» »

Nokia 7650 + Bluetooth + Linux

Nokia 7650 + Bluetooth + Linux

2g00d4u ::

Hey!

Mene pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje z Bluetoothom na linuxu in kompatibilnostjo z nokio 7650. Slišal sem že da te nokie niso kompatibilne z vsemi bluetoothi, zato me pa zanima kateri Bluetooth oz. od kateriga proizvajalca mi priporočate, pa deloval bi naj pod linuxi, pa ne mi zaj tu winsov omenjat, ker mi totalno smrdijo.


hvala za kakršen koli odgovor

lep pozdrav

Tero ::

Jah Bluetooth je zelo resen standard in nisem še čul da kakšna modrozobna naprava nebi delovala z drugo. Tak da močno dvomim da bi bila nekompatibilna. Kaj se tiče linuxa pa Linuxasi kjer ste? Help!
:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

matias ::

V linuxu lepo dela D-Link DBT-120 (USB). That's it :D
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

moj_nick ::

110111001001010001010000

2g00d4u ::

kaj pa level one...te full vsi hvalijo pa še kr poceni so... nwm kolk stane D-Link DBT-120...dobim na probo level one... pa sporočim kak se bo obnesel...

matias ::

Na spetni strani od Level-One ti sigurn piše ali zadeva deluje v Linuxu... namreč (sej to menda veš) potrebuješ driverje - tud v winXP ne dela kr tko, da notr štekaš :D
Za D-Link sem dal pribl. 9 kSIT...
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

moj_nick ::

Svetujem ti takole: kupi napravo, ki jo najdeš pod hardware support na mojem prejšnjem linku. Ti drajverji so opensource in so "supported by the community". Mogoče ima level-one svoje driverje, vendar ti verjetno niso opensource, dobiš za njih malo podpore, manj bugfixov in ponavadi požrejo tudi več sistemskih sredstev.
110111001001010001010000


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91936 (1583) duke666
»

Katerega od teh 4 routerjev naj vzamem?

Oddelek: Kaj kupiti
303336 (2313) malinavc
»

Boljši router

Oddelek: Omrežja in internet
121291 (1033) link_up
»

Kateri BLUETOOTH usb adapter

Oddelek: Mobilne tehnologije
61283 (1203) |C-erd-o|
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555408 (4138) plavko61

Več podobnih tem