» »

frizider

frizider

DrSergioDJ ::

eno vprasanje?? Kaj pa če bi jest svoj comp v hladilnik oz. zmrzovalno skrinjo dal?? A je to izvedljivo?? Denarni strošek tukaj ni lih problem, sam kompatibilnost in/ali vzdržljivost


:D
...

Justy ::

Mislim, da je v skrinji oz. hladilniki malo prevec vlazno

Elemen_T ::

Heheh :)
Jaz sem to poskusil z 286...sem dal mašino v zmrzovalnik...in veš kaj se je dogodilo? Zamrznilo mi je vse8-)
AmpaK! To je bil 286...ne poskušaj tega s svojim...kateri je bojda boljši od 286?

No...vseeno bi se pomoje lahko nekako potrudil in malo preuredil zmrzovalnik iz -3 (ali kolikor ze) na 0 ali 1stopinj. To bi mogoce slo.

Lep pozdrav!

Dax ::

Jasno da bi šlo, sam kje bi speljal kabel za monitor, miško, tipkovnico... Skoz luknjo, right? Ki boš pa ti v frižider vrtu :)).

Naprej, če bi velik odpiru pa zapiru vrata, bi se ti ful kondenz začel nabirat, zdej dokler se nabira sam na komponentah ok, sam ko bi ga pa kej na glave od diska pršlo, bi bil pa shit. Disk bi torej mogu ven dat.
Isto CD-ROM (čak mal, sam da grem v hladilnik CD not dat :))).
Drgač pa zadeva je izvedljiva, sam finančno prideš bolje skoz s peltierji in vodnim hlajenjem. Itaq morš hladit sam procesor.

msmiha ::

To bi blo izvedljivo samo nebi smel preveč na hladno naredit zmrzovalnik>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

rooster ::

Izvedljivo je, sam bi blo prevec dela/rezultat. Se vedno bi se cpu hladil z zrakom, zato bi imel kar nekaj stopinj visjo temperaturo od okolice. Pa se diski so obcutljivi na prenizke temperature. Boljse bi blo da bi cpu hladil z vodo, ki bi se hladila v hladilniku.

--Switch-- ::

Sej je nekdo ze to naredu full casa nazaj je bil en link in slike.
Izhode za kartico je nardil spredaj,ostalo pa se ne spomnem!Jst nebi nikoli dal novo masino v zmrzovalnik!Kaksna 286 bi sla lahko noter!

Shershen ::

hehe...poglejte kaj sem našel na disku









:D, sicer nevem če hladilnik res hladi, ampak slika pa je zanimiva >:D

Mate ::

Hehe, to sm se ze jest spomnu... samo se nisem izvedu, Bi pa stvar mogla delat. Samo jest bi diske pa cd zuni pustu...

--Switch-- ::

Mislite da bi se dalo nekako nastelat hladilnik da dela tam nekje na 15stopinj potem bi lahko tudi diske not pustu pa cd pa nebi nic zmrzenlo!

Belac ::

EJ O TEM SEM MEL PREJ JST TEMO!MA SEJ NI BLEMA VSI MAMO PRAVICO DO GOVORA KLE!JA ZA HLADILNIK SEM TUDI JST ŽE NEKI POSKUŠAL PA KEJ PREVEČ USPELO!

3L33T ::

Jest nebi tvegov:) Še zmer rajš Kupm Vapochil, pa uživam na 1.3 Ghz>:D. Samdrgač je pa dost pametna. Iščemo prostovoljce>:D. Aja pa Belc, sej se ti ni treba dret no, a niste men težil (luni ti ane:D) da če ne poznam pravil obnašanja:8)
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Belac ::

ma mam samo na veliko pisavo sej ni blema ne?0:) in se ne deram.0:)0:)0:)

TESKAn ::

Če boš dal tut diske v fridžer, pol dej not tut nekaj silikagela, da ti posuši zrak...aja, dokler boš meu zrak v hladilniku hladnejš od komponent, se ti ni treba bat, ad bi se na komponentah nabiral kondenz.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

rooster ::

Nekoc sm dau pc na okensko polico ko je sekala burja, board monitor ja kazal 14C, zrak pa je bil precej pod 0. Vse je delovalo ok, sam rezultati so bli pod pricakovanji.

Poanta te zgodbe: zracno hlajenje ni slabo zato, ker ima zrak ponavadi sobno temperaturo, ampak zato ker je zrak slab prevodnik toplote.

Pa lepo se imejte!! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odmrznjeno meso nazaj zamrzniti?

Oddelek: Loža
367840 (6413) Furbo
»

A je lahko računalnik zunaj (problem: kondenz)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
413487 (2532) sirotka
»

Hladilna tekočina (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
647262 (6419) VASkO
»

Zmrzovalna skrinja!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171755 (1399) Tomi
»

Patentirano samohladilno ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91205 (963) Mate

Več podobnih tem