» »

Obstajajo prostorske slušalke?

Obstajajo prostorske slušalke?

monster-x ::

Za nov komp bi si rad priskrbel tudi dobro ozvočenje pa sem razmišljal o tem, da bi nabavil (dobre) prostorske slušalke. Zanima me kje prodajajo kake dobre in kolk stanejo? Malo sem gledal Vivanco (ali nekaj takega v BOF-u) ter Pioneer v JAE. Cene pa so se gibale okoli 8-9k, ne vem pa če so bile prostorske. Zanima me torej kje kupiti dobre slušalke...

Hvala

btw: LCD-ja še vedno nimam pa me zanima, katerega naj vzamem; NEC-a ali Samsunga?:D

R0K ::

Hmm, za 10k nikol ne moreš dobit prostorskih. mogoče samo gor piše sam niso - 100%.

Spod 30-40k žal ni nič...prostorke so itak že one bolj profi., za mikserje, pa tiste ki to nucajo v službi pa to. takih civilnih, da bi ble pocen pa še nism vidu...

ps: nec all the way... :)

asd_guy ::

Pejt na kako intrnetno prodajalno kaj jez vem Bigbang pa mal tm poglej.

asPeteR ::

He, he prostorske slusalke ne obstajajo ...:D

Obstaja pa programska emulacija. Imenuje se pa Dolby HeadPhones.

8-)

PS: Tele slusalke so good. HD495 SILVER SENNHEISER. So pa 15k.
http://blog.stegnar.com

Gandalfar ::

jaz imam HD 570 in sem _zelo_ zadovoljen in ti jih zelo priporocam :)

Niso zaprte ampak so na pol odprte tako, da uho dobi vec zraka in jih je lazje imet po par ur skupaj na glavi..

monster-x ::

asPeteR, Gandalfar: mogoče vesta kje bi dobil (kupil) te, ki sta jih omenila?

asPeteR ::

Big Bang, lj, BTC.

Pejt se prej cekirat na www.bigbang.si, za podrobnosti.
http://blog.stegnar.com

ru7 ::

Jst mam IXOS DJ1003 model, stanjo nekje 30k, zelo priporočam, dobri basi >:D , glede prostorskega zvoka ne vem (Stereo Pleasure).

jest10 ::

Nekoč sem v conradu videl nek kao ovratnik za prostorski zvok za okoli 60jurjeu.
Gor je bilo kakih 6 malih zvočnikou.

R0K ::

Surround slušalke obstajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

monster-x ::

Bom šel malo v Big Bang pogledat jutri ko bom verjetno na unem koncu :)

moj_nick ::

Sony dela prostorske slusalke

DejaVu ::

jaz mam philipsove HP160, za 4k, in svoje delo opravijo odlicno. v igrah lahko popolnoma natancno dolocim polozaj nasprotnika, seveda pa mora bit 3D sound enabled.

frudi ::

jp, sony ima surround slušalke, a so cene precej zasoljene, nekje od $300 naprej se mi zdi. nimam pa pojma, kako se obnesejo v praksi, definitivno si oglej kak review, če se boš odločil za nakup v tej smeri.

če boš slučajno raje posegel po bolj konvencionalnih slušalkah, lahko samo podprem Gandalfarjevo mnenje glede hd570 - super zvok in super udobne. cena je sicer 25k, a za moje pojme se absolutno splača. ko boš kupoval, obvezno sprobat slušalke, pa ne samo zvoka, ampak tudi kako udobno se počutiš z njimi na glavi; verjemi, vsaka neudobnost bo po par urah uporabe postala nevzdržna.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

nosferatu666 ::

Imam Philips SBC HP615 in sem zelo zadovoljen s kakovostjo zvoka. Cena je bila cca. 16k SIT @ BigBang.

iso2000 ::

Jaz pa imam Philips HP890 in so zelo dobre slu?alke. JIh pa pri nas ?e nisem videl - kupljene v AU za ca. 80EU. V bistvu sem hotel kupit HD570, potem sem pa te probal in se odlo?il zanje.
LP

tx-z ::

mislm da so ble enkrat v konradu za 50kSIT

-če maš pa dost dnarja si pa lahko kakšne tele umislš. Sam NISO surround >:D
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

tx-z ::

aja, cena: $299.00(US Dollars) :D
tx-z

monster-x ::

Ne, ne in še enkrat NE! Ne kupujem jaz profesionalnih slušalk za 300$, ampak bi rad le kvalitetne slušalke, katerih cena naj ne bi presegala 15k (jurja gor, dol).

btw zigam: bose pa ja ne bom kupoval. pa še prek neta jih ne morš naročit v slovenijo :D

tx-z ::

pol si pa kup kakšne sonyeve,, že za 10.000 SIT bi mogu dobit zlo dobre
tx-z

frudi ::

jah, jaz sem tudi šel v bigbang z namenom, da kupim slušalke za 15 jurjev, na koncu pa zapravil 25 :D.
no, resno, za tako ceno si le oglej hd200, ki stanejo menda 16 jurjev.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Freelancer ::

Hm za 15K si lahko kvecjem omislis solidne stereo slusalke, o prostorskih niti ne sanjaj :)

asPeteR ::

Folk prostorske slusalke NE obstajajo! Razen, hkm, naglavnega ovratnika s katerim se pocutis kot vprezen vol. Pa se tist je le poskusa posnemati zvocnike postavljene v prostor.

Torej obstajajo le emulacije ...
http://blog.stegnar.com

Freelancer ::

OK, obstajajo le emulacije. Happy? :D

monster-x ::

No, torej ogledat si grem slušalke, ki ste jih omenili, pol bom pa videl kaj bom nabavil:D

moj_nick ::

Folk prostorske slusalke NE obstajajo!


in kaj je pol tole? klik!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke za gledanje filmov, blu-ray, 7.1/5.1, ipd?

Oddelek: Zvok in slika
91359 (1064) Scorpia
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5411056 (10113) jasa123434
»

Slušalke za prostorski zvok

Oddelek: Zvok in slika
91468 (1289) mathjazz
»

Zalman "Theatre 6M" Surround ZM RS-6F slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
81268 (1166) frudi
»

Katere hude slušalke naj kupim?

Oddelek: Zvok in slika
232526 (2123) glinik

Več podobnih tem