» »

Disk in plata nujna nujna pomoč

Disk in plata nujna nujna pomoč

Vucoman113 ::

POZDRAVLJENI!!!!!!!!!!!!

Nujno vas prosim za pomoč, ker se mi gre za življenje ali smrt )))

V glavnem danes sem dobu računalnik in pojavil se je problem.
Ker se tipom pri JAE-tu ni dalo sestaviti računalnik (bilo je dogovorjeno, da ga bodo) je moj prijatelj dvignu komponente in računalnik sestavil sam.
Tu pa se pojavi problem namreč namesto 120giga maxtorja (ker jim jih je zmanjkalo) je dobu mislim da HITACHIA (ponavljam da se mi samozdi) al Segeate (nekaj takega - če sploh je taka firma diskov) in ta disk je v bistvu prenosni. Imam pa plato ASUS A7N8X deluxe in zdaj se diska ne da priklopit na to plato ker potrebujem nek kabel al napajalnik al priključek kaj ti boga jaz vem in mi je reku naj ga grem kupit )))
Pa sploh ne vem kaj morem kupit zato, bi vas prosu, če se vam sanja kiri kabel bi potreboval, da se bo disk lahko pokazal svojo moč in bom lahko končno začel igrat igrce.
Prosim dejte mi čimprej odgovorit, ker ga morem ju3 laufat upit, ker mu morem potem sporočit al mi menja disk z maxtorjem ali pa ostane ta. Sicer ne vem kolko je dober ta disk samo mi odgovarja, ker je prenosni mah dejte mi prosim povedat


Gre za to da bi mojmu frendu mogu sporočit če sem dobu kabel oz. če ne da menja disk.Sicer pa je on v Ljubljani jaz pa v Izoli in z njim nisem neposredno kontaktiral ampak preko druge osebe ki ve še manj kot jaz o tem.
Dalje hotel sem maxtor disk 120 giga dobu pa sem mislim da hitachija 120 giga 7200 obratov 8 mb spomina (predvidevam, ker takega sem hotu maxtorja) samo ta disk je baje prenosni in da priključek, ki je biu zraven diska ne gre v mojo ASUS A7N8X deluxe plato in potrebujem drugi priključek. Ne vem pa kakšen priključek to je !!!!
Vem, da bi vi to mogli vse videt ampak če se saj malo bolj kopčate v te stvari probite malo razmiselt!!
Pa hvala

[moderator: Prosim, če v prihodnje ne CAPSaš naslovov tem ali sami tem brez potrebe...]
  • spremenilo: bastadu ()

jest10 ::

Disk gotovo ni prenosni.
Daj ga na SATA priključek pa bo delovalo

Vucoman113 ::

Zdej sem si vse ogledal in!!!

Disk je Seagate baracuda 120 giga ...

In priklopljen je v matično samo ne vem zakaj mi je tip govoru da rabim priključek!!
Nekaj je pa ne vem kaj

krucymucy ::

identicni posti na vseh forumih ... si pa slika :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

za kolko naj prodam

Oddelek: Kaj kupiti
111037 (845) budili
»

Komentirajte sestavo racunalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524518 (3577) xabre
»

2xMaxtor 120GB(2MB) v RAID-0 *Nooro*! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18414157 (9761) matrix2
»

Kaj spremeniti pri tej konfiguraciji?

Oddelek: Kaj kupiti
331806 (1480) frudi
»

S-ATA ali navadni disk 120G, 8MB v MB

Oddelek: Kaj kupiti
171747 (1433) Zavo

Več podobnih tem