» »

Kateri SWITCH?

Kateri SWITCH?

OmegaM ::

S sosedi smo do sedaj imeli izposojen switch od planeta ki stane v comtronu 6.900, na zalost pa ne poznam modela.
V glavnem s tem smo bili zelo zadovoljni, zdaj pa si kupujemo svojega pa ne vemo kateraga za male pare.

Ne vemo ali bi se odlocili za tega planeta, ki ga lahko vidite tu http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

in nasel sem se enega ful poceni od Geniusa model GS-4080SE, najdete pa ga tu: http://www.kadarkoli.com/article_images...

Law_Enforcer ::

Tega Planet-a imam jaz in zadevica je odlična. Dober test za routerje in switche je npr. število odprtih povezav v muli, ki jih lahko vzdržuje in ta mali Planet takšen test pri meni prestane brez problemov (preko 4000 povezav naenkrat). Ima tudi "Auto-MDI/MDIX on each port", kar pomeni, da je vseeno ali imaš x-over kabel ali navaden. Vključenega imam že non-stop cca. 2 meseca in deluje odlično (se ne segreva, izgublja povezave, itd). V glavnem.. .. Priporočam nakup.


Glede Geniusa ne morem povedati nič, ke ga še nisem uporabljal.

OmegaM ::

Glede segrevanja moram potrditi ,da je res tako.
Nic se ne segreva, eni moji frendi pa so si kupili nekega plastik fantastik pa se segreva ko krusna tak da ga morajo vsake tolko casa izklopiti(nekje na 5 ur) da se ohladi.
Glede kablov pa nisem vedel.A to pomeni da ce so npr trije povezani pa da imata dva za switch kabl on pa x-over pa bo zadeva se vedno delovala al da je vseeno le da morajo vsi imeti enako kablovje?

Mavrik ::

Pri takih primerih je vseeno kakšen kabel ima računalnik. Lahko ima eden x-over, dva navadne, lahko mata dva x-over... sploh nima veze.
The truth is rarely pure and never simple.

boštjan ::

ker sem še frišni za te mrežne zadeve,me zanima samo, če se internetna povezava razdeli,ko sem z dvma compoma na netu. Pa še nekaj,koliko še vas je zadooljnih s tem planetom.Aja pa kaj dobiš še zraven tega planeta?

ali3n ::

zraven dobiš adapter (napajanje switcha) in en listek z ušivimi "navodili"...

dela pa ok, ene serije se mal grejejo sam ni panike.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leto 2018 četrto najtoplejše leto od začetka organiziranih meritev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7315568 (13476) ZaphodBB
»

oddaljeno namizje kater program ?

Oddelek: Programska oprema
315249 (4342) NeMeTko
»

Crossover/UTP kabl?!

Oddelek: Omrežja in internet
134432 (4275) AndrejS
»

Kateri switch

Oddelek: Kaj kupiti
171594 (1383) bastadu
»

Problem z Ruterjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141205 (1058) strle12

Več podobnih tem