» »

hitrost ripa Divixa

hitrost ripa Divixa

Mr.B ::

Meni ripa s povprečjem 15.5 fps na mašini PIII 933 . Uporabljam program DVD2AVI v 1.76 , ki ti omogoča tudi clipping & resize.

Zgornji Fps so dobljeni z iDCT IEEE-1180 Reference , drugače sem imel maksimum 22 fps , ter minimum 11.6 fps.
Če pa nastavim iDCT algoritem na 32bit SSE -MMX pa sem dobil pik na 28 fps ter minimum 14-fps jev , nisem šel skozi celi film skozi.

Kako zračunati povprečje : enostavno tako , da po končanem ripanju deljiš celotno število fraimov z dolžino časa ripanja.
Smešno je,
da po skoraj petih letih še vedno nisi sposoben opredeliti,
pod kakšnimi pogoji zmagujemo v Ukljani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gledanje HD video

Oddelek: Pomoč in nasveti
61193 (1193) kixs
»

ocenite; AMD za INTEL ??

Oddelek: Kaj kupiti
232164 (1765) Jure2k
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
72144 (1982) matevzm
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
463524 (2918) _Mortal_
»

3D MARK 2001

Oddelek: Pomoč in nasveti
412471 (1855) krneki

Več podobnih tem