» »

Prelomljena tipkovnica - V

Prelomljena tipkovnica - V

Matri[X] ::

A kdo ima prelomljeno (ergonomsko) tipkovnico, torej tako v obliki črke V. Zanima me koliko hitreje se tipka na taki tipkovnici kot na klasični - ravni.

Kiri ::

V?
jst mam microsoftovo natural keyboard...torej prelomljeno...
najprej rabs neki casa da se navadis...jst sm ze skoraj obupal...ampak sm se pol navadu...zdej mi je pa dost bols kt navadna tipkovnica...
enostavno zakon je :)

Gandalfar ::

Jaz imam tudi MS natural keyboard in sem z njo izredno zadovoljen. Ceprav je sedaj po parih letih uporabe zacela mal skripat :>

Kiri ::

jst jo mam sele 4 mesce...pa dela se ok zaenkrat... drgac pa je stara (tista kot jo mas ti verjetno) serija imela normalno razvrscene home, insert, delete, pg up/down tipke....ta novejsa serija kt jo mam jst...ma pa cist krneki te tipke...po svoje...tipicno za firmo :\

microsoft bi mogu opustit proizvodnjo softvera pa se preusmerit na hardver... :D

Avenger ::

Jaz sem pred kar nekaj časa polil svojo G81-3000 in mi je pol kolega dal ena stara jajca. Pol sem hotel kupit kšno pošteno natural, pa je vse kar je v naših bednih štacunah microsoftova, ki mi ne diši najbolje, ostalo je pa bolj šrot.... ali pač ne? Jaz hočem brezstopenjske tipke - no-click tko kot so na G81, pa mislm da ma MS uno ki klika, čeprav neslišno. A je torej kej tazga kvalitetnega v natural izvedbi?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Raw ::

Men tud skripa MS natural, k je ze par let stara in ponekod ze cisto gladka - znucana :). Mi je pa zelo vsec in ne menjam za navadne, ceprav delam veliko na drugih PCjih - na navadnih tipkovnicah.
Ko se navadis, je kool. Priporocam.

.raw

Kiri ::

avenger: in zakaj ti mikisoftov hardver ne disi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11913801 (11560) Half-Saint
»

Nakup tipkovnice ?

Oddelek: Kaj kupiti
172220 (1537) Turtle
»

Das Keyboard II

Oddelek: Novice / Ostale najave
455748 (4531) OrlyTM
»

katero tipkovnico ?

Oddelek: Kaj kupiti
311475 (1156) levvvis
»

Tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
171801 (1608) HEKO

Več podobnih tem