j, in ga dau na GPU, unga ku mam doma pa na RAMe!:))
There Is No Stronger Drug Than Reality

profii ::

ja lahko tud tk nardiš.
baje je to zalmanovo lepilo močno zato ga zmešaj za termalno pasto (3/4 lima in 1/4 paste)

lp

Gost ::

Tisto lepilo deluje kot termalna pasta, tako da ga je treba čez celega namazat.
Obstajajo neke variante mešanice sekundnega lepila in termalne paste, malo poglej po tem forumu. Se je kr nekaj pisalo o tem.

DimmniBurek ::

Še neki me zanima, čeprov ni lih za v to temo,:8) pa vseeno! Kaj se splača dat vent na napajalc-odzadi, tko da piha skozi, in obenem vleče zrak iz compa al, ga rajši dam direkt na tazadnjo stranico, da vleče ven? Verjetno pa bi dau od Zalmana 92mm, ker mi ostane od proca!:)
There Is No Stronger Drug Than Reality

M-man ::

Tud sam mam en vprašanje glede hladilnika na grafični. Zanima me, če bi bil moj radeon 9200 128 ddr dost hlajen če na njega dam (namest original hladilnika) nb47j pa zravn še en vent k bi pol čez rebra pihal v kišto zrak.
LP
M

Kleto ::

to bi blo še bolš k originalen... pomojem k un ventilatorčk k je gor je za en drek.
Kleto

DimmniBurek ::

Ja, če misliš dat Nb47j, ti bo zadost tudi brez venta pomoje, ker proti originalnemu je tista stvar OOOOgromna, menda 5cm v višino!8-)
There Is No Stronger Drug Than Reality

M-man ::

A pa bo to dost, ker moj kolega je na GF4 ti4200 dal gor zalmanov heatpipe pa brez venta ni deloval dobr;)?

Kleto ::

9200 se ne greje tok
Kleto


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

9800XT mu je prevec vroce!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6974 (741) The B
»

Kako odstraniti hladilna rebra iz ATI 9100

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10981 (855) Realist
»

Abit nf7-s -Gretje south bridge

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221355 (1023) Grimlord
»

kako hladiti R9700

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231309 (1094) MrX
»

Lepljenje hladilnika na procesor grafične kartice - s čim?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121954 (1713) SaS

Več podobnih tem