» »

Human muscolar system, rabim visokokakovostne slike

Human muscolar system, rabim visokokakovostne slike

Intl ::

Že kar nekaj ur sem posvetil iskanju, kvalitetne ter velike risbe človeškega telesa. Skratka rabim človeško telo ter njegove mišice, po možnosti naj bi zraven tudi pisal tip in ime mišice.
Če ima kdo kakšen zanimiv link kjer si lahko to sliko snamem v visoki ločljivosti, mi naj lepo prosim sporoči.
Hvala

DoloresJane ::

Intl, dvomim, da je tole v pravem oddelku. Sumim, da slike potrebuješ za šolo oz. faks, zato bom to premaknila v ustretzen oddelek. Poskusi na tej strani najti, kar potrebuješ. Išči pod sekcijo "Anatomija".

l-note ::

TOLE iz Google-a??

Mercier ::

Pred leti sem na tv gledal ene antome, ne vem kako daleč so dogurali. IIRC so projekt poimenovali Adam.

Nekega na smrt obsojenega fitnes frika so prepričali, da jim je zapustil ostanke, ga zmrznili in narezali na tanke rezine, rezine poslikali in strpali v računalnik. Potem se to da rotirat, zumirat, panat...

V kratkoročnem načrtu je bila še Eva, dolgoročno pa so imeli v planu še rezine raznih bolezenskih stanj v različnih stadijih.

Me pa prav zanima, kako se anatomija uči na ljubljanski medicinski fakulteti danes. Kaj računalnikov poleg običajnega smrada? >:D Omenjeni projekt je namreč bil namenjen prav študentom.

Gandalfar ::

Saša: ta CD si lastijo slovenski zdravniki, kako je pa s studenti pa ne vem.

Intl ::

Jaz pa še vedno iščem visokokakovostne slike in jih kar ne najdem. Sem pa 100% prepričan da nekje so. Če pogledam npr: da se da dobiti zelo kvalitetne slike sveta ter posameznih drzav, bi se morale dobiti tudi te ki jih rabim jaz.
Še kakšen nasvet? Kdorkoli?!

DoloresJane ::

Saša - ob formalinu, smrdečih rokavicah in obilo prepraratov. Kaj pedagoškega na vajah ni, je pa več v atlasu. Edini CD, ki se ga baje dejansko uporablja, je anatomski atlas na CD. Te vrstice so prišle od preverjenih virov. :)

Mercier ::

IIRC (enih deset let nazaj) ni bilo nič rokavic na vajah. >:D

DoloresJane ::

Nemogoče! So potem vsi dobili kožnega raka na roki?

Intl - zakaj sploh rabiš viskokakovostne slike? Drugače se da dobiti tudi zelo lepe atlase (v knjižni obliki, seveda).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko beljakovin dnevno pojeste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
849745 (8291) Kenpachi
»

so predavanja na Univerzi brezplačna za javnost?

Oddelek: Šola
206257 (4840) čuhalev
»

Fakulteta & prenosniki & varnost & izdelava zapiski

Oddelek: Pomoč in nasveti
497738 (6790) mojca
»

Snemanje vokala?

Oddelek: Zvok in slika
235203 (4915) zcetrt
»

Dolgčas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1285833 (3334) Tic

Več podobnih tem