» »

Motorola T722i mnenja?

Motorola T722i mnenja?

Sydk ::

Sem Motorola fan, zdaj sem imel 2 leti V50 in mi je služil več kot odlično (še vedno mi) a zadeva je že rahlo v letih zato bo treba menjat, zagledal sem se v T722i pri simobilu za 20 k (vezava 2 leti), v bistvu ga nameravam naslednji teden kar kupit, rad bi kako mnenje od nekoga ki poseduje omenjeni telefon, kak je, kako se obnese?!? gledal sem na mobisux.com a tam so testirali samo starejši model T720...
kar jaz vem je samo to da baje nima ne vem kako zelo kwalitetnega barvnega zaslona (me ne moti), baterija pa baje zdrzi skoraj cel teden (zame velik plus) vasi komentarji?

Caligula ::

Skratka zame, ker uporabljam oboje, telefon brez Bluetootha in IRa ni pravi telefon vec.

Pa nasploh se morda splaca malo pocakat, ce bo Mobitelu uspelo lansirat UMTS letos, ker bi znali dost ugodno ponudit tiste telefone, ker imajo precej velik interes, da bi zadeva zazivela.

Drugace ta Motorola nima nic impresivnega v sebi in ce bi rad telefon, ki ima dobro baterijo, je preklopen in ti barvni zaslon ni pomemben,.. dobis na Bolhi novega Ericssona t39 za manj kot 25k pa se vezat se ti ni treba pa je telefon se vedno precej boljsi od te Motorole. Precej!

Baterija pa zdrzi en teden prej kot pri tej Motoroli.

Skratka meni se zdi 20k v akciji za telefon, ki nima niti IRa prevec.
Omisli si kaj drugega. Ni narobe, ce kdaj zamenjas znamko telefona. Glede na to, da ima Motorola "osebno mnenje ac" globoko bolne menije, ti bo vsak Ericsson, Nokia ali Siemens takoj jasen za uporabo.

Sploh pa je Motorola zadnje case poslala na trg precej dobrih telefonov samo pri nas bodo verjetno sele cez kak mesec. Pa so iz nove generacije in v vsem boljsi.

Skratka meni se 722 pri tej vezavi za 20k ne zdi dober nakup.

Glede na to, da si rekel, da ga nameravas kupit, pa se zdis ze precej odlocen. Ce pa ti V50 se deluje se ti pa ne mudi toliko, da bi moral prav ta teden ze po nov telefon.

Sydk ::

Caligula: kar na 1 x nisem vec tako zelo preprican v ta telefon:)) je pa tako da jaz novodobnih funkcij ne potrebujem, ne Bluetootha ne Ira (niti ne vem kaj je to:D ) kar rabim od telefona je imenik, sms, ura...sem zelo nezahteven user. Ta motorola mi je good ker je fancy looking pa v kwaliteto izdelave tudi ne dvomim, ker vse motorolce ki sem jih imel do sedaj so mi zvesto služile brez vseh "sranj" ki jih imajo nekateri s telefoni...
tudi jaz sem v eni reviji zasledil da je motorola lansirala neke nove modele in ce pravis da bodo pri nas že čez kak mesec, potem moj nakup T722 res ni na mestu:| mi lahko kdo potrdi kdaj naj bi ti novi modeli se pojavili pri nas in kake bodo kaj cene, verjetno ne prav nizke ane?

aja Caligula hvala za izčrpen odg. zadevo bom vsekakor še 1 x temeljito premislil:D LP

Caligula ::

Naj ti povem ,da bodo prvi UMTS telefoni pri nas Motorole.
Fancy looking pa se uporabne pa se bojda jim bo uspelo tam nekje do 22 decembra lansirat.
To da ti danes ne uporabljas IRa ne pomeni, da ga ne bos cez pol leta nujno rabil.

Infrared,.. omogoca, da si backup telefona naredis na PCju, lahko si gor posiljas slike, lahko si izmenjujes kontakte, lahko telefon uporabljas kot modem za laptop ali dlancnik za internet.

Mogoce bo Mobitel ali Simobil ze za 5 cukov na mesec dal paket z neomejenim GPRSom in se ti bo splacalo met namesto kable doma,..

Skratka skodi ne, za ta denar pa se najmanj spodoni, ce je zraven. Pa se to-ce ti ta Motorola ni srala, se ne pomeni, da ti ta tudi nebi.

Novejsi telefoni so bolj softwerskl kar pmeni, da so cedalje bolj hroscavi. Kot PCji, kjer je 90% problemov softwerskih.
Podatek: Dell computers za Newsweek lani enkrat.

Skratka ce ti star telefon se dela, ne mores zgresiti.

Navsezadnje ma pa Vega vredu zadevo, ce se hoces samo pogovarjat. 1600 SIR narocnine pribl, pa mas 60 min v vsa omrezja ze vkljucenih, pol mas pa 15 SIT na minuto v ostala omrezja ali pac eno po izbiri-mislim, da so dali zdaj za kar v vsa.

Pa za 2000 SIT pol dobis nov Samek Myx 2 ali nekaj takega. Barvni zaslon, odlicen signal in zvok (Sagem) pa se zvocnik za prostorocni govor ima,..

Skratka opcij je nekaj, pocakaj pa se malo, ce ti star telefon se sluzi. Mogoce bi bil potem z novo Motorolo razocaran.

Caligula ::

Matr to moje tipkanje-vsakic z druge tipkovnice pol pa Sagem rata Samek :D

Oakley ::

Pozdravljeni!

Zdaj je že 30. december, pa še kar ni novih motorolinih telefonov. UMTS pa je samo eden, ki pa je malce predrag za moj žep.:) Se mogoče obeta kakšna nova akcija po novem letu? Pa kakšna razlika je med t720i in t722i?? Kakšna je odzivnost v menijih,kakšne kvalitete je ekran,hitrost pisanja sms-ov, ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512440 (8609) Azrael
»

Motorola V525, Nokia 3200 ali Sony Eric. T610?

Oddelek: Kaj kupiti
131235 (1140) Stampl
»

Kateri telefon za okoli 20k sit

Oddelek: Mobilne tehnologije
362191 (1594) kajzer
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544022 (3459) Gandalfar
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612184 (10360) atubbuta

Več podobnih tem