» »

Pisarniški stol!

Pisarniški stol!

Temo vidijo: vsi
««
8 / 20
»»

B-Stard ::

Spajky ::

Za ta denar je to ROP !!! ;(
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Okapi ::

Boš našel takega ceneje in prilepil link, ne?

O.

Steinkauz ::

Te mamo na šihtu. So kr kul.
Obvezno vzemi da ima vse dele mrežico.

Sicer osebno mi je boljši http://www.ergoles.si/izdelki/dynamic-e..., ker je tudi za lagano gledanje filmov in tko.

Edit: No mi mamo te:
http://www.ergoles.si/izdelki/obsession

zgleda dokej isti.

Zgodovina sprememb…

B-Stard ::

ERGOHUMAN za 490EU iz topchair je tko rekoč "clon" tega iz Ergolesa oz. sta ista samo drugo ime?

Okapi ::

Noben klon ni, to so vse isti made in China OEM stoli. Če jih kupiš cel kontejner direktno pri proizvajalcu, te pridejo okoli 250 evrov kos, s prevozom in vsemi dajatvami vred. Enkrat sem poskusil izvesti nekaj takega (na slo-techu smo že zbrali dovolj kupcev za skoraj 100 stolov), pa se je izkazalo, da je vsa logistika okoli uvoza in distribucije celega kontejnerja stolov malce prekomplicirana za nekoga, ki to prvič počne in se s tem ne namerava poklicno ukvarjati ;)

Sicer osebno mi je boljši http://www.ergoles.si/izdelki/dynamic-e...,
Zanimivo. Tega imam jaz že kar precej let, sedaj že malo razpada in razmišljam o novem - prav o Ergohumanu/obsessionu. Filmov sicer ne gledam na delovnem mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

xxxul ::

Mah ne vem ce so ergoles glih made in china, predvsem glede na to da ti jih poservisirajo v parih dneh...
Tko da ce ti Ergolesov stol dobr služi se ti ga splača pelat na servis namesto kupt novga (kolega k je pri malo bolj obilnih je dal tam okol 150€ za novo tapiciranje in novo podvozje, je pršu ko nov nazaj...)

LeQuack ::

Kje pa jih potem delajo? A je to poslovna skrivnost, kolikor vem se mora za vse izdelke vedeti država izvora?
Quack !

Okapi ::

Seveda jih delajo na Kitajskem. Ko sem se pozanimal pri kitajskem proizvajalcu za ta model, so mi povedali, da ga ne morejo prodati, ker že imajo slovenskega distributerja. Lahko pa mi prodajo izboljšan (in malo dražji) model Ergohuman+ (takega, kot ga sedaj prodaja Jekoplan). Da imajo servis pri nas, čisto nič ne spremeni dejstva, da je stol uvožen iz Kitajske.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Lonsarg ::

Odvisno od modela, za nekatere dobijo samo plastične razstavljene dele in blago posebaj in nato sami napnejo in te dele sestavijo po željah kupcev. Medtem ko določene modele dobijo komplet.

Steinkauz ::

Ko sm jst kupoval dynamic stol mi je prodajalka rekla, da je stol sestavljen v slo.
Iz kjer so deli pa ni omenjala ma je itak china :)

Drugače je moj stol po 7ih letih skor kot nov. Usnju se že malo vidijo leta, ker se malo guba na ročajih(nism ga nič mazal pa to), ma vse ostalo je še vedno v top stanju.
Sm full zadovoljen :)

Okapi ::

:D Vsi ti stoli pridejo v škatli razstavljeni, da med prevozom zasedejo manj prostora. A ga sestavi trgovec ali kupec je čisto vseeno, vsaj če kot kupec nimaš dveh levih rok.

fujtajksel ::

Imam enega iz Ergolesa, ki ni nevemkako star in ne izgleda slabo, ampak mehanizem je pa precej razklumpan, pri presedanju se je začel včasih sesedat do spodnjega nivoja, pa naslon tudi ne drži kota. Kdo ve al se da to kaj popravljat, al se edino cel mehanizem menja?

mat xxl ::

Katere stole za pisarne , moram zamenjati vsaj 5 stolov, sedanji so zdržali 10 let , samo so že slabi in se pri nas pritožujejo, da niso Ok, za hrbtenico . Torej kateri model priporočate, da ni oderuško drag, da ima kvalitetne dele, da hidravlika dolgo vzdrži, pa ne nazadnje da tudi niso vsaj grdi na pogled.

Lahko je tudi iz tujine če so cene tam precej nižje ???

Kak nasvet ?

fosil ::

Markus iz Ikeje.
Tako je!

Buggy ::

Morda kdo ve kje bi lahko dobil nek nadomestek za kolesa na pisarniskem stolu, da se mi stol nebi prevazal?
Lahko tudi kolesa z zavoro ce to obstaja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

_commandos_ ::

Buggy ::

Rabim staticne nastavke ne vrtljiva in vozljive. Sem na Ergoles klical pa imajo neke stifte, ki bi nadomestili kolesa...komad pride 1,3€, moram pa doma preveriti, da je stift res fi-11mm, kot je standard za njihove stole (moj ni).

fosil ::

Take nastavke dobiš v merkurju - klik
Imajo tudi štifte različnih premerov.
Tako je!

Buggy ::

fosil je izjavil:

Take nastavke dobiš v merkurju - klik
Imajo tudi štifte različnih premerov.



Super! Najlepsa hvala za info.

Gibbs007 ::

Kupujem nov stol za do max. 120€, na njem sedim več ur skupaj, tako da mora biti udoben. Pogoj je tudi kovinsko podnožje in oblazinjeni naslonjali za roke.
Če ima kdo katerega izmed sledečih, bi prosil, če lahko malo pokomentira, drugače pa katerega priporočate.
http://www.salonpohistva.si/pisarniski-...
http://www.salonpohistva.si/pisarniski-...
http://www.salonpohistva.si/pisarniski-...

mat xxl ::

Udoben, kakor kateri samo velja pa malo denarja malo muzike, vseeno pa kako leto bo že zdržal....

njyngs ::

Sam bi ti predlagal Champion stol iz Harvey Normana - zdaj je cena 150€ (prej je bila 200). Nekaj časa nazaj sem ga kupil in sem zadovoljen - za to ceno. V core-u je oblečen v mikrotkanino, "stranice" pa umetno usnje. Al pa kaki Marcus iz Ikee

Jazstoid ::

Glede na to, da že nekaj časa nihče ni napisal nič novega - je kdo v zadnjem času odkril kakšen nov stol? Iščem zadevo med 300 in 500 €. Poskusil sem s Spinalisom Basic, a se ni obneslo, tako da iščem kaj drugega. Najbrž mi manjka podpora v ledvenem predelu. Sem prevajalec in dejansko skoraj cele dneve presedim pred računalnikom, tako da res potrebujem stol, na katerem me tudi ob dolgotrajni uporabi ne bo bolel hrbet.

Vidim, da vas veliko hvali Dynamic Evolution in večinoma pravite, da je boljši od Obsessiona, a se nekako ne morem odločiti, da se ne bi spet zafrknil kot s temle Spinalisom, o katerem sem prav tako prebral veliko dobrega. Skratka, če mi kdo lahko svetuje, bom zelo hvaležen!

korenje3 ::

A kdo ve kje bi dobil pisarniški stol (direktorski) v bolj masivnem stilu. Torej nek hibrid med foteljem in stolom.

Za primer prilagam sliko.


Torej masiven les, pravo usnje. Plastika odpade.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Ganon ::

Si že kdaj dalj časa sedel na usnjenem stolu? Jaz vem, da usnjenega nikoli več. V toplih dneh je na njem tako vroče, da je groza.

mat xxl ::

Pa saj dobiš take z zračenjem :) , no vsaj v avtih, je pa tole sicer res kar problem.....

korenje3 ::

raje pravo usnje kot umetno. umetno se zdrajsa v parih mesecih pa smrdi.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Gatsu ::

Je kdo že slišal za Maxnomic stole? Izgledajo zelo dobro - imitiacija avtomobilskega sedeža in po pravici povedano dejansko še najbolje sedim v avtu, kjer imam tudi zelo udobne športne sedeže. S poštnino vred pride tole 330€.

BC3 ::

terezijslo ::

Pri nas v pisarni smo vzeli nove pisarniške stole pri podjetju 1a pohištvo v Kamniku. Tukaj je link http://www.1a-pohistvo.si/products-page...

Sedaj jih imamo cca 2 leti in zaenkrat nobenih problemov z njimi pa nas je takrat 1 stol stal 85 €.

mat xxl ::

Kaj pa kaki direktorski stoli - fotelji za težje osebke, se pravi mehanizmi, kolesa in vse mora biti prilagojeno za večjo težo. Navadno so kovinska kolesa, kovinsko podnožje ......... lahko moderen design, cena je drugotnega pomena.

Markusa sem videl samo ni to ravno bulet prof !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

brlo ::

Pozdrav!

Potrebujem nov stol, ker velikokrat sedim 5h+ za računalnikom.
Kot sem malo prebral, se priporoča Markusa iz Ikeje.

Zanima me, če kdo pozna kako je s stoli DXRACER?
Danes sem sedel namreč na enem od teh v Momax-u. Zdel se mi je vredu, saj se veliko zviram na stolu in mi oblika stola ustreza. Tudi možnost spreminjanja naslonjala bi mi ustrezala, če gledam film.
Gre za različico iz blaga in ne usnja(link):
http://www.moemax.si/program-pisarn-pre...

Stane 180€.
Max dam za stol 200€.
Če imate kaj boljšega oz. ima kdo slabe izkušnje s temi stoli DXRACER?

Lp Brlo

korenje3 ::

ta dxracer je nategunski stol. pod prvič ni usnjen, pod drugič je pa slabe kvalitete.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

brlo ::

Jaz ne bi jemal usnjenega, ampak iz blaga. Glede kvalitete pa težko kaj rečem, ker nisem preizkusil veliko stolov. Res je, da na uradni strani na okvir nudijo doživljensko garancijo, ampak to mi ne pomaga dosti. Torej Markus-a. Problem je le, da bi ga rad prej preizkusil, to pa pomeni, da moram v tujino. Seveda pa bi rad zadevo kupil čimprej.

mat xxl ::

Jaz imam usnjenega kombinacija z alcantaro in ja res vse super, samo naslednjič nočem več usnja, mora biti kvalitetno zračno blago.....

Mikec17 ::

Pozdravljeni

Tudi jaz nakupujem nov stol in nekako sem se zagledal v tegale http://eigre.si/ostalo/sedezi-gaming/ar.... Ali ima kdo izkušnje z takim stolom oziroma podobnim. Ali je udoben tudi po več urnem sedenju?

Prosim za pomoč

zelenkaktus ::

Je kr huda kle debata o stolih :)

Jaz sem mel ene 5 let takega komadnega usnjenega ampak čist pravokoten brez vsake oblike tko da si na njem totalno neproduktiven (zdj vem zakva direktorji dons nimajo več takih stolov to so mel včas zidar pa taki :) ) pa še hrbet te boli ko si enkrat 8 ur gor.

Zdj mam že skor 1 let tega: http://ergoles.si/izdelki/enjoy pa je ful bolj udoben kot tista kocka usnjena.. razmišljam pa da bi za zraven še klečalnik kupu. Sm ravno pred kkšnim mescem sprobu klečalnik pa je res top samo morš met stol zraven da mal zamenjaš ker te golenica boli že pol :)

mat xxl ::

Klečalnik ???? A doma ne ubogaš žene pa ona nosi hlače ;) .

Invictus ::

mat xxl je izjavil:

Klečalnik ???? A doma ne ubogaš žene pa ona nosi hlače ;) .

Ne, klečalnik je za ženo, da si preveč ne obrusi kolen, saj veš kdaj ...

Drugače so bili pa nekaj časa kar popularni. Zdaj se skoraj ne govori več o njih. Tako kot o žogah. Zgleda klasika vedno prevlada.

Se splača kupiti Spinalis? Rabim nek nov stol za dolgotrajno delo ... In da se ga da poriniti pod mizo, se pravi brez previsokih naslonjal za roke. Tak položaj mi pač paše :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krisspace ::

www.kozmetikajana.si/terapevtski-stoli
Je malo smešen, ampak je dober.
Ga imam in se sedi odlično + hrbet ne trpi. Edino mizo je potrebno dvigniti, Ker se sedi višje.
10 let garancije na mehanske dele in hidravliko.

pc123s ::

Imam namen kupiti nov pisarniški stol, pa imam ogledan tale stol: https://www.overclockers.co.uk/vertagea... , ga slučajno kdo že ima? oz. mnenje? v slo pri enem dobavitelju je cena 360 €, je vreden tega denarja? hvala za kakršnokoli informacijo... Lp

zelenkaktus ::

mat xxl je izjavil:

Klečalnik ???? A doma ne ubogaš žene pa ona nosi hlače ;) .


Kar posluš invictusa :) Klečalnik je top pa tut žoga ni slaba ampak si pač ne predstavljam da bi cele dneve na tem sedel. Bi mel čist prezdrav hrbet :D rabim en stol da se na pol uležem gor vsake tolk časa :)

dottor ::

Ker prebijem en kup časa pred tipkovnico in ekranom, gledam da bi si privošču sebi in mojemu hrbtu malo boljši stol. Zdej imam enega tistih generičnih za 70€.

Kar sem gledal po netu vsi hvalijo Need for Seat in DXRacer stole, pa me zanima kolko vode pijejo te hvale? 250-350€ ni mali denar ampak sem ga pripravljen pustit na pultu. Če so tej stoli res tako dobri, me zanima če imajo kje pri nas razstavljenih par modelov da človek prova preden pusti regres. Sploh ker je cel kup modelov ki se razlikujejo po uporabnikovi višini. Sam sem 184cm, dobrih 70kg.

Druga opcija so GT Omega stoli ki nekoliko cenejši. Pač tudi izkušnje uporabnikov pridejo prav če si kdo lasti kakšnega od stolov.

Pač test bi pred nakupom bil zelo dobrodošel, katerega koli stola, ki ga boste priporočili. Ker nemški amazon pošilja tudi k nam je tudi to opcija ampak je zaželen test.

Že vnaprej vsem hvala ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kuglvinkl ::

za delovne stole bi jaz pogledal pri ergolesu.

ce ces "direktorskega", pol lahko pa tut tega avtobobilskega nataknjenega na kol.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

b4d ::

Invictus je izjavil:


Se splača kupiti Spinalis? Rabim nek nov stol za dolgotrajno delo ... In da se ga da poriniti pod mizo, se pravi brez previsokih naslonjal za roke. Tak položaj mi pač paše :D.


Spider ima previsoka naslonjala za roke, da bi sel pod mojo sluzbeno mizo. Lahko jih znizas, ampak so v kompletu s hrbtnim delom in potem ne sedis vec pravilno. Ce das toliko denarja za stol je to nesmiselno. Sam sem zadovoljen.

Ergoles Enjoy kupujemo na veliko v sluzbi in je vrhunski stol.
b4d.sablun.org

root987 ::

Invictus je izjavil:


Se splača kupiti Spinalis? Rabim nek nov stol za dolgotrajno delo ... In da se ga da poriniti pod mizo, se pravi brez previsokih naslonjal za roke. Tak položaj mi pač paše :D.

V celoti porinit pod mizo? To nebi vedu, ker pač, naslonjala za hrbet so višja.

Vsak profesionalen stol pa ima nastavljivo visino in jaz oba svoja stola (ergohuman pa humanscale) lahko spravim pod mizo (ce seveda nimam celotnega stola previsoko oz. humanscalea lahko tudi ce ga imam na max višini ker se spustijo roke skorajda na višino sedala).
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

killa bee ::

Kateri stol priporočate za dolgo sedenje za računalniko?

korenje3 ::

obvezno usnjen z dobrim oblazinjenjem. usnjen zato ker umetno usnje začne razpadat in smrdet. dobro oblazinjenje zato da se s časom ne deformira.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Okapi ::

Če koga zanima, tole ima korenje doma. Nek se vidi razkoš:))

««
8 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pisarniški stol?

Oddelek: Kaj kupiti
415937 (515) Nebomgabiksa
»

Kateri gaming stol

Oddelek: Loža
474323 (2552) FireSnake
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528069 (4836) STASI
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
419489 (5282) Qushaak
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315303 (1858) U2ros

Več podobnih tem