» »

Sankanje z Vršiča?

Sankanje z Vršiča?

LuiIII ::

Ali morda kdo ve kakšno je kaj stanje vršiške ceste? Če je trenutno primerna za sankanje? Bi lepo prosil, da če kdo ve, naj sporoči čim prej. Jutri (sobota) bo menda še lepo vreme, pa bi ga rad izkoristil. Gužva na Ljubelju me ne mika, pod Storžičem ni sonca, Šmarna g. je za nočno sankarijo ,...

Že v naprej, najlepša hvala.
Lui

smilyxx ::

Na žalost ne poznam trenutnih razmer na Vršiču, ampak jst sem se pred par leti tam organizirano sankal (ponoči) pa je blo super. Drgač maš pa dost alternativ. Recimo v Ratečah imaš Tromejo (40min-1h), nad Begunjami imaš do Planince (1h hoje, mejbi mal več) pol maš v Bohinju sanjkanje iz Vogarja(1h+), sam nism prepričan o razmerah, ampak pomoje bi se mogl dat sankat.

Lp
Save water.
drink beer.

Microsoft ::

Ste že kdaj pomislali, da bi se poleti (ko ni snega, peska, ...) tam dol spustili z "gokartom brez motorja"?

Vse skupaj je podobno, kot rolka, le da je amlo širše. Samo ovinkanje je lahko tako, kot pri rolki, lahko se pa naredi svoja os, ki se vrti. Slednje sem si jaz tudi naredil in se spuščal po asvaltnih cestah, seveda.
Glede zavor je tako, da se zavira z copati in to zelo dobro. Tako, da tu ni panike. Sama okretnost takega vozila je zelo dobra, saj sem jaz imel gor kolesa od rolke. Lahko bi pa dal tudi od rolarjev.

Jaz sem premišljeval, da bi se spustil na ono stran, ko je Trenta, ker tam ovinki niso tlakovani.

Je kdo za akcijo?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ali3n ::

Mb pohorci imajo "sanke s kolesi"; kar adrenalinsko, dovolj hitro, relativno varno (če v želji po prvem mestu na "tekmi" ne zapelješ v 10cm luknjo in si ne izpahneš ključnice...:8) )
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Phoebus ::

Kaj pa avtomobili? Poleti?????

SkIDiver ::

Ja z Vršiča na ono stran k se spustiš v Trento sem že probal polet z bajkom. Rezultati so bli 1 nespeljan ovink, mnogo prehitenih avtomobilov in največja hitrost 98km/h. Adrenalin ko leti nepopisen. Najveg ga je blo, ko sem pred serpentino bremzu za foro na zadno kolo. Divje drsenje zadnjega kolesa levo in desno in na srečo potka ven iz serpentine, da nisem končal v ograji.

rozica ::

recimo na tem linku si lahko preberete kaj vam ponuja agencija Julijana... nočno sankanje z Vršiča pred leti ni bilo kar tako ;)
http://www.sednjek.si/
http://www.sankanje.com/Sankanje.htm

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()

Poldi112 ::

Na strani sankanje.com sem videl, da je sankanje na Smarni gori mozno. Urejeno. Kar ni res. Razen ce mislijo kak 50m travnik, kar pa zame ni sankanje s Smarne gore.

rozica ::

Jah Poldi... tadrugi link je mal "mimo" ...sem ga podrobno pogledala kasneje, ampak prvi je upam tisti, ki bo Luilllu prav prišel...
če ne pa še zmeraj ostane klic na turistična društva...

Poldi112 ::

Meni se je ravno drugi link blazno dopadel, ker je super ideja, ampak zal ni najbolj tocen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334445 (4060) globoko grlo
»

Novinarji v Sloveniji in njihova neslovenščina. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6817871 (15651) phantom
»

šport (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505193 (3589) hooger
»

CoD Lan party v Lomu! (za klane ter posameznike)! Februarske počitnice!

Oddelek: Igre
172423 (1639) mrezna

Več podobnih tem