» »

kje kupiti procesor in plato?

kje kupiti procesor in plato?

mloncar ::

božiček in dedek mraz sta prnesla neki denarj, pa neki ga je blo tut že našparanga in je treba denar v obtok spravit, zato bom pa kupu novo plato in procesor ter rame (te bom vzel pri jae - corsair 512mb za 21k).

zanima pa me kje najugodneje dobim plato Abit NF7?

nisem se še odloču kateri procesor bi kupu, zato vas prosim za kakšen navest in predlog! z veseljem bi kupu kazga bartona 2500+ sam baje so zaklenjeni, tko de ta že ni več na mojem seznamu!

boštjan ::

mislim da so že skoraj vsi bartoni od 33 tedna dalje zaklenjeni,mogoče če kje naletiš na staro zalogo.

mloncar ::

sranje... ...kaj pa navadni XP-ji so tudi zaklenjeni?

lojze_car ::

Kaj pa to pomeni, da so zaklenjeni??? :\

boštjan ::

ne moreš spreminjat množilnika

mloncar ::

neki me zanima... ..a se splača dat 6k več pa kupit nf7-S?

raida ne mislim met!!

boštjan:
1.nf7 nima ultra chipseta,tako da nima dual ddr podpore

2.pri amd systemih ti dual ddr ne pospeši sistema kot pri intel 865/875 sistemih


potem se zaradi ultra čipseta tut ne splača kupit nf7-s.

ali je še kakšna druga prednost nf7-s pred nf7, kot samo to, da ima sata, omogoča raid, ima sounfstorm in podporu k dual ddr?

mloncar ::

ta tedn bom verjetn plato kupu, pa me zanima kaj se mi bol splča kupit: abit nf7 ali epox 8rda+?

JustVi ::

Epox nima več soudstorma, brez jaz ne bi vzel nobene plate.

swar ::

Mislm da je trenutno bestbuy plata od abita AN7,cca 30k...Ce si pr pameti dej tok dnarja pa ne sparat kakih 5k

mloncar ::

ker AMDjev procesor bi bil zdle best buy?

boštjan ::

po moje še vedno barton 2500+ ali 2600+,lahko pa pokusiš z novimi duroni 1,6GHz in z malo sreče ga lahko v Tbred proc spremeniš,pa koliko sem slišo se tudi navijajo ok

mloncar ::

jst se tut najbolj nagibam k 2500+ ali 2600+ barton! sam to me moto, de so vsi bartoni zaklenjeni! to pomeni de ne bom mogu kej velik navit!!


kupu bom abit nf7, pol po vsej verjetnosti 512mb PC3200 twinMOS rame! do kod bi lahko navil procesor z temi komponentami!

verjetno nebi blo problem pridit do 200fsb-ja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mloncar ()

boštjan ::

navijal boš lahko,toda samo FSB,kar pa tudi ni problem,saj pri moji 2500+ sem z lahkoto na 200X11 prišo,le voltažo sem moral dvignit.

mloncar ::

slišu sem da so odklenjeni bartoni ZELENE barve, zaklenjeni pa RJAVE barve. ali to drži? ali je to spet ena od "nateg"??

Kleto ::

jest mam rjavga pa je odklenjen... Kupu sm ga pa decembra 2003
Kleto

Zheegec ::

Od barve to zihr ni odvisno!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mloncar ::

bucho.. ..kje si ga pa kupu?

samo informativno sprašujem, ker moj je že na poti! naročil sem ga v mimovrste in sicer je to barton XP2600+ box za skoraj 29k! znižan je iz 33k!

mislim da je kar dober nakup, ne?

Kleto ::

Kupu sm ga pri Bgm preko tomb-shop.com(Kupu sm pa še plato abit nf7 sam je niso mel na zalogi pa so mi poslal nf7-s)
Kleto


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ploščo za AMD je

Oddelek: Kaj kupiti
382345 (1193) ČIP 008
»

2500+ Barton zdaj ali AMD 64 3000+ čez par mesecev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
583069 (2449) boštjan
»

Barton 2600+ Zaklenjen?

Oddelek: Navijanje
321634 (1003) boštjan
»

Plata,rami in procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
583121 (2562) C_maniak
»

Katero mamaplato,proc in grafo!?!?

Oddelek: Kaj kupiti
221173 (989) boštjan

Več podobnih tem