» »

mouse wheel v UT

mouse wheel v UT

Dami ::

Čudna zadeva tole. Po dolgem cajtu sn si spet dau gor UT in ugotovim da mi kolešček ne dela. Miško mam Logitech Pilot+ na ps/2, prepozna mi jo pa kot wheelmouse1 ps/2. Nikakor ne morm inštalirat kej druga ker slednjo prepozna kot pnp in če dam kej druga jo kr izklopi. Dozdej nism nkol inštaliru miške, kr je vse fajn pnp delal, zdej pa to sraje. Sej mislim da ni druge rešitve kot da si dam nazaj winme (zdej mam 98se).

VASkO ::

na miski od spodaj pise, keri model je, tega izberi in bo delalo

Jst ::

z www.logitech.com si snem game wheel reg patch

|ViPeR| ::

Ma jest mam ta popravk pa sploh ne dela. Za dva orožja premakne namest za enga (npr. 3. -> 1. namest 2. in obratno).

lp

Dami ::

No, men klub tem popravku še vedn ne dela kolo sploh. Se bom mogu zgleda na gumbe navadit:'(

VASkO ::

pojdi v sistem>msike>"tvoja miska">lastnosti>gonilnik>posodobi gonilnik>naprej>gonilnik s seznama vseh gonilnikov>prikaz vse opreme (!ne zdruzljivih)

potem iz seznama izberi misko, katero v bistvu imas (sem ze to prej povedal pa zgleda, da nisi niti sprobal), delati mora, samo bos mogoce moral kake 2 krat ponoviti to.

Jst ::

al pa sm em_exec.exe ustav

Dami ::

Ni pomagal vse kar ste mi svetoval, zato sn zbrisu vse (ta nov mouseware in miško) in gor naložu potem tisto k (bi) jo mogu met, pa mi je javl error pri enem driverju in naj še enkrat winse naložim. Mal je mankal da bi vse skup nekam poslau, pol sn pa v Safe mode šou in naložu tist mouseware k sn ga zrav dobu (miško mi PnP itak prepozna kot wheelmouse1 in kot kako drugo je sploh ne morm inštalirat). No, zdej mi lepo vse dela, tud v UT zdej prime kolo. Poanta nakladanja? Don't fix it, if it ain't broken (s tem mislim nalaganje novga mousewara, ki je bil po mojem mnenju vzrok....i could be wrong dough :D).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138931 (54874) BorutO
»

Logitech MouseWare bug (?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
272179 (1775) Swiwer
»

mis mx500

Oddelek: Pomoč in nasveti
151158 (997) eR@S3R
»

Programska podpora za XP?

Oddelek: Operacijski sistemi
251930 (1446) Dzos
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482080 (1783) AndrejX

Več podobnih tem