» »

Kabelski Internet

Kabelski Internet

Evil|One ::

Jaz bi prosu da tisti ki imate kabeski internet povete koliko hitro vam downloada. Povprečje KB/S. Zanimame nareč zato ker bom kmalu naročil in me zanima če se splača. A ja povejte še prek katerega strežnika imate internet. LP:\
Whatewer

sasox ::

Povej prek kirga ISP-ja bos imel net. Drugače ti pa verjetno tako ali tako piše na ISP-jevi strani oz. v pogodbi oz. ponudbi...........

slycer ::

Transfer rate je odvisen od hitrosti strežnika. Drugače pa večina podpira transfer rate 256 Kbit/s. Je pa dobro pri kablu, ker si lahko vedno priklopljen na internet. Vse, kar moraš plačati, je 8K sit naročnine :D

Evil|One ::

Ej če ti po pravic povem. Se mi sploh ne sanja prek katerga ponudnika bom mel. Kakor jest vem bo to kr en ker živim v Logatcu blizu ljubljane. Nekak 30Km razlike.
Whatewer

delanoche ::

Download povprečje pri meni je 50 kb/sek, upload pa 3x manj. Sem pa downloadal že preko 100 KB/sek.

Evil|One ::

OK THNx:))
Whatewer

MUC ::

G-kabel DL iz SiOla čez dan že 300K (nekej so odprl zgleda, prej okoli 200K), ULa 10-11x manj .. zvečer/ponoči gre pa smo še navzgor

ro3b ::

sm na s-netu pa mi vleče povprečje 20-30kb/s
sm kr zadovoln



lp:)

OrlyTM ::

Mene pa zanima, kako mate kej kablaši z zaneslivostjo linka ... nekak men skoz dol pada. NPR. ta vikend je delalo ne sploh. Vsak dan vsaj nekajkrat ne dela.

Priključen sem prek Eltrade v Bohinju in uporabljam NEMO modem.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Evil|One ::

A maš kabl da ti vleče samo 30kilo al kj slabšga???
Whatewer

Freak ::

a kdo slučajno ve, če so za bežigradom v ljubljani že prenavljal kabel? Ker če ne sem slišal, da se ne da met kabelskega interneta.

Horhe ::

Telemach SUX, tko da ti ga ne priporocam... drgac je kabl kul...sam ne pr nas >:D
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Jinxy ::

Freak, vprasi pr tvojem ponudniku, ce je to na tvojem koncu ze mozno, drgac sem pa skor 100% preprican, da je, ker bezigrad je ze prakticno cel porihtan

Freak ::

thnx. Se bom pozanimu!

Ljubavnik ::

Surprise, ce mene prasas se ti splaca kabl kupvt sam ce mas internet za ircanje, ce sm prow seznanjen, mas tud omejeno stevilo MB k ih lahko downloadas, res pa je da je pocen, ko je ze to vse instalirano !
Lep dan
Mr. LoverBoi

Freak ::

kok pa stane vse skup?

Evil|One ::

Ja valda. A maš res no. Sej je nemogoče da maš kr omejeno število kb za download.
Whatewer

kronik ::

Sem opazil, da nobeden ni omenil kabelskega dostopa preko ARNESa. Tukaj lahko zakupis samo vod 64k/s, to pomeni da boš imel prenos od 4-7,5k/s...

cyber ::

aja če bi radi preiskusili kolk vam dol vlač..pol pejte na tole stran www.edonkey2000.com pa pol povejte kolk se vam vlač dol seveda kolk gre maximum pa kakšen divx dol potegnite...:))

bzagozen ::

Telemach je z novim paketom kar popravil vtis.Statični IP (server), FLATRATE (nobene omejitve MB), hitrost je pa 512/128kbs (resnično so takšne hitrosti 8-O).Tako, da nimam kaj rečt. Res pa je, da dokler ni bilo ADSL-ja, je blo pa vse v malori, zdaj me pa jezi, ker so to imeli že vseskozi, pa nam niso dali. Je moral prit ADSL. Živel ADSL. >:DGlede zanesljivosti pa tole. Včasih se naredi, da je signal prešibek (moja situacija). Sem se pritožil in so prišli naslednji dan in popravli. Prej me je stalno "dol metalo" (10 na dan), potem pa nikoli več. DELA, ni kaj več za rečt. ;)
www.alkoma.si

Horhe ::

Ej ne me smejat, Telemach nikol ni delu pa tud nikol ne bo...;((
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kabelski internet - vprašanje?

Oddelek: Omrežja in internet
141921 (1373) Soprano
»

Telemach kabel ali Siol ADSL?

Oddelek: Kaj kupiti
292370 (1896) Fury
»

Telemach na 1 Mbit

Oddelek: Omrežja in internet
262764 (1662) udarnik
»

telemach kabelski internet vs. adsl (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544683 (3581) Uporabnik
»

KABEL vs ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
272044 (1539) Soprano

Več podobnih tem