» »

Problem z grafiko.

Problem z grafiko.

Integra-R ::

Imam rahle probleme z grafiko pri novejših igrah (thief3,race driver2) itd. Slika je takšna:


Slikano pa je z digitalcem zato ker mi pri print scrennu pride čisto normalna slika. Aja grafična je FX5900XT, DirectX in Detonatorji so zadnji.


Lp. :)
  • spremenilo: Integra-R ()

boštjan ::

a imaš kaj navito grafo?

Senitel ::

Ok, če narediš snap shot potem je slika vredu... Torej je memory Ok... 2D slika je tudi cool? Se to dogaja samo pri novih igrah (pri starejših pa ne)?

Integra-R ::

Dogaja se mi recimo pri Thief3 in Race Driver2. Pri Far Cry, UT2004, Ground Control 2 je slika vredu. Aja dogajalo se mi je že na Radeonu in na MX440 tole.

Senitel ::

Thief 3 in Race Driver 2 sta OpenGL če jaz prav vem. Far Cry, UT2004 in Ground Control 2 pa Direct3D (vsaj po defaultu)... Kaj če preklopiš Far Cry na OpenGL (saj je opcija za OpenGL?)? Ali pa kaj se zgodi recimo v Quake 3?

Integra-R ::

Grem sprobat v Quake3 pa poročam. Aja race driver 1 pa dela bp.

Integra-R ::

Tako quake3 deluje normalno. Sem pa downloadal en benchmark in sicer glClock in so tudi napake. Zdaj še dll-jam GLmark da vidim kaj bo.

Integra-R ::

Zdaj sem še probal formatirati. Namestil sem le najnovejše gonilnike forceware, nforce ter directx in seveda igro. Stvar je spet enaka.;((

Grey ::

Js mam FX5900XT pa mi Race Driver 2 čist lepo dela. Vsaj demo lepo dela, za celo igro ne vem. Do zdej so mi vse igre lepo delale zelo malo napak. In wtf!?? Ker špil je sploh to? Izgleda kt novoletna jelka...

Možno je:
1. kartica je čudna
2. napačne nastavitve v BIOSu
3. notranjost kište zelo zelo vroča

Katere firme pa je sploh ta tvoja kartica?

Senitel ::

Ok zamenjaš grafično je isto, nanovo postaviš sistem je isto...
Kaj pa monitor??

Integra-R ::

Zamenjam monitor je isto. Grem zdaj še nastavitve v biosu resetirat na optimalne.:)

Integra-R ::

Nastavitve resetirane na default pa ista štorija. Aja moj sistem pa je:

Athlon 2400+
Msi K7N2G nForce2
2x 256DDR 400mhz
MSI FX5900XT

Sem probal tudi na drugi konifugraciji grafično in je bilo vse enako:

Athlon 1600+
Elite Group ECS K7S5A
512 SDR

Integra-R ::

No problem se rešil. In sicer tako da sem namestil 61.12 beta driverje pa zdaj dela vse super. Nič mi ni več jasno hehe.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
749907 (5945) jamabama007
»

StarForce zaščita (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
645973 (4249) buick
»

Kateri spil po zvrsteh vam je najboljsi?

Oddelek: Igre
192252 (2047) .smidge.
»

Nekaj novičk iz sveta iger

Oddelek: Novice / Igre
62581 (2581) frenk
»

CATALYST 3.6

Oddelek: Programska oprema
168015 (7500) freejack

Več podobnih tem