» »

Moj ostriž bo poginil?

Moj ostriž bo poginil?

Tic ::

Hej!

Mam eno čudno dilemo... Namreč doma imam akvarij in notri 7 ostrižev. Seveda sem jih redno hranil z isto hrano. Potem pa mi je zmankalo in ker so bili prazniki, trgovine zaprte, sem si sposodil hrano (drugačno), da mi ribe nebodo pomrle. In tako. Ko sem jim stresel hrano notr, so use jedle razen ene, ki hrane niti povohala ni. Pač ji hrana ni odgovarjala. Poskusil sem še z eno tretjo - brez uspeha. Medtem ko ostali ostriži jedo vse. Tako je minilo že več kot 15 dni in ševedno brez uspeha!!

Sedaj imam že 5 dni hrano, tisto, ki so jo jedle vse ribice. Vedar ena ševedno noče niti povohati hrane? Bojim se da mi bo umrla.

Kaj narediti? :'(
persona civitas ;>
  • spremenil: Tic ()

some1 ::

Mogoce hoce naredit samomor!
Kaj pa ce bi jo pelu k veterinarju.:D
Ftp://nekdo.no-ip.org

http://freeweb.siol.net/jjuha/slofs

ČIP 008 ::

LP Probaj s svežo hrano, ker so ostriži ribe, ki se predvsem hranijo z drugimi ribami jim ponudi majhne koščke, ribjega, svinjskega ali govejega mesa-svežega.

Vesoljc ::

kwa pa force feed? >:D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

R0K ::

Mojmu sosedu je mel zlato ribico in ostriža skupaj v akvariju. Pa se je zgodilo podobno, da pač ostriž ni hotu več nič jest in pol je vidu enga jutra sam še 'pol' zlate ribice k je še komi migala po vodi ... bla sta pa pododbno velika (mogoče ostriž mal večji).

Tak če bo tok hudo, pejt kupit kakšno malo zlato ribico >:D

frenk ::

valda...al pa mu kr ene tri kup:)...sej to pomoje ne more bit drago...samo daj ga v kakšno drugo posodo, da mu ne bojo ostali vse pojedl

BigWhale ::

Hm, kaj ko bi dal kdo kak pameten nasvet...

Daj ribo v osamo za kak dan ali dva, pa jo posebaj hrani. Probaj jih hranit s kakimi zivimi stvarmi. Jajceca (jaz sem imel vodne se mi zdi)lahko kupis v vsaki trgovini z akvaristiko. Das jih v vodo na kakih 25-30 stopinj in po kakem dnevu ali dveh se izlezejo. zajames jih z mrezo in jih spustis v akvarij k tvoji ribi... Moje so se precej zabavale, ko so lovile po akvariju.

Sicer pa obstaja moznost, da je riba bolana. Precej zivali neha jest, ce zboli.

Tic ::

Hvala za odgovore (ne use ;P). Bom poskusil trik z jačeci ...

Riba ne zgleda bolna nič.
persona civitas ;>

Slowenc ::

Mogoče pa hujša?>:D

Vsekakor jo moraš dat v osamitev in jo posebaj hranit.
Skiny gate.

pingec ::

ah sm ze zbrisu
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

jRk0 ::

Ce ne bo pomagalo pa jo ti pojej preden prevec shujsa :)


sicer pa, tako kot ljudje, so ribe menda spurave vcasih:) sfockaj jo malo da k sebi pride, heh;)
You fuck up once, you loose two teeth.

icek ::

Rider of Theli
www.air-tv.net

Skiper ::

Odogvore bos nasel na naslovu, ki ti ga je posredoval icek. Samo v razmislek (ker ne vem, katere ostrize mislis). Nekateri ostrizniki so znani pod imenom "ustonoše", ker samica nosi mladice v ustih, dokler niso dovolj velike, da lahko poskrbijo zase. Takrat se samica ne hrani. Taki ostrizniki recimo zivijo v jezerih Malawi in Tanganyka...

...zdaj pa hitro na akvazin! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Alg"arij?

Oddelek: Loža
224586 (3888) username
»

Akvarij in voda v njem

Oddelek: Loža
2612945 (12328) levaky
»

gostilna + žival (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5623322 (23322) Balandeque
»

Izdelava ribnika

Oddelek: Loža
316882 (6485) =Exceed=
»

(ne)domače živali

Oddelek: Loža
305379 (4979) BoO

Več podobnih tem