» »

Problem z DivX

Problem z DivX

capitanoss ::

Tako je: Nabavil sem si enih par divX-sov

najprej zaženem pod Windows media player 8 in potem zvok dela normalno slika pa je cel čas siva (nič se ne premika )

Potem sem mislsl da je kriv COCEC in ga ponovno instaliral ,spet nič ! Potem sem to isto sitoacijo sprobal še na več playerih in na vseh isto. ???????



Uporabljam WIN ME in procesor 500 MHz



???????????????????????????????????????????????????????

:D:D;((;((Prosim Pomagajtre !!!
Kje ste zdaj vsi ?

l0wc4 ::

Kateri kodek pa uporabljaš oni od Project Mayo ali pa tistega, ki te ga je pirat kar na CD posnel?

capitanoss ::

DivX ;-) MPEG4 Hi-Res Video Codec
3.11alpha release - http://divx.ctw.cc


uporabljam zgornji codec !!!
Kje ste zdaj vsi ?

Dzqint ::

mogl bi delat, probi namest MEDIE8 uporabljat kaksen drug predvajalnik (MicroDVD,...), medtem ko ti je codec cisto v reu saj ga tudi jaz uporabljam !!
:8):8)

roscha ::

Ja seveda je kodek v redu. Ampak samo za MP 6.4. Z verzijo 8 zal ne dela. No pa saj si videl.. Instaliraj MP 6.4 in povozi z omenjenim kodekom, ali pa si instaliraj kak drug player.

By!

capitanoss ::

ej to sem sprobal že na 10 playerih !!!;(
Kje ste zdaj vsi ?

TuXterrestrial ::

Eno vprašance: A ti laufš to na W2k

TuXterrestrial ::

Sorry (Win ME)

matevzm ::

Siva slika je obicajno pomanjkanje codeca, predvsem ce se yto dogaja v vec playerjih. Si pognal Run Me First!

miranpozar ::

Seveda tisti RunMeFirst ne pozabit! Ali si probal tudi s kakšnim drugim filmom?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

TTine ::

Resitev bo verjetno tale:

Klikni z desnim knofom na tisto sivo povrsino v Media player-ju, pejdi na properties in dobi okno, kjer se nastavlja vse parametre output slike codec-a. (to so tisti drsniki za brightness contrast....)
Verjetno so vsi skrajno levo zamaknjeni. Daj jih na sredino in prestartaj player. Bi moglo delat!
LP
Tine.

cyber ::

kapitanoss
aja nekaj me zanima kaj si prej dol potegnu pa inšataliral.codec al pa win media player 8
???ker če si prej inštaliral codec.........kot pa namestil win player 8 pol si jih povozu in ti ne bojo delali......vse lepo deinštaliraj sicer ta novi media 8 ni kaj dosti prida raje se drž........win 6.4 pa bo vse ok.......imaš ga pa tko v vseh sistemih tko kot 98 se in 98 me
ter wk 2000 pr vseh je prisoten in je res vreden svojega imena

Mate ::

Dej si rajs kasen drug proggy gor... Lohk tud mediaplayer 7 k tam ta codec dela (vsaj men)

capitanoss ::

ok zdaj mi dela v Real player G2 tisto ki je na CD-ju od siola. Problem je da slika zelo skače (zvok je normalen) Vsepovsod piše da moraš met procesor boljši od 300 MHz
jaz ga imam imam tudi 192 ramov in grafično Nvida TNT2 32MB ??? Kaj bo spet narobr ?
Kje ste zdaj vsi ?

cyber ::

capitanoss.......!
kak misliš skače mal opiš....kolk slikic imaš.....al ti padajo drastično......al kaj in pol ti meče sliko.........tko kot bi ti jo kdo dajal na ekran..al kaj.......?
a jih imaš toliko kot jih ima divx film ki ga gledaš.........mal poglej.
najlažje ti bo da si pogledaš.......film.....v media 6.4 odpreš statistika in si pogledaš.......zadevo........ter film v malem oknu......in boš videl kaj je tvoj problem..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črnobel windows media player 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
91821 (1731) Pinzl
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223769 (3503) ferjan
»

Najboljši divx predvajalnik je...

Oddelek: Zvok in slika
466253 (5239) franc3e
»

DIVX Filmi

Oddelek: Zvok in slika
271955 (1474) Nemelk
»

NI SLIKE

Oddelek: Zvok in slika
91256 (1052) mravla

Več podobnih tem