» »

Sesut T310

Sesut T310

mb ::

Na SE t310 se mi je sesul software. Na svemi so rekli da zato, ker mi je padel po tleh :D in mi nočejo priznat garancije. Ali mogoče kdo ve kje si ga lahko naložim z neta ali kje ga lahko sploh dobim.
Hvala.

sash ::

poglej sem, morda najdeš kaj, jaz sem za svojga Siemensa marsikaj našo :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Jebiveter ::

t310 ima tolko bugov v softveru, da imam obcutek, da poganja Windowse! :'(

To, kar so ti v Svemi rekli pa je totalen BULLSHIT!! Za T310 je znano, da ima zjeban ssoftware in so ti ga DOLZNI na njihovem servisu nadgradit na najnovejsega.
Drgac pa, tudi meni se jeze parkrat sesu, sam se je zmeraj nazaj nekako dvignu, da je pol vse delalo. Tako sem naprimer cca. 2 meseca imel pokvarjen imenik. Ko sem po njemu brskal so bile prikazani samo nekateri vnosi, namesto ostalih pa so bla prazna mesta, tako, da nisem mogel niti klicati. Najvecji stos pa je bil, da se je stevilka klicocega zmeraj normalno prikazala (skupaj z imenom iz imenika) tudi, ce klicatelja ni bilo mogoce videt v imenuku.:\ Je pa potem po 2 mesecih telefon dozivel popolni "meltdown" in ko sem ga uspel prizgat nazaj problema ni blo vec! :D Od takrat dalje dela normalno (brez sesuvanja sploh) - brez updatenega SWja.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

mb ::

:D Hvala za odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810461 (6447) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512800 (8969) Azrael
»

sony ericsson ali nokia

Oddelek: Kaj kupiti
191366 (1045) OldSkul
»

Spc SpyCraft Theme za Sony Ericsson T610

Oddelek: Mobilne tehnologije
94472 (4364) ABX
»

program za T310

Oddelek: Programska oprema
281599 (1237) Paramedic

Več podobnih tem