» »

setup again & again

setup again & again

berni ::

Iščem rešitev za ta problem
Win2k so mi že nekajkrat zamznili???, zato sem hotel izvesti Setup/Repair. Ampak namesto, da bi bootnil s CD-ja, sem zagnal navaden Setup. Ko sem opazil napako, je bilo že prepozno in sem ga pustil, da naredi, kar pač mora. Pa ni...
Problem je v tem, da se comp vsakič, ko začne prepoznavat strojno opremo (v začetku), resetira. Ko hočem normalno zagnati, mi sporoči, da ponovno začenja Setup (resuming setup...).Če je CD notri, pride do točke prepoznavanja, če ga ni pa čez nekaj časa sporoči napako in se tudi resetira. In tako v neskončnost.
Vse kar imam gor, je brezhibno, poskusil sem tudi odstranit vse možne naprave, pa nič. Potem sem winse inštaliral na D particijo in tako rešil podatke s C-ja, ker pa imam na C-ju svega in svašta bi se rad izognil ponovnemu nameščanju. Poskusil sem z ERD, pa z Recovery console, pa bizgec noče zalaufat. Ročno sem tudi zbrisal nekaj fajlov s C-ja, ki so ostali po nedokončani inštalaciji.
Vprašanje je sedaj:
Kam se zapiše ta informacija, de se ob zagonu začne nedokončan Setup in kako jo onesposobit?

hvala, da ste sploh do konca prebrali :|

andrej ::

problem je v tem, da se je setup zacel, ti si zbrisal par fajlov s -ja, zdaj pa si nekonsistentem stanju. tudi ce bi priso v originalno instalacijo potem ne vec kaj te caka.

Ce se hoces znebit setupa, enostavno zbrises vrstico v boot.ini. ki jo ob zagonu izberes. potem pa se zbrisen direktorij z cudnim imenom, ki ima notri ~ -> nahaja se na c-ju... s tem onesposobis setup...

berni ::

to mi je začelo delat PREJ kot sem karkoli zbrisal, setup se je prekinil zaradi reseta iz neznanega vzroka, v boot.ini je pa vse, kot mora biti:

[boot loader]
timeout=10
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINNT
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINNT="Microsoft Windows 2000 Professional" /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT="Microsoft Windows 2000 Professional" /fastdetect

torej?
btw, tisti "čudni direktorij" sem že zbrisal, vseeno začne setup


sinko999 ::

Če hočeš samo rešiti podatke potem stori naslednje vzami katerokoli boot disketo od 98 ali ME in bootaj z njo
potem prenesi sistem napišeš sys a: c: potem pa še enkrat namesti win2K .

LP
Ni? ni ve?no !

berni ::

podatke sem že rešil, rad bi pa se rešil odvečnega dela z inštaliranjem vseh programov.

še vedno iščem pomoč...

aja, c je ntfs


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lilo v Win2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141051 (998) BogyX
»

Kako naj dobim nazaj XP paricijo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
132082 (1917) ToniT
»

Odstranjevanje XP-jev

Oddelek: Operacijski sistemi
111214 (1052) andrej
»

boot loader

Oddelek: Operacijski sistemi
131341 (1193) tejo
»

Windows 2000 & Windows Millenium problem

Oddelek: Programska oprema
6888 (781) Mr.B

Več podobnih tem