» »

-30'C (zmrzovalnik)

-30'C (zmrzovalnik)

Nizmot ::

Mislu sem vstavit cel PC v zmrzovalnik.
Vem da bi bla ta temp. zelo dobra skoraj za cel PC(napajalnik,rami,CPU,GPU...). Vendar nisem siguren za disk. Zanima me ce bo disk pri tako nizki temp. se vedno delal?

Kleto ::

Dej pa disk v hladilnik...

Phoebus ::

Niti hladilnik niti zmrzovalnik nista narejena da bosta odvajala take količine toplote.

Vesoljc ::

oh ja, folk prav ne šteka fizike, ki se dogaja v ozadju hlajenja...
8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Azrael ::

To so že poskusili, vendar ne gre, ker ne hladilnik in ne zamrzovalnik ne more odvajati takšne termične moči. Sicer v navodilu za hladilnik piše, da vanj ne smeš postavljati vročih predmetov, ti bi pa postavil vanj nekaj kar toploto veselo proizvaja... Ne gre, tudi za OC rekord nimaš časa, za kaj uporabnega pa sploh ne.

HDD pa se ti verjetno sploh ne bo vklopil pri temperaturah pod 0°C.

Ne priporočam tega eksperimenta, narediš pa kot hočeš.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

frenk ::

raj predelej in si nared phase change cooler...če pa mislš samo rekorde podirat, pa lahko v zmrzovalnik daš lampr z mrzlo vodo in ga zamenjaš z radiatorjem pri vodnem hlajenju;)

Nizmot ::

Hvala za vse poste in obrazlozitve jaz bom za foro probal, za disk sem se odlocil da ga pustim zunaj in se en kompresor dodaten bom probal zrihtat ki bo sel direkt na CPU.
Kasneje se enega za GPU. Vseskupaj pa bo v enem zmrzovalniku. Ko bom to uspel naredit bom vseskupaj poslikal in postal gor z rekordom upam :).

Aja vodno se mi ne da delat ker sem ze enega naredu za P4 2400@3300. In sedaj si zelim nekaj bol mrzlega. Cene pa je itak Antarktika :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nizmot ()

jRk0 ::

ti rajsi se malo pocakaj da bo zunaj se bolj hladno.
gres ob 5 na balkon, ko je najbolj mrzlo (ene -20 bo ziher) pa le naredi kak rekord :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Nizmot ::

Predlog je dober vendar tega ne bom nikoli dosgeu (-20C) zunaj ker sem kakih 5km stran od morja. Lahko sem srecen ce bo -5. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava ledu (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
507627 (6423) Magic1
»

Baterija za mobitel v hladilnik-se sprazne?

Oddelek: Loža
112464 (2085) Vantage
»

Kako odstraniti hladilna rebra?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281527 (1166) frenk
»

Klima naprava

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71125 (1016) IceIceBaby
»

frizider

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141382 (1219) rooster

Več podobnih tem