» »

Game XP- za vse, ki nabijajo igre;)

Game XP- za vse, ki nabijajo igre;)

«
1
2

c3R4R ::

Tegale bodo vsekakor veseli vsi obsedeni nabijalci iger, ki hočejo iz svojih mlinčkov iztisniti največ...

Orodje, oziroma programček Game XP optimizira zmožnosti vašega računalnika in vam pomaga nastaviti vaš sistem tako, da iz njega iztisne kar največ, predvsem pri igranju iger. Program je ustvarjen, da pohitri vaš računalnik in optimizira vaše sistemske nastavitve v najbolj zmogljivi poti, tako da dopušča maksimalen doživljaj pri igrah. Vas zanima, če je temu res tako? Več o tem si preberite tukaj, Game XP pa dobite tukaj.

:)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

c3R4R ::

Ej, a vsem tok počas dol vleče tole datoteko v *.zip??:\
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

ganzi ::

jap nikamor ne gre..

c3R4R ::

Pomoje, da zato, ker tole je zdele na novo, pa vsi dol vlečejo. Jst bom jutr zjutri ponovno probu.;)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

l-note ::

Iztok Smolic ::

A je kdo tole že probal?

@ljash ::

a je to samo za Windows XP?

sk8er ::

ne ni samo za win XP, vendar pa bi naj stvar svoj namen najbolje opravila v win XP.


js sem sprobal, sam v need for speedu pa mislim da ni blo kej več frame-ov kot drgač.Se pa občutno prej naložijo windowsi.Npr.:prej mi je v XP-jih šel progress bar 5krat čez, sedaj samo enkrat.

Čudno je še to da če nastaviš na windows defaults ti nobena igra ne grabi.Pri Wormsih mi je celo napisal No Accelerator Car Installed al neki takega.Čudna zadeva

Nej še kdo sproba
Flip that sh*t!

Mobidick ::

Na začetku sem nastavo na Go to Warp speed, kasneje sem pa probal še na Windows defaults (igre delajo normalno). V Quake-u 3 nisem opazil nobene razlike, vsaj kar se tiče slik/sekundo.

Ne vem, v čem je štos.

lp
The future is digital!

_spirit_ ::

Meni je zbrkalo pol windowsov, vsi napisi so čudni, brezbarve in podobne stvari... ;( Kako zdaj vse to spravit nazaj? Windows deafult samo poslabša še zadeve ;((

Zheegec ::

Sam imam program PC Accelerator, ki je bolj kot ne podobna zadeva, samo lahko sam nastaviš vse potrebno.
Sicer so razlike minimalne (hardware je pač glavna stvar :D ) ampak se pa splača malo poigrat se. So pa nastavitve za net povezavo, izgled ter grafko, CPU, razne optimizacije (recimo čim manjša poraba swapa in forsiranje uporabe RAMa itd.).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

_spirit_ ::

Meni je naredilo to:





Kako zdaj nazaj? ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

_spirit_ ::

Igre se sploh ne zaženejo več ;(

Stayerc ::

Še dobro da nisem takoj inštaliral zadeve 8-O

Lp

_spirit_ ::

Žal mi je da se nisem držal dejstva katerega sem si zadal že kar nekaj časa nazaj: ne spreminjaj nič dokler dela v redu ;((

kuglvinkl ::

Pa je treba, ampak takoj absolutno inštalirat vsak krep, ki pride na net?

Zadeva obljublja precej, tko da bi se splačalo počaka na dostojen review. Če ga ne bo, tolk, kot zgleda, bolje.
Your focus determines your reallity

flipflop ::

Kaj je sploh ta stvar,mislim zakaj bi si to sploh gor dajal? Me spominja na kak top shop.:\

_spirit_ ::

kuglvinkl imaš prav. Sej ponavadi takih stvari sploh ne tikam, samo me je pritegnila novica na slo-comp, pa sem poskusil...

kuglvinkl ::

Nauk? >:D
Your focus determines your reallity

_spirit_ ::

jp, dober ;)

_spirit_ ::

kuglvinkl tko, btw, imaš kakšno idejo kako stvar spravit nazaj kot je bila prej?

kuglvinkl ::

Hm, ne vem kolk zadeva serje po registru. Uninstall nič ne pomaga?
Your focus determines your reallity

_spirit_ ::

V bistvu je to le en file in sicer .exe. Ko ga odpreš zgleda takole:



Po temu kar ti naredi program, daš lahko le windows default, vendar problemi ostanejo isti...

Zheegec ::

Prej si naredite backup sistemskih filov, potem pa eksperimentirajte po želji :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Daedalus ::

_spirit_ , probaj z system restore?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

_spirit_ ::

Sem poskusil ja, vendar tega kar je Game XP naredil ni tam.

MRtwister ::

ok, jz sm tudi instaliral in razen tega, da se mi windows nalozi hitreje, ne opazim :)

mare87 ::

Če vam igre po nastavitvi "windows defaults" ne delajo, idite v directx in vklopite Agp Texture , DIrect Draw in Direct 3D Acclelaration.

MilkyWay ::

V bistvu je to le en file in sicer .exe.

No, ja. Jaz nikoli ne poganjam *.exe fajlov ne da bi bil zraven kakšen readme ali kaj podobnega :D.

Sicer so pa tile programi en navaden ščiš. Če bi rad mel več fps-jev, pejd po nov hardver.

boom-bar ::

Vse skupi ne bi bilo tako grozno če bi lahko zdej zagnal NFS:UNDERGROUD in če bi mi ne napisalo ob izklopu windows da ne more ugasnt procesa: Should not see me 8-O
Legalizirajte mehke droge!!!

mare87 ::

"Če vam igre po nastavitvi "windows defaults" ne delajo, idite v directx in vklopite Agp Texture , DIrect Draw in Direct 3D Acclelaration. !" si probal to?

boom-bar ::

Prosm ne se smejat ampak ne vem kje so te nastavitve:8)
Legalizirajte mehke droge!!!

boom-bar ::

Sm najdu. Tnx zdej dela. Sam mi pa še zmer ni jasna una aplikacija kaj tm dela.
Legalizirajte mehke droge!!!

b4d ::

Za vse:

run -> dxdiag
b4d.sablun.org

DJ-DUST ::

"Če vam igre po nastavitvi "windows defaults" ne delajo, idite v directx in vklopite Agp Texture , DIrect Draw in Direct 3D Acclelaration

Kje lahko najdem to? :\

DJ-DUST ::

Aha fala lepa ;)

b4d ::

med drugim imam iste probleme z barvo menujev kot _spirit_ če kdo ve kako bi se dalo rešit?
b4d.sablun.org

Tr0n ::

Hmm, jaz bi prej preveril, kaj tocno programcek spremeni, preden bi karkoli poganjal.

Jst ::

Vsem, ki ste program preizkusili in videli da je blef: nekdo se mora žrtvovati.:D
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

c3R4R ::

No, jst sm se žrtvoval tako, da sm še enkrat naložu XPje... Zdele jih mam čist frišne. Game XP je bull shit...:\
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

_spirit_ ::

criLin15 pravtako sem naredil js, s tem da sem zraven še formatiral disk. :D dvojno dobro delo ;)

b4d ::

Jeah, torej nism edini ki je prevetru diske!! :)
b4d.sablun.org

@ljash ::

jst sm tud mogu..:D

krucymucy ::

jest jih itak vsake 14 dni ... quick format pa na novo XPje gor ...

MilkyWay ::

Jaz mam pa XP-je že 7 mesecev gor, pa še kar delujejo (brez errorjev). Vsake toliko časa si je pač treba vzet mal časa za vzdrževalna dela :D.

c3R4R ::

@_spirit_
A mislš, da jst nism naredu quick formata??:\ Brez tega nisi nč naredu.:)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

DJ-DUST ::

Jest sem probu, ni delalo, pa sem pol osdranu pa v directxu spremenu nazaj na defualt, tko da je vse normalno kot je blo. ;)

Boky ::

exodus ti pol zgleda ne pocnes drugega kot daješ winse gor in dol! :D

Olajuwon ::

Torej tudi jaz sm inštaliral ta zelo zanesljiv in pameten program. Sedaj sm delno popravu situacijo s tem da sm vklopu direct3d in druge stvari v directx-u. Zdaj igrice delajo. Problem pa je v tem, ko zopet hočem inštalirati ATi driverje mi na piše: Zero diplay service error 8-O Poleg tega meniji v raznih programih še vedno postanejo beli ko jih kliknem... Ko pa zapiram računalnik mi na koncu piše Ending program SFNUpload3 8-O Ma se komu sanja kaj bi moral naredit??? ;((
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

ganzi ::

Večina jih je kar lepo format c:>:D >:D
Js bom tut k bo čas..
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z grafiko.

Oddelek: Strojna oprema
121117 (965) Integra-R
»

CPUMSR in Tweakanje

Oddelek: Navijanje
6823 (733) DjTonic
»

252 FSB na NF7-S brez volt modov! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
554485 (3135) _spirit_
»

Nakup novega monitorja LDC oz. CRT

Oddelek: Kaj kupiti
111138 (970) _WilL_
»

Dvd-rom, ki v mojem računalniku ne obstaja

Oddelek: Pomoč in nasveti
9734 (676) ERGY

Več podobnih tem