» »

Maščevanje preko interneta

Maščevanje preko interneta

the one jedimaster ::

Pozdravljeni!

bi mi lahko povedali nekaj primerov ko ste doživeli maščevanje preko interneta ali pa ste se maščevali!

Seveda morajo biti vsa imena anonimna!

Hvala
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

Phoebus ::

pomojem boš doživel maščevanje kakšnega admina ki ti bo zaklenil temo >:D >:D >:D

Poldi112 ::

Po mojem the one jedimaster razmislja o prestopu na temno stran

MaJaJaJa ::

Um ja enkrat sem nekemu spamerju naenkrat vrnil vseh 530 mejlov, ki mi jih je posiljal dan na dan.
Glup Italijan je dobil svoje.

Poldi112 ::

Dvomim da se je sekiral. Pravi spammer ne bere mailov.

pivmik ::

Spammer ne bo niti slučajno šel pisat kak pravi email naslov v SPAM sporočilo.


Najboljše maščevanje preko interneta je v stilu PRICELESS MasterCard reklame:
LP, Gregor GRE^

boom-bar ::

LoooooooooL

A kdo ve kako bi trojanca komu spravu v PC? Čist tko da probam kako to deluje, nč nelegalnega.
Legalizirajte mehke droge!!!

Poldi112 ::

Trojanca? Nic lazjega kot to.
Najdes na disku calc.exe, ga preimenujes v PamelaScreenSaver.exe in posljes cloveku po mailu.

DavidJ ::

Jaz sem enkrat nekomu, ki je tudi registriran na tem forumu, dobro zamajal noge.

V gimanziji smo imeli razredni forum. Tega sem sestavil sam, v phpju. Imel je le osnovno stran, kjer so bile navedene vse teme. Vsakdo je lahko pisal, registracija ni bila potrebna (niti možna). Sem pa vključil tudi beleženje IP številk. Pa se je pojavil določen osebek z neznano identiteto (v razredu smo se itak vsi poznali) in njegovo petelinje obnašanje nam je počasi začelo iti v nos. Večkrat sem pogledal njegov IP vnos in izkazalo se je, da je ta statičen. Potem pa enkrat na ircu vpišem /dns _IP_ in glej ga zlomka - oseba je bila na ircu in celo z istim nickom, kot se je prikazovala na našem forumu. Hitro v akcijo! :>

Nadel sem si en ženski nick in se izdajal za žensko. Nekako sva prišla do tega, da je imel brata in mi povedal bratovo ime ter priimek ter kraj bivanja (npr. Krajnc, Celje). To je bilo popolnoma dovolj. Na TIS-u sem dobil njegovo telefonsko številko in s tem naslov (k sreči je bila registrirana le ena telefonska številka pod tistim priimkom v tistem kraju). Na Naravovarstvenem atlasu Slovenije sem poiskal to lokacijo, jo zoomiral tako, da se je videla njegova hiša in shranil sliko. Potem pa mu jo enkrat v nedložnem pogovoru na tisti forum prilimal. Od takrat naprej ga ne vidimo.

:>
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

RokX ::

HUDO >:D si imel kr nekaj dela

the one jedimaster ::

Ne vem zakva bi mogl zaklent to temo, sej itak nism mislu nč groznga s tem sam zanimal me je kva so drugi nardil, da so se maščeval s svojim compom. K glih pišm eno projektno o tem pa me j mal zanimal!
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

sketch ::

Tema je zaenkrat OK, dokler ne omenjate osebnih podatkov in so situacije na hipotetični ravni.
Prav tako vse naprošam, da ostanete na "svetli strani Sile" - kajti takoj, ko nekdo omeni/povpraša po (zlo)rabi trojancev, rootkitov ali česa podobnega, se znajo zgoditi kakšni omejujoči ukrepi.

Hvala,
s.
Adapt and overcome.

the one jedimaster ::

Sej zato sn pa reku da more bit vse anonimno

IN FOLK! Nobenih zlorab takih progov kt so trojanci! Kva čeb to en vm naredu!;(
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

MaJaJaJa ::

Spammer ne bo niti slučajno šel pisat kak pravi email naslov v SPAM sporočilo.


Jah ta ga je..na njegovo zalost
Italjani so, kar se spammanja tice, dokaj amaterski, znajo pa biti ekstremno nadlezni s svojim neznanjem tujih jezikov

kalcek16 ::

davids: Kje pa se da dobiti ta naravovarstveni atlas Slovenije,a je to kje na netu? In kako si to mislu da se vidi njegova hiša, a prou hiša a samo lokacija hiše?

kihc ::

Mislim, da je satelitski posnetek. Full dobra fora, naj edn pove URL ker jaz sem ga že pozabil.

bradek ::

http://kremen.arso.gov.si/NVatlas/

Registracija je brezplacna.

Slowenc ::

Bradek, ali pa davids, ali mi lahko en pove kako shraniš to sliko, ki ti jo prikazuje atlas, ker ne najdem nobene funkcije, ki to dela.
Skiny gate.

Gandalfar ::

Printscreen? :)

pivmik ::

ni satelitski posnetek, ampak foto posnetek iz letala.
LP, Gregor GRE^

OZZY ::

jaz sem vztrajno dobival nek mejl virus , kao un microsoft patch, od enga tipa konstantno nekako na dva dni. pa sem uporabu baunce nazaj in je šlo. Pol sem pa samo skopiral in pomnožil tisti mejl in ga nazaj bauncal po 2000-2500x na dan cel teden. Se pravi cc 14000-17000 bounce-ov na isti naslov. Sem pol nazaj dobival, da je nabiralnik pol, pa kasneje da nekaj zavrača. Ampak zdej že en teden nisem dobil nič od njega.>:D

Upam, da jih je vsaj dobil>:D >:D >:D >:D
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Tody ::

ja nekod iz admin@dume.gov pošilja ta patch in sem ga dal kr na block user bomo zdej vidl :D

OZZY ::

Tody: Yep..he is. Zgleda da nisem edini od tega tipa dobil to. Dej mu še ti bounce nazaj mejl 2k na dan>:D . Mater mu J****.;((

Samo je nekaj zanimivo. Sem v enih prejšnjih mejlih zasledu njegovi ip, ki sem ga preveru. Kasneje pa sem dobil ta mejl z naslednjimi lastnostmi:

Return-Path: admin@duma.gov.ru
X-Original-To: moj mejl
Delivered-To: moj mejl
Received: from localhost (ppp200-26.vdial.verat.net [213.244.200.26])
by relay2.volja.net (Postfix) with SMTP id 6AC82BB0C8
for moj mejl; Datum...
From: "Microsoft" security@microsoft.com
To: moj mejl
Subject: Use this patch immediately !
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed;boundary="xxxx"
Message-Id: 20040122213556.6AC82BB0C8@relay2.volja.net
Date: pač en

tam koje odebeljeno v prejšnjih mejlih ni blo napisan verat.net ampak je blo zakrito in sem pol preko neta pogledal IP in začuda mi je pokazal isto stvar. Ta verat.net naj bi bil stacioniran v Beogradu. In vedno je bil uporabljen njihov IP. Z manjšo spremembo zadnjih dveh številk.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

DMouse ::

Ah ja :\
Če bi pisal from bill@microsoft.com bi mu tut "bouncal" 2k mejlov na dan?

P.S.: je kdo pomislil, da bi poslal 1 mail na abuse@verat.net?

OZZY ::

mouse- zakaj pa ne. njemu bi še več.>:D
Njemu sem, ker mi je enostavn dopiz*** vse skupaj. In tud zdej mu še vedno vsak dan vsaj 1000-1500x. Mi je vsen al dobi al ne. Samo da je in da sem jaz zadovoljen.
Go with the flow.

Brane2 ::

Ozzy:

Kaj pa, ce teh mailov sploh ni posiljal ta tip ? Saj naslov posiljatelja je prav zlahka fake. Ce jih torej ni posiljal on, ti pa si ga zasul z maili, si kriv ti. In ce bo jokal tvojemu ISPju, te znajo cakat tezave...

DMouse ::

mouse- zakaj pa ne. njemu bi še več.

A ti resno misliš, da bi bil Bill Gates lahko okužen z virusom, ki bi se brez njegove vednosti repliciral in pošiljal v tvoj predal? :\
Firme, kot je Microsoft, ali pa vladne organizacije (gov.ru) imajo ves promet zelo strogo nadzorovan, tako da si lahko brez skrbi, da bi od njih dobil virus!! Definitivno gre za fake, izvor virusa je pa, kot si že sam ugotovil, nekje v Srbiji.

boyan64 ::

Ko ste že bili pri interaktivnem atlasu SLO imao Italijani tudi zelo dobrega. Sicer nimajo iskanja krajev, zemljepisnih imen itd, pa tudi hišnih številk ne, je pa zato barvi ortofoto cele Italije in različne karte.
Za vzorec Gorica in parkirišče pod gradom, tik ko pridete iz tunela.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

OZZY ::

Brane: me sploh ne skrbi za to in odkrito rečeno mi je vseeno. Sicer pa sem že v kontaktu z veratom pa bom vidu, kaj bojo oni rekl.
Go with the flow.

OZZY ::

dmouse. Ne ne mislim in vem da to sigurno ne pošilja M$. Jaz sem nazaj naredu bounce, kot da naslov ne obstaja. Kdo pa ga je dubu mi je pa tud vseeno. Sicer pa bi lahko ponudniki neta sami imel bounce opcijo, da ko ugotovijo, da je virus v mejlu bi ga enostavno zavrnili in vrnili nazaj z kakim lepim obvsetilom.
Go with the flow.

Brane2 ::

Ozzy:

Tega ne pocnejo z dobrim razlogom. Ce bi denimo ti imel full siroko pipco, moja tarca pa ozko, bi jo lahko zelo lepo napadel s tem, da bi v "njenem imenu" posiljal na tvoj naslov maile. Ti bi jih "bounceal" in jih s tem poslal nazaj posiljatelju. Ker bi bil naslov posiljatelja napacen, bi s tem yafilal njegov in ne moj kaslc.

Ko bi nato tarca znorela in bi zacela preganjat napadalca, bi veliko verjetneje dobila tebe kot mene...

Microsoft ::

V PC Format 01/2004 je nekaj napisanega na to temo. Jst sm se kr nasmejal, kaj folk vse počenja.:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

the one jedimaster ::

Sej glih zato sn začel to temo! Zato k mam u šol eno projektno nalo z nrest pa sn se odloču dam govru o računalnikih malo drugače - pa sn vidu to od PC Formata pa sn začel o tem pisat.

OZZY ::

Brane : Absolutno se strinjam. sam sem bil sam velik bolj zadovoljen potem ko sem to naredu.

Samo problem je pri ponudnikih teh storitev, ker ne onemogočajo pošiljan iz napačnih ali drugih naslovov. pa tudi sami bi lahko določeno pošto že prefiltrirali. Samo smo še daleč od tega.
Go with the flow.

pivmik ::

Foraj je v tem da si lahko sam svoj ponudnik storitev, sam svoj mail server. Pa smo tam.
LP, Gregor GRE^

Gandalfar ::

V teoriji ja .. v praksi si pa spammer pa te skor noben ne mara :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zastonj zemljevid za na spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
135371 (3876) bosto
»

SMETIŠČNA problematika na Gorenjskem

Oddelek: Problemi človeštva
392514 (2514) kopernik
»

Ljubljanske ulice

Oddelek: Loža
71660 (1277) snow
»

Google Earth (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7219463 (10554) mato
»

Satelitske slike

Oddelek: Omrežja in internet
61256 (1128) nino

Več podobnih tem