» »

sony ericsson ali nokia

sony ericsson ali nokia

Mr. ::

Kupujem nov mobitel pa ne vem ali naj izberem sony ericsson T310 ali nikio 3510i .Oba sta dobra vendar T310 nima jave 3510i pa nima IR. Kaj predlagate?

kajzer ::

Js ti predlagam N3100. Je majhna, dobra pa ima velik boljši ekran od teh dveh.

OldSkul ::

Med tema dvema bi seveda sigurno izbral T310.

R0K ::

Poglej še za T230.

OldSkul ::

Se strinjam.

Xgeneration ::

T 230 je kar cool.

4096 barvni zaslon, dobre polifonične melodije, pa za 4900sit v mobitelovi akciji ali pa 23000sit odklenjen, brez naročnine ali predplačniške kartice.

SE T230 sicer nima jave, ima pa mophun - to je podobno javi, le da je znamke Sony Ericsson. Prek njihove strani lahko potegneš dol igre, ki jih je veliko.

Drgače pa SE T310, T610 ali pa T630 - ki kmalu pride.

Tudi Nokije so OK.

Meni so SonyEricssoni po obliki bolj všeč. Aja pa boljše večglasne melodije imajo vsi po vrsti!

Xgeneration ::

Nokiji 3510i je po ceni primerljiv SE T230. Je pa mnogo boljši. Sploh ni za primerjat. Je ful manjši pa več funkcij ima.

Mr. ::

Pa kje prodajajo T230 za 23000 sit.Koliko pa stane T310 brez naročnine.

Xgeneration ::

www.bolha.com

tam eden prodaja nove, zapakirane - dobil je količinski popust. Je pa že kak mobitelov al pa simobilov sodelavec, pa hoče sam malo zaslužit.

Klikni na naslednjo povezavo



SonyEricsson T230

Drugače pa še druge ponudbe poglej!

LP :D

Xgeneration ::

Zdej ga isti uporabnik celo za 20000sit prodaja. Piše, da je nov nerabljen.

Klikni sem.

LP

Če bi mev js dnar, ti sploh ne bi povedu!! :D

Giller0 ::

Sam mam T310 in moram rečt da je kar ql. Baterija drži 3/4 dni, polifonična zvonenja so dobra, ima IR, tako da lahko ful šeram s kolegi :),... Moti me le velikost in grda oblika. Pa tipke so mal "lesene". Treba se jih je privadit.. Prvi teden sem komaj SMS-e pisal :) . T230 pa sam ne bi vzel ker nima IR. Drgač pa ni slab. Če ne potrebuješ IR, pa je 230 zagotovo boljša izbira kot 310.

mblazi22 ::

Če si se odloču za T310 ga mam jst. Rablen z garancijo in data kablom.8-O 8-O :'(

lp

kajzer ::

Js bi ti priporoču nokio. Zamenju sem že kr neki proizvajalcev (Eriscon, SE, Motorola, Philips, Benefon, Nokia...) pa ti povem da je nokia zakon.

boštjan ::

mblazi22,pošlji mu zasebno sporočilo

Mr. ::

Sem ga ze kupil in je kar kul.Rabim sam še kabel ali ir vmesnik za pc (kupil ga bi od 3-4 k):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr. ()

Xgeneration ::

Kerga si vzel T310 al T230? Sklepam, da T310, ker si neki o IR govoril?

Mr. ::

T310 ;)

DimmniBurek ::

Jest mam T310 pa je en k×××, ku tipke se takoj pokvarjo, oz. slabo delajo, še posebno tisti Yoystick, in zaslončk je bolj tak, vzem se rajš Nokio! Nokia je zakon, zdej mam 3300 začasno, pa še zmer seka!
There Is No Stronger Drug Than Reality

Kiri ::

dolgoletni fan nokie...zdej mam svojega prvega SEja. in sem navdusen. izdelava sicer sepa, ampak funkcije so boljse pri SEju.

OldSkul ::

Končno en, ke je spoznal da Nokie pa le niso tako "superiorne"!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810079 (6065) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512418 (8587) Azrael
»

Kateri telefon za okoli 20k sit

Oddelek: Mobilne tehnologije
362186 (1589) kajzer
»

Kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
242731 (2423) jero_no1
»

ker mobitel kupt!?

Oddelek: Kaj kupiti
231898 (1508) Dr_M

Več podobnih tem