» »

SB in 2 x CD

SB in 2 x CD

Baja ::

Imam SB awe64g, CD in CDRW. Zdaj bi rad oba CD -ja povezal na SB za poslušanje glasbenih CD-jev. Zato sem na tisiti kabelček prilotal še en konektor za CD in priključil. Nekaj časa se je muzika slišala z obeh CD-jev, zdaj pa se muzika sliši le, če imam priklopljen en sam CD. Ne gre mi v glavo zakaj je prej delovalo če sem imel priklopljena oba CD -ja, zdaj pa ne. No, majstri, zaj pa kdo prej kaj pogrunto.

miranpozar ::

En CD priklopi na CD-IN vhod, drugega pa na AUX-IN konektor, ki sta na zvočni kartici.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Han ::

Tudi v tem primeru bo igral le en CD. Vsaj pri meni je tako. ;(

msmiha ::

Poglej če se ti je kak kabel odlotal, če si slučajno slabo prilotal;(. Al pa če so v windowsih kake nastavitve. Nevem pa zakaj bi sploh potreboval, da se slišita oba CD roma na enkrat, če lahko poslušaš sam enoo pesem na enkrat:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Baja ::

Kabli so dobro prilotani, pa delovalo je. Oba pa bi rad priklopil zato, da je potem vseeno v katerega daš CD. Praktično a, ne.8-) Problem je zaj edino v te,m da ne morem pogruntati v čem je štos.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NTLDR is missing

Oddelek: Pomoč in nasveti
224779 (3598) gorenjc
»

DVD to DIVX/Xvid?

Oddelek: Zvok in slika
61161 (1070) Hux
»

Hitrost prenosa iz CD na HDD

Oddelek: Pomoč in nasveti
101061 (943) Tugo
»

Pomoč za CD-R Plextor PX-W8432TA

Oddelek: Pomoč in nasveti
81679 (1592) TheJack
»

Priklop pečice

Oddelek: Strojna oprema
132408 (2283) Loki

Več podobnih tem