» »

Preprost prenosnik?

Preprost prenosnik?

Air_Borne ::

Zdravo!

Nameravam nabavt en notebook. Pa sm malo gledal po forumu, kjer se vecinoma odlocajo za nevemkaksne masine, kar je zame cist prevec ;) .
Tko da bi vas prasal, kaj bi si lahko omislil in za koliko, ce sem ze 4 leta popolnoma zadovoljen, ce ima kompjuter cca 500Mhz. Kaj pretirano hitrejsega ne rabim. Stvar pa je u tem, da starejsi notebooki porabjo vec baterije (se motim?), hotu bi pa met baterijo k cimvec zdrzi. No uglavnem, rabu bi ga predvsem zato ker trenutno stanujem na treh lokacijah in bi mi ful prav prisel en prenosnik, ker namrec treh pcjov nocem. Notebook bi pa uporablu predvsem za musko, igrc ne igram ze celo leto in jih vnaprej ignoriram.. Kar bi rabu je en "soliden disk" (cca.30gb), kvalitetno ohisje (ogrodje), dober lcd zaslon, pa take izhode da lahko cimvec gor prklopm (recimo prav bi mi prslo ce bi si gor fuknu cd-rw + externo zvocno (ce sploh obstajajo)). Aja, pa disketne enote ne bi imu, ker lahko shajam cist naizi brez nje.. Teza notebooka ni tolk vazna.
Ce sm se kej pozabu pa dopisem po kaksnem komentarju, ki (upam) sledi.. :))

lp, matej

boštjan ::

in kolko si pripravljen zanj dat?

Gandalfar ::

Air_Borne: iBook

Air_Borne ::

bostjan: ja, dobro vprasanje. cim manj, najraje bi kupil rabljenega, ker pomoje pocasnih procesorjev ne dobis vec... zdej je pa vprasanje kok bo to pomenil pri sami kvaliteti baterije, ohisja in ekrana..
Nevem, nad 200 000 sit ne bi sel, ce se bo pa izkazalo da je edina moznost ta, da si kupim novega potem sem pa v k***u.

boštjan ::

Air_Borne, si čekiral kaj tvoj mail.namreč poslal sem ti par cen za nove prenosnike

Air_Borne ::

bostjan: hmm, predobri prenosniki.. ne rabim tko popolne konfiguracije..
+ z denarjem so problemi

lp, matej

atomc ::

Pozdravljeni, v Nemčiji dobiš za 900 eurov soliden prenosnok nx9005.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple zastopnik za SLO? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
747473 (6803) Gandalfar
»

kateri P3 na Abit BH6 (slot1) plosco

Oddelek: Strojna oprema
211787 (1574) Air_Borne
»

kateri cdrw zapisovalnik od teh???

Oddelek: Kaj kupiti
452078 (1516) Quickbeam
»

Audio Catalyst Problem!

Oddelek: Zvok in slika
171189 (954) Air_Borne
»

Mp3, mp3pro,...

Oddelek: Zvok in slika
222236 (1756) Air_Borne

Več podobnih tem