» »

Norton Ghost VS Drive Image 7.1

Norton Ghost VS Drive Image 7.1

Hux ::

Zanima me kateri program je bol uporaben? Torej bolsi in zakaj.

Ghost 2003 naredi copijo hitreje kot DriveImage in tudi restora jo hitreje.
Z Gostom mi je ratala kopirat particijo diska in po restoru so tudi delovale tiste stvari ki morajo obvezno meti v registru podatke.
Zakaj sem ga nehal uporablat. Hm nekega dne se je restore ustavo in kompletni disk sfukalo. Niti formatirat ni slo vec sej je Windows startup CD freezno ob poskuso. 2 uri sem se mantral vse skup da sem menjaval diske in sistem na drugo particijo instaliral in spet nazaj vse na prvo.
Plus norton da na disk neki file dolocene velikosti v neki afsafasfasfasfasf. obliki ki nevem zakaj je dober.

Nazadnje z DriveImage 7.1. Restore tudi uspesen le spil ki je na drugi particiji in mora met podatke v registru ni deloval ko sem restoral z Drive Image. Ceprav zgleda da register tudi kopira sej so najdejo informacije spila ampak ta spil nikak nedeluje vec po restoru medtem ko z nortonom brez problema.

Norton je mel tudi vec opcij kopirat kompletni register, restorat register ali brez pa se kaj menda medtem drive image tega sploh ne ponudi.

Drive image ma dve opciji nakoncu ki nevem zakaj sta dobri.

Aja se en vzrok zakaj sem nortona zamenjal je ker mam disketnik zanic in Norton ne ponudi moznosti zagonskega nareti na CD medtem ko driveimage ma ce se slocajno spet sistem zaserje pa negre bootat.
Hm.. Cudno je le kr niti Windows CD ni bootal da bi priso v format meinije zato me malo sekira ce bi sploh kiri bootal.
Kot zadno moznost sem si se slotech linux CD povleko da ce vse drugo odpove da pomoznosti z linuxom pridem not hm...
  • spremenilo: Hux ()

darkolord ::

Ghosta se da tudi s CDja bootat in deluje super... meni še ni nikoli delal problemov...

Kebab ::

Ja, ghosta se da naredit tudi na cd. Kakšni 2 leti nazaj, ko so ravno prišli xp sem skoraj ponorel, ko sem moral ghostat prenosnega brez disketnika.

Ta stran mi je pomagala in sem ga naredil ghost zagonski cd, ki ga uporabljam še sedaj.

Mislim pa, da imajo novejši nortoni to že rešeno.
V glavnem, norton me še ni razočaral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kloniranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
354676 (3806) solatko
»

program za kopiranje disk

Oddelek: Programska oprema
464276 (3709) imagodei
»

kopiranje diska

Oddelek: Programska oprema
91036 (929) Blisk
»

Kako narediti image XP

Oddelek: Programska oprema
93442 (3234) poweroff
»

Kopiranje disk to disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
121547 (1334) Kriko

Več podobnih tem