» »

Katere žične slušalke naj kupim?

Katere žične slušalke naj kupim?

Tomi ::

Moje zveste Phillipsove slušalke so včeraj odpovedale poslušnost, in sedaj sem prisiljen kupiti nekaj novega. Kupil si žične slušalke, z ustrezno zaščito pred zunanjim zvokom, za delo na računalniku, torej mp3-ji (192k) in filmi.

Cena do 15.000, pogoj pa je Sennheiser. Sem pač postal razvajen in želim le najboljše.
metrodusa.blogspot.com

boštjan ::

kaj pa vivanco

BaRtMaN ::

Zalman ZM-RS6F 11k pri MlacoMu.

glinik ::

Pa saj smo že imeli o tej temi vneto debato.Slušalke je kupoval Sergio, če se ne motim.Za 15k boš dobil bol socialne Sennheiserce.

Skupaj smo prišli do zaključka, da so HD 570 prava izbira.Cena: ca. 25k sit.

Lp

Arkadij ::

Tema je pa tukaj, če te zanima: Klik!

Gandalfar ::

Tomi: pridruzi se seriji slo-techrjev (zigga, sergio, jaz,..) ki imajo HD-570 in ne odlasaj! :)

Fury ::

za 15k 570ko? :D

Tomi ::

Kot kaže, bom spet šel nekaj v minus in kupil model HD570. Samo še čas moram najti, in jih kupiti, ker predvidevam, da jih v centru ne morem poskusiti. Ergo, BTC, here I come.
metrodusa.blogspot.com

Ziga Dolhar ::

"Mi" smo jih rajtam vsi kupili v BigBangu :)
https://dolhar.si/

Tomi ::

Ja, samo v Ljubljani sta vsaj dva VelikaPoka, in v onem na Čopovi po moje ne morem ravno preskušati slušalk. Bom zato šel v BTC, kjer naj bi imeli temu namenjeno namensko sobo.
metrodusa.blogspot.com

Gost ::

Big-bang nima več t.i namenske sobe za slušalke, vsaj k sem bil jaz tam je ni bilo (pred 2 tednoma), le en steber s štirimi slušalkami.

R0K ::

Kupi HD570.

Slušalice so res super. Lahke, dovolj trdne, dober zvok. Prej sem imel ene Philipsove, sam so ble zaprti tip in me je začela glava bolet po 1-2h uri poslušanja muzke. Te zdej so res super ...

Pa 25k sploh ni tkao hudo, če pomisliš da za tak dnar dobiš komi en socialn 5.1 paket, ki se s tem za moje pojme težko kosa (ga imam tudi sam doma, pa raje uporabljam slušalke).

Tomi ::

Sedaj sem ponosni lastnik HD 570 in moram reči, da se je investicija res izplačala. Slušalke so točno to, kar je bilo povedano že prej. Fenomenalne.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za katere slušalke naj se odločim?

Oddelek: Kaj kupiti
5874 (794) matvoz
»

Katere slušalke kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
5907 (764) kanabis
»

5.1 slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
91106 (928) T0RN4D0
»

Nakup res kakovostnih slušalk

Oddelek: Zvok in slika
405545 (4719) Gapi
»

Obstajajo prostorske slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
251536 (1295) moj_nick

Več podobnih tem