» »

problemi z monitorjem...

problemi z monitorjem...

opc190 ::

Imam sledeč problem. Včasih kadar grem v kakšno igro mi kar naenkrat izklopi monitor, kot da bi se preklopil v stanje pripravljenosti, računalnik in zvok pa še naprej delata. Potem seveda resetiram, ker druge opcije ni in zopet vse dela po starem. Potem pa ponovno čez kakšen dan se napaka ponovi. Grafična ki jo imam je Inno Gf Ti4200, sem pa imel pred kratkim radeona 8500LE in sem imel podobne težave, samo da mi tam ni izklopilo monitorja temveč mi je napisalo nekaj o VPU Core al nekaj podobnega. In zdaj nevem kaj je tu narobe. Skoraj se mi zdi nemogoče da bi mi obe grafični odpovedli, zato prosim nekoga od vas če slučajno ve kaj je vzrok teh težav.
Se vnaprej zahvaljujem.

Nekaj podatkov o mojem računalu:
-amd XP2400
-Asus A7V266-C
-512rama(različnih znamk-spechtec in eliksir)
-Inno GFTi4200 64mb
-nek napajalnik pač ki ima 300watt
-monitor TVM 15"

add by moderator: Z nasovom "Kaj ga muči?" ne poveš nič... to lahko pomeni, da nas sprašuješ kaj muči tvojega starega očeta ali pa od brata prjatla... boti bolj natančen.
  • spremenil: gkovac ()

gkovac ::

Jest ti predlagam, da pregledaš monitor in probaš z kakšnim drugim monitorjem... vidm da man 15" kar pa definitivno ni dobr za tak comp, kot ga imaš ti... probi... sposod si ga za en dan in normalno delaj na njemu pa boš vidu kaj bi lahko blo...

Aja... pa sevede ga maximalno naštimaj, da ti bo delal (refresh, prave drajverje in tko naprej).
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

EjTi ::

Ne verjamem da je monitor kriv ... malo poglej nastavitve v bios-u (izklopi agp fast write - al neki podobnega - če maš) in v nastavitvah grafične v Windowsu naštimej da bl počas dela (izklopi razna pospeševanja). Mogoče bo potem delalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slika zgine (narobna resolucija)

Oddelek: Pomoč in nasveti
161648 (1246) bisernik
»

dual monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
232938 (2304) kunigunda
»

Težave z matično Epox 8RDA+

Oddelek: Strojna oprema
81119 (1044) ziciko
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432451 (1395) LeQuack
»

Zelo annoying brnenje

Oddelek: Strojna oprema
91528 (1261) swar

Več podobnih tem