» »

Za vse ki obvladate Norton Ghost, meni ni jasno...

Za vse ki obvladate Norton Ghost, meni ni jasno...

Realman ::

Torej naredil sem z Ghostom 2003 klon diska,na drugi disk uporabil sem span, da mi je delilo na vec datotek.Stvar, dokler je bila na disku, sem lahko normalno obnovil sistem.Potem sem te datoteke posnel na cd, normalno z cd iso, nisem uporabil ghosta ko ti sam snema na cdje.
Tezava je v tem, ko sem te datoteke prekopiral nazaj na disk, ne morem vec narediti obnovitve sistema.Imena datotek nisem spreminjal, vedno mi izpise:
is not Symantec Ghost file,
or is not the correct span segment.
Meni ni vec nic jasno, zato ker file je ziher pravi, oz. vse datoteke so na disku.
A mogoce ve kdo kako zadevo resit, rabil bi pod nujno...

Za odgovore se vsem vnaprej zahvaljujem.

Lith ::

čist točno ne vem kak jim si dal ime, ampak Ghost išče npr. imena v obliki Arhiv_2004-02-11.GHO in potem nekako naprej Arhiv_2004-02001.GHS, možno pa je, da si na CDje posnel imena 8.3, potem pa je štala...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Realman ::

Imena 8.3, ne razumem.Mislis samo 8 znakov, mozno je, sam je ze toliko casa nazaj da se ne spomnim.Vem pa da ime ni bilo daljese od 8 znakov,
plus koncnica.Sem zdaj probal isti postopek za en drugi image, pa dela normalno, ta stari pa ne, meni ni vec nic jasno.Koncnice pa so take kot si napisal,
sam krajse.
Lith: Ce te prav razumem, ce sem posnel v 8.3, potem se teh podatkov nikakor vec ne da resit al kaj.Ziher obstaja kaksna varianta.Saj je to vendar neke vrste zip.

Lith ::

ja, če jih prekopiraš nazaj na en disk (npr. na d:\fajl1....) in jih poimenuješ kot naj bi bili. Pa poskusi še z enim programom ki je noter v paketu in sicer GhostExp.exe, ki odpira image fajle z diskov in lahko po njih gledaš vsebino (dela pod Windowsi)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Realman ::

Sem poskusil tudi s tem, nic ne pomaga, kar naprej javlja da file ni ghost image.Ceprav jaz vem da je.Ocitno je nero, s katerim sem zapekel na cd nekaj zjebal.
A se kdo ve kaksno drugo resitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naredite z dolgimi imeni (in potmi do datotek)

Oddelek: Pomoč in nasveti
173038 (2258) Tear_DR0P
»

kater program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71335 (1120) solatko
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656287 (4849) Doman
»

Prosim za pomoč?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6768 (677) ervinm
»

backup, toda kako??

Oddelek: Pomoč in nasveti
9885 (721) teac

Več podobnih tem