» »

hladilnik za bartona

hladilnik za bartona

DMX ::

Lp

Dajte mi prosim povedat kateri ventilator se splača kupit za Bartona 2600 katerega pa bi probal malo navit (zračno)

Hvala
  • spremenil: Predator ()

Caligula ::

Igloo 2410 PRO za 1800 SIT pri JAE oz 2000 SIT v BOFu.

Poceni, pa hlajenje med boljsimi.

Meni 2400+ navi na 2310 Mhz pri full loadu spusti do 55C

Tudi v testih je bil pred ali enak tistim za po 6 cukov in vec.

BaRtMaN ::

Se strinjam, da je tale eden izmed boljših Al kulerjev. Če hočeš it malo navijat, kupi Thermalright SK7, če hočeš največ od zračnega lajenja, Thermalright SLK947 U. To je trenutno najboljši heat sink, še posebej s kakšno Delto (ventilator). >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Cosmo ::

To je trenutno best buy hlajenje/cena. Boljši kot vsak Glacialtech, Volcano, boljši tudi od SK7 in na nivoju SLK800(!).
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

BaRtMaN ::

ALX800 je tudi dober, ja. Rad bi videl primerjavo med SK7 in njem, da vidim, če je kaj prida boljši.

Cosmo ::

I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

lopov ::

Revoltec adapter za ventilator, 80-120mm, UV moder

Ali bi omenjena stvarca sla tudi na kaksen drug hladilnik, na primer SLK-800 ali celo SLK-947? Mene mami predvsem moznost montaze na plato, kar SK7 kot vidim ne omogoca :/

|KoRn| ::

Jaz ti priporočam od ARTIC COOLING - Copper Silent 2.
Pri Power Plusu stane nekje 3.800 SIT, je izredno tih 20dBa ter mojega AMD 2400+@213x10,5 hladi na 47-50°C, ko pa ni navit, temp. ne preseže 44°C.

BaRtMaN ::

lopov: adapter paše tudi na SK7, samo dosti veliko ohišje moraš imeti, ker je sicetr PSU v napoto. Če mi ne verjameš, link.

boštjan ::

sem še vedno mnenja da je sk7+ 80mm vent najbolje za denar ki ga investiraš,full load 45T MAX in 36 idle

lopov ::

Ohisje je navaden Chieftec, tko da prostor je.
Doma se mi ze par let valja Sunon 12cm s kovinskim ogrodjem, a je se zmeraj v super stanju (vzet iz starega serverja).

Pa se vprasanje ... kako regulirat obrate ce imam samo 2 zici (napajanje)? Vmes montiram kondenzator al potenciometer ... ne? Se priporocam za nasvet.

b.

Caligula ::

Mimogrede-pri JAE imajo nek fanmate za slabih 1000 SIT, ki naj bi omogocal reguliranje vrtljajev ventilatorja.
Kdo pozna?
To deluje?

Caligula ::

Pa se to Glacialtech Silent breeze ocitno pobira precej pohval po evropskih verzijah PO WORLDa,..

Mate linke z njihove strani Tukaj

Jaz navijam za njih ker so poceni in zelo dobrio in ne maram, da se folk kesira za izdelke, kii niso vredni svojega denarja.
;((

lopov ::

Fan-mate deluje in ima 3-zilni prikljucek (saj to je kar me mede ... s 3. zicko se regulira vrtljaje, moj vent ima pa samo 2 zici :/ )

b.

Caligula ::

Jaz mam 3 zilni kabel :D
Bom skocil kupit, da vidim, ce zadeva dela.

Ta Epox je jac sam ko gre za softwersko regulacijo fanov, drgac pa kr gre. Ce prou razumem majo NF7 delujoc softwerski fan regulator?

lopov ::

Ce prou razumem majo NF7 delujoc softwerski fan regulator?


Jaz zraven moje NF7-S nisem dobil nic (ne hw, ne sw).
Enega sem kupil, enega dobil zraven Volcanota in enega zraven CNP6000 ... Pa sem jih pac uporabil po potrebi :/

boštjan ::

Ce prou razumem majo NF7 delujoc softwerski fan regulator?

na nf7-s tega ni,vsaj jaz tega nisem opazil,največ kar lahko je da odčitavaš obrate venta/ov.

pingec ::

o se mene neki zanima med hladilniki: arctic-cooling copper silent 2, tt silent boost, igloo 2410 pro ker je najbols po glasnosti in temperaturi?

oz. me zanima ce je to sploh kej bolse od mojga vulkija 9 ?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

|KoRn| ::

Za antec-colling copper silent 2 rev 2. vem da je zelo tih (neslišen) in solidno hladi

kuglvinkl ::

Mah, sam sem imel precej Vulcanov, Cooler Masterja, pol mi je pa presedlo in imam SK7+ YStech. Bolje bi blo, da bi takoj po čem takem posegel. Edina dobra stran je, da imam zdej doma precej Alu + Cu reber, ki se jih da uporabit drugje, ampak to s CPUjem nima veze ne?

Skratka, nisem tko (več) tko bogat, da bi poceni kupoval. SK-7 dokler je bil v proizvodnji je bil definitivno best bang for a buck, zdej stopa na njegovo mesto ALX-800.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tt Volcano 12 vs. Silent Boost

Oddelek: Kaj kupiti
402097 (1414) G@MER
»

ThermalRight SLK 900A in kateri vent priporocate?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131393 (1200) delfinus
»

Kateri hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
351812 (1253) Grimlord
»

Kateri cooler naj vzamem? ALX800, SK7 ali 7000A AlCu

Oddelek: Kaj kupiti
121247 (1080) BaRtMaN
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492673 (1798) profii

Več podobnih tem