» »

Win XP + SP2 Beta

Win XP + SP2 Beta

rok86 ::

A je ze kdo to probu namestit? Jz sm dal gor pa mam zdej ene probleme s DivX-i...

"Access violation at address 77121767 in module 'oleaut32.dll'." ...itd

oleaut32.dll sem probal tud zamenjati s prejsnjim vendar ne pomaga...

Kaksna ideja zakaj to ne dela?

jetam ::

Jah idej polno. Recimo vprasaj se, zakaj instaliras beta verzijo, ki ocitno, glede na ime, ni namenjena end-userjem, ampak testerjem? In potem se sprasuejs zakaj nekaj ne dela.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Matri[X] ::

Na MS beta newsgroups postaj, še prej pa poišči če ima kdo že podoben problem. Uporabniško ime in geslo si dobil zraven emaila, da si bil sprejet med beta testerje. Če ne znaš do tega priti pa vseeno prosim submitaj bug na windows beta.

KTr1sk ::

Jz uporabljam WinXPPRO Corporate Sp2 v.2055(teden pa pol) in sem zaenkrat še zelo zadovoljen. Vse mi dela kot je treba pa še požarni zid je dober ki je vgrajen pa internet explorer ima vgrajen pop-up filter.
Pa nekateri testi celo kažejo da je pri novejših igrah celo hitrejši http://www.onlynewz.com/modules.php?name=Reviews&rop=showcontent&id=8

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Cokolesnik ::

Tomaž, podrobno nas seznani z novostmi v požarnem zidu... :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Vikking ::

kulker vidim, je več problemu pri sp2 ker ga še razvijajo kot pa koristi,,, pa tud priporočajo ga ne... tiste razlike pri igrcah je pa tko majhna,,, da jo nadomestiš z novejšimi gonilniki ki pridejo vsak mesec!!

PARTyZAN ::

Klik! enjoy:D

KTr1sk ::

Ko zažnem igro recimo Call of Duty multiplayer mi firewall opozori, da imam vključen firewall, potem pa lahko naštimam da je samo pri tej igri oz. pri določenem programu firewall izključen, drugje pa je vključen.

Zanimivo je tudi to, da lahko iz digitalnega fotoaparata (Canon PS A70)naložim slike na računalnik brez kakšnega softwera, kar prej ni bilo mogoče.

Pa kartico USB 2.0 imam ki mi prej v winxpsp1 nisem mogel inštalirati mi tu samo zazna.

Edino sem ugotovil da mi včasih kakšno internetno stran noče odpreti in mi piše da imam ActiceX... (ne vem kaj točno piše), sam sem v internetnih nastavitvah enablal ActiveX in je zdaj boljše.

Pa zanimivo da ne rabim nobene serijske številke za inštalirat pa še update mi dela kar mi tudi prej ni hotelo in Slo-language pack (modul) tud dela, sam ponekod ni prevoda (tam kjer so nove stvari)


[prosim, da naslednjič pišeš bolj razumljivo in delaš odstavke - moderator]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

marcelo ::

Da ti DIVx-i ne delajo je kriv Morgan Stream Switcher.
Nalozi ga iz:
http://www.morgan-multimedia.com/mmswit...

instaliraj in zadeva bo spet delovala...

MS pac sucks


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ohišje mi priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
141341 (1146) JustVi
»

Se izplača?

Oddelek: Novice / Procesorji
201942 (1942) Dr_M
»

ATI All-In-Wonder 9800 Pro 128MB

Oddelek: Novice / Grafične kartice
82394 (2394) bf4ed
»

Ohišje Antec sonata silent

Oddelek: Kaj kupiti
91266 (1104) WildTHink

Več podobnih tem