» »

Kabel ali ADSL okrog PTUJa?

Kabel ali ADSL okrog PTUJa?

lordgreg ::

medtem, ko meščani komaj čakate, da pride do vas tudi ADSL, ostali prosimo vsaj za kabel, ki ga ni in ni!

zanima me, če kdo kaj ve, kdaj mislijo začet z kablom na območju Ptuja.. pa smer proti Mariboru??

Me res zanima, če kdo ve kaj o tem..

lordgreg ::

okej,.. tenkju veri mač za odgovore :|

PaJo ::

Ce pa nobeden nix neve, zal;(

Edina sansa ti je mogoce ADSL, saj bo Ptujska centrala nadgrjena ena izmet prvih v Slo, na tvojo sreco:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

lordgreg ::

na mojo srečo nisem direktno iz ptuja ampak iz okolice (8km stran). bo vseeno adsl tudi pri meni? (da, imam isdn).. upam da :D

Tomi ::

Verjetno boš še moral malo počakati, samo poglej, kaj se dogaja v Ljubljani...
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Tcno tko, ceprav recimo za Maribor se govori da ko bo moznen ADSL na eni centrali se bo dalo dobit povsod, ker bodo baje nekaksne premostitve v centralah delali in bo tako naekrat pokrit celoten Maribor, pac odvisno je od stevila uporabnikov itd...:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

rabbit_zek ::

Ne se preveč sekirat Jaz sem Direkt v Ptuju in sem pred enim letom slišal, da bo čez dve Kabel ;(( Mogoče To se mora zrihtst. treba jih samo pritisniti, čim več interesentov in samo tečnarit stavim, da če vsak dan nekdo pokliče odgovornega za kabelsko in mu puna zateži bodo čez 6 mesecev začeli delat kabelski intzernet!!!!!
:P


THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--

lordgreg ::

jaz sicer nisem direkti iz ptuja,.. so mi pa odgovorili, ko sem klical moje kabloperaterje, kdaj bodo začeli delat kaj za kablinternet.. pa je prijazen gospod rekel: "Kaj je to??"....... neeeeeeeeeeeeeeeeeeee EEEEEEE eeeeeeeeeeee.. in potem sem skoraj umrl!

rabbit_zek ::

No ja če pa tako praviš,... jaz sem slišal drugače sicer pa preden bo Ptuj imel Kabel.... Bog si ga vedi :'( Sicer ne vem v čem je ralika med Kablom in ADSL, vsaj hitrosti bi po mojem bile nekako iste., ker bodo itak znižali hitrosti na klicno hitrost ... Privlačna bo po mojem le cena! SIT/Mesec! brez ur!8-)
THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--

andro ::

Komaj čakam na kabel. Na ptuju se nič ne dogaja v tej smeri.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

iBojan ::

Mislim, da mi vsi, ki niso glih iz LJ, MB in podobno lahko samo čakamo na ADSL, ki ga pa tako hitro še ne bo ;( Telekom in SiOL imata že sedaj velike težave, kaj pa še bo pa si lahko samo mislimo. Samo pomisli naj bojo morali vračat denar, potem ne bo ADSL še kar nekaj let, ker enostavno ne bo denarja. Žalostno a resnično, kati če greš vprašat na Telekom kdaj bo se samo nasmehnejo pa povejo da bo samo, da še nihče ne ve kdaj ;( In kaj si naj mislimo potem navadni smrtniki??

lp, _GeS_

Če bi meli ADSL bi SiOl manj zaslužil kot sedaj ko ga nimamo ;)

lordgreg ::

kaj naj si mislimo?*?? da bodo monopolisti še kar monopolisti.. tudi če bodo dali denar.. je to njim problem? zvišat malo impulze pa bo..

preklete TELEbarabe!!!

rabbit_zek ::

Jaz še vedno mislim, da če bi bilo na Ptuju dovolj Interesentov Za KabelInternet .. bi razvoj tega 100%;(( malo pospešili tako, da kot sem že napisal TEČNARIT ZATEŽIT VSAKI dan naj nekdo pokliče. pa ziher nekaj s tega ;((:(;(>:D
THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--

lordgreg ::

uabit.. erm.. poklicat koga?? mislim da ptuju manjka financ.. hvala bogu jih letos nis(m) potrošli z postnim šotorjem.. :'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj mi Telekom ne omogoči ADSL-a?

Oddelek: Omrežja in internet
382979 (1724) Pyr0Beast
»

Kako vršiti pritisk na Telekom in SiOL???

Oddelek: Omrežja in internet
352375 (1449) Glavca
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017893 (6094) Narcos Satanicos
»

Širokopasovni internet in štajerska ?

Oddelek: Omrežja in internet
181386 (1088) sash
»

Grrrrrrrrrrrr.......

Oddelek: Omrežja in internet
161168 (927) eiht

Več podobnih tem