Forum » Loža » 16. vlada Republike Slovenije, Janez Janša (od 4. 6. 2026)
16. vlada Republike Slovenije, Janez Janša (od 4. 6. 2026)
Temo vidijo: vsi
Utk ::
Kako se "SDS" s tem ukvarja? A nimamo ministra, sekretarje in nižje, ki se s tem "ukvarjajo"? Naj jih prerazporedijo na gradbišča avtocest? Niso vse stranke in vlade kot prejšna, kjer ni nihče nič delal, vse je pa govoril samo Golob, ki je pa še bolj len kot zaposleni tam.
FireSnake ::
Za stanje na avtocestah so objektivno odgovorne vse vlade od l. 2012.
To ti je menda jasno. Tko da pozivanje na odgovornost vključuje celotno obdobje. Škoda ki se sedaj dela je ogromna, neumosti pa se delajo naprej. Namesto, da bi "maržo" preusmerili v gradnjo avtocest, stanovanj....gre u privat roke. Če dam za primer. Isto interventni. Namesto da bi sredstva usmerili v avtoceste, v sistem, ki nam razpada pred očmi. Že dve leti nazaj je bla kolona v treh vrstah od Logatca do Ljublane. To ni normalno. Letos bo razpad sistema.
No, zdaj sva pa na isti valovni dolžini. Končno nekaj konkretnega in se strinjam.
Ko pa pogledava nazaj tole meglo, kaj si pisal:
- klik
- klik
je pa tako, kot tega ne bi pisal isti uporabnik.
Da bo letos razpad sistema: tukaj pa pričakujemo od ministra, da to izpelje po svojih najboljših močeh.
Imamo drek na cesti, ki so nam ga pripravili drugi. On je pa nastavljen, da to čim bolje uredi.
Ponovil sem dejansko isto, kot si rekel ti. Se zdaj strinjava?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
harmonkar9 ::
https://www.rtvslo.si/slovenija/jansa-p...
"Janša podpira prepoved tujih zastav, v himno bi dodal drugo kitico Zdravljice
Katere zastave bodo lahko visele na javnih ustanovah? Bomo himni morali ploskati?"
Torej namesto, da bi v okviru infrastrukturnega ministrstva zbrala ekipa, ki bi reševala problem, ki nas potaplja, Vlada našla dodatna sredstva za avtoceste...je zaj u fokosu,
-Prepoved tujih zastav
-Kaj bi še dodali u Himno
-Bo treba ploskati ko bomo zaslišali himno...
Ne ve človek ali bi se smejal al bi jokal. Lani sem pa na morje šel cez Pokojišče, Cerknico....![]()
Tist, ki kaj dela, ima čas za vse. Tist, ki ne, skače iz enga problema v drugega in ne reši nobenga.
+1. Več kot Gospod Janša dela, več časa ima, tudi za ukvarjanje s plani za ustavne spremembame v odlični manjšinjski vladi. Poleg tega pa še več piše na X-u kot jaz na slo-techu, pa sem že sam izredno dejaven domoljub, neverjetna požtvovalnost in aktivnost, bravo meni, še bolj pa Gospodu Janši!
FireSnake ::
https://www.rtvslo.si/slovenija/jansa-p...
"Janša podpira prepoved tujih zastav, v himno bi dodal drugo kitico Zdravljice
Katere zastave bodo lahko visele na javnih ustanovah? Bomo himni morali ploskati?"
Torej namesto, da bi v okviru infrastrukturnega ministrstva zbrala ekipa, ki bi reševala problem, ki nas potaplja, Vlada našla dodatna sredstva za avtoceste...je zaj u fokosu,
-Prepoved tujih zastav
-Kaj bi še dodali u Himno
-Bo treba ploskati ko bomo zaslišali himno...
Ne ve človek ali bi se smejal al bi jokal. Lani sem pa na morje šel cez Pokojišče, Cerknico....![]()
Končno gre stanje v normalo. Smo v Sloveniji in EU. Povsem jasno je, kaj lahko visi.
Podpora se pokaže drugače. Kje kak kos bombaža visi je nepomembno. Pomembno pa je, da vemo, kdo smo.
Tako, da skrbimo zase (v prvi vrsti) in za druge.
Kako se "SDS" s tem ukvarja? A nimamo ministra, sekretarje in nižje, ki se s tem "ukvarjajo"? Naj jih prerazporedijo na gradbišča avtocest? Niso vse stranke in vlade kot prejšna, kjer ni nihče nič delal, vse je pa govoril samo Golob, ki je pa še bolj len kot zaposleni tam.
In, na našo žalost, resnična.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: FireSnake ()

krepelce ::
Kako se "SDS" s tem ukvarja? A nimamo ministra, sekretarje in nižje, ki se s tem "ukvarjajo"? Naj jih prerazporedijo na gradbišča avtocest? Niso vse stranke in vlade kot prejšna, kjer ni nihče nič delal, vse je pa govoril samo Golob, ki je pa še bolj len kot zaposleni tam.
Če bi kdorkoli od teh skrajno desničarskih ministrov karkoli delal s svojo glavo, brez povelj furerja, ne bi bil minister.
Tako, da ne sanjaj, Jajo je totalitarnež. Komunistični totalitarnež. Oz. mar ni bolje, da se oddaljimo od tega Jajo gor in dol,
saj ima lepo udbaško ime Sava. Mar ne gre lepše iz jezika?
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()

Miki N ::
Utk ::
Kako se "SDS" s tem ukvarja? A nimamo ministra, sekretarje in nižje, ki se s tem "ukvarjajo"? Naj jih prerazporedijo na gradbišča avtocest? Niso vse stranke in vlade kot prejšna, kjer ni nihče nič delal, vse je pa govoril samo Golob, ki je pa še bolj len kot zaposleni tam.
Če bi kdorkoli od teh skrajno desničarskih ministrov karkoli delal s svojo glavo, brez povelj furerja, ne bi bil minister.
Tako, da ne sanjaj, Jajo je totalitarnež. Komunistični totalitarnež. Oz. mar ni bolje, da se oddaljimo od tega Jajo gor in dol,
saj ima lepo udbaško ime Sava. Mar ne gre lepše iz jezika?
In, sej da lahko jajo povelje da se da dodatna kitica v himno. Ne rabi pa osebno napisat vseh papirjev za to.

krepelce ::
Kako se "SDS" s tem ukvarja? A nimamo ministra, sekretarje in nižje, ki se s tem "ukvarjajo"? Naj jih prerazporedijo na gradbišča avtocest? Niso vse stranke in vlade kot prejšna, kjer ni nihče nič delal, vse je pa govoril samo Golob, ki je pa še bolj len kot zaposleni tam.
Če bi kdorkoli od teh skrajno desničarskih ministrov karkoli delal s svojo glavo, brez povelj furerja, ne bi bil minister.
Tako, da ne sanjaj, Jajo je totalitarnež. Komunistični totalitarnež. Oz. mar ni bolje, da se oddaljimo od tega Jajo gor in dol,
saj ima lepo udbaško ime Sava. Mar ne gre lepše iz jezika?
In, sej da lahko jajo povelje da se da dodatna kitica v himno. Ne rabi pa osebno napisat vseh papirjev za to.
Tako si celo zadevo samo ti razumel.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
FireSnake ::
Kako se "SDS" s tem ukvarja? A nimamo ministra, sekretarje in nižje, ki se s tem "ukvarjajo"? Naj jih prerazporedijo na gradbišča avtocest? Niso vse stranke in vlade kot prejšna, kjer ni nihče nič delal, vse je pa govoril samo Golob, ki je pa še bolj len kot zaposleni tam.
Če bi kdorkoli od teh skrajno desničarskih ministrov karkoli delal s svojo glavo, brez povelj furerja, ne bi bil minister.
Tako, da ne sanjaj, Jajo je totalitarnež. Komunistični totalitarnež. Oz. mar ni bolje, da se oddaljimo od tega Jajo gor in dol,
saj ima lepo udbaško ime Sava. Mar ne gre lepše iz jezika?
cigler kralj, kot minister, je delal po svoje.
Pa mu ni noben težil.
In delal je dobro.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

krepelce ::
Kako se "SDS" s tem ukvarja? A nimamo ministra, sekretarje in nižje, ki se s tem "ukvarjajo"? Naj jih prerazporedijo na gradbišča avtocest? Niso vse stranke in vlade kot prejšna, kjer ni nihče nič delal, vse je pa govoril samo Golob, ki je pa še bolj len kot zaposleni tam.
Če bi kdorkoli od teh skrajno desničarskih ministrov karkoli delal s svojo glavo, brez povelj furerja, ne bi bil minister.
Tako, da ne sanjaj, Jajo je totalitarnež. Komunistični totalitarnež. Oz. mar ni bolje, da se oddaljimo od tega Jajo gor in dol,
saj ima lepo udbaško ime Sava. Mar ne gre lepše iz jezika?
cigler kralj, kot minister, je delal po svoje.
Pa mu ni noben težil.
In delal je dobro.
To samo ti sanjaš.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Telbanc ::
Da bo letos razpad sistema: tukaj pa pričakujemo od ministra, da to izpelje po svojih najboljših močeh.
Imamo drek na cesti, ki so nam ga pripravili drugi. On je pa nastavljen, da to čim bolje uredi.
Ponovil sem dejansko isto, kot si rekel ti. Se zdaj strinjava?
Narejeno ni bilo nič konkretnga, razen fotofiniša na avtocesti, in uvedba nočne izmene ki je "odprtje podaljšala še za 9 dni".
Konretno kaj je blo do zaj narejenega , čista nula. Razen jokcanja, kako so Golobovi vse blokirali in da bo moral nekdo odgovarjat za to. Ne pomislijo pa, da so sami lih tko svirali k, ko je blo treba zadevo uredit.
Ker smo tri velika gradbena podjetja uničili med zadno krizo, podjetja ki bi bila z svojo veliko operativo edina zmožna tole speljat na hiter način nimamo. Bo treba zaj drugače. Jasno je, da albančkov za jurja neto v Balkanskem bazenu delovne sile ne bojo na Darsu dobli. Ker se ta ""poslovni model počas končuje". Tko da je treba aktivirat tujo operativo.
Torej namesto da so desničarji sprejemali omnibus in ostale bedarije in obdavčenje cuckov, s katerimi so navrtali proračun, bi lahko bila prva prioriteta gradnja tretjega pasu avtoceste po Slovenije. Ki je zaj urgentna.
Torej namesto da bi se del denarja iz cene derivatov prelil v naše ceste, se bo v žepe kapitalistov. Namesto, da bi se takoj rezerviral del sredstev za pospešitev gradnje avtoceste, tretjega pasu, iskalo tuje izvajalce, spreminjalo gradbeno zakonodajo, če bi bilo potrebno, da se zadevo pospeši, bomo zaj podučeni, najprej, da je treba ploskat ko svira himna, to je zaj prioriteta. Jaz vidim zadevo tko, da bo šlo po starem, vmes bo dost jokcaja in kazanja na Golobove, pa sami niso sposobni narest ni več. Sploh zaj ne, ko so že navrtali 2% luknjo v proračun.
Zadeva je tragikomična in spominja na norčka, ki gre mimo prometne nesreče in namesto, da bi pomagal udeležencem nesreče, začne kositi travo na bižnjem polju.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.
bm1973 ::
Ne pozabi, da je Pahor, skupaj z Lahovnikom, uničil gradbena podjetja...
Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje.
Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet
skrivljen, biča vajen in željan! [Ivan Cankar]
Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet
skrivljen, biča vajen in željan! [Ivan Cankar]
FireSnake ::
To samo ti sanjaš.
Ne, to so celo levaki, skozi zobe, priznali.
Zgleda, da ti nisi sinhroniziran
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

krepelce ::
To samo ti sanjaš.
Ne, to so celo levaki, skozi zobe, priznali.
Zgleda, da ti nisi sinhroniziran![]()
Kot, da mi je pomembno, kaj druga stran segnite medalje pravi. Prasci so in eni in drugi, koruptivni tudi.
Razlika je samo, da je desnica za povrh še popolnoma nesposobna. Z "levaki" pa verjetno misliš SDSovo vodstvo bivših partijcev in udbašev.
O katolibanih pa sploh ne bi, edino kar je hujše od nesposobnosti in ideološke gnilosti SDS, je pa RKC. Mlinski kamen okrog vratu razvoja.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
delavec44 ::
Pa pojdi ti v politiko, ko so vsi ostali tako nesposobni in pokvarjeni. Čas imaš zgleda.
nejc_nejc ::
Kar se tice AC, se zahvalite čričkoljubcem ter raznim samooklicanim navravovarstvenikom ter kretenom, ki tolmačijo teorijo vec cest vec prometa in za seboj povlečejo ves poslanski vrtec.
FireSnake ::
To samo ti sanjaš.
Ne, to so celo levaki, skozi zobe, priznali.
Zgleda, da ti nisi sinhroniziran![]()
Kot, da mi je pomembno, kaj druga stran segnite medalje pravi. Prasci so in eni in drugi, koruptivni tudi.
Razlika je samo, da je desnica za povrh še popolnoma nesposobna. Z "levaki" pa verjetno misliš SDSovo vodstvo bivših partijcev in udbašev.
O katolibanih pa sploh ne bi, edino kar je hujše od nesposobnosti in ideološke gnilosti SDS, je pa RKC. Mlinski kamen okrog vratu razvoja.
Zanimivo je, da rečeš, da so praci tako eni, kot drugi.
Potem pa polno sovraštva in diskriminacij takoj za tem natrosiš.
Ŝe bolj zanimivo pa je, da za golobjo hunto najdeš izgovor za vsako neumnost, ki so jo naredili.
Čisto možno, da je trentutna vlada nesposobna in ne bo naredila nič.
Ampak, hudičevo slabi bi morali biti, da bi bili slabši od golobje hunte.
3 mesece preden je perati zmagal sem tukaj večkrat napisal, da bo golobja hunta katastrofa. In nikoli nisem rekel, da so desni super. Sem pa napisal, da so manjše zlo. Kar pa drži.
4 leta destrukcije golobje hunte to potrdi.
Pa še nekaj: v svoji sovražnosti ne boš priznal, pa četudi trenutna vlada naredi kaj dobrega.
Jaz pa upam, da bo tega dobrega čim več.
In državo spravit nazaj v normalo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

krepelce ::
To samo ti sanjaš.
Ne, to so celo levaki, skozi zobe, priznali.
Zgleda, da ti nisi sinhroniziran![]()
Kot, da mi je pomembno, kaj druga stran segnite medalje pravi. Prasci so in eni in drugi, koruptivni tudi.
Razlika je samo, da je desnica za povrh še popolnoma nesposobna. Z "levaki" pa verjetno misliš SDSovo vodstvo bivših partijcev in udbašev.
O katolibanih pa sploh ne bi, edino kar je hujše od nesposobnosti in ideološke gnilosti SDS, je pa RKC. Mlinski kamen okrog vratu razvoja.
Zanimivo je, da rečeš, da so praci tako eni, kot drugi.
Potem pa polno sovraštva in diskriminacij takoj za tem natrosiš.
Ŝe bolj zanimivo pa je, da za golobjo hunto najdeš izgovor za vsako neumnost, ki so jo naredili.
Čisto možno, da je trentutna vlada nesposobna in ne bo naredila nič.
Ampak, hudičevo slabi bi morali biti, da bi bili slabši od golobje hunte.
3 mesece preden je perati zmagal sem tukaj večkrat napisal, da bo golobja hunta katastrofa. In nikoli nisem rekel, da so desni super. Sem pa napisal, da so manjše zlo. Kar pa drži.
4 leta destrukcije golobje hunte to potrdi.
Pa še nekaj: v svoji sovražnosti ne boš priznal, pa četudi trenutna vlada naredi kaj dobrega.
Jaz pa upam, da bo tega dobrega čim več.
In državo spravit nazaj v normalo.
Nič dobrega ne bo, še za nobeno SDSovo vlado ni bilo nikoli nič dobrega. Samo žepe so si napolnili.
In tukaj ni nobene sovražnosti, pač izvolili ste maksimalne lopove, ki jih vsi že 30 let poznamo, pa nekateri še kar sanjate, da bo kaj drugače kot vsa ostala vladanja.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
harmonkar9 ::
To samo ti sanjaš.
Ne, to so celo levaki, skozi zobe, priznali.
Zgleda, da ti nisi sinhroniziran![]()
+1. Cigler Kralj je bil tako dober minister, da ga je Gospod Janša oz. Nsi dal ponovno za istega ministra na drugem ministrstvu. S kvalitetno FSPN izobrazbo se spozna na praktično vsako področje, podobno kot Gospod Janša, še posebej na kmetijstvo. Ne pa kot levaki, ki prvega lojalnega FDVjevca postavijo kamorkoli.
delavec44 ::
To samo ti sanjaš.
Ne, to so celo levaki, skozi zobe, priznali.
Zgleda, da ti nisi sinhroniziran![]()
Kot, da mi je pomembno, kaj druga stran segnite medalje pravi. Prasci so in eni in drugi, koruptivni tudi.
Razlika je samo, da je desnica za povrh še popolnoma nesposobna. Z "levaki" pa verjetno misliš SDSovo vodstvo bivših partijcev in udbašev.
O katolibanih pa sploh ne bi, edino kar je hujše od nesposobnosti in ideološke gnilosti SDS, je pa RKC. Mlinski kamen okrog vratu razvoja.
Zanimivo je, da rečeš, da so praci tako eni, kot drugi.
Potem pa polno sovraštva in diskriminacij takoj za tem natrosiš.
Ŝe bolj zanimivo pa je, da za golobjo hunto najdeš izgovor za vsako neumnost, ki so jo naredili.
Čisto možno, da je trentutna vlada nesposobna in ne bo naredila nič.
Ampak, hudičevo slabi bi morali biti, da bi bili slabši od golobje hunte.
3 mesece preden je perati zmagal sem tukaj večkrat napisal, da bo golobja hunta katastrofa. In nikoli nisem rekel, da so desni super. Sem pa napisal, da so manjše zlo. Kar pa drži.
4 leta destrukcije golobje hunte to potrdi.
Pa še nekaj: v svoji sovražnosti ne boš priznal, pa četudi trenutna vlada naredi kaj dobrega.
Jaz pa upam, da bo tega dobrega čim več.
In državo spravit nazaj v normalo.
Nič dobrega ne bo, še za nobeno SDSovo vlado ni bilo nikoli nič dobrega. Samo žepe so si napolnili.
In tukaj ni nobene sovražnosti, pač izvolili ste maksimalne lopove, ki jih vsi že 30 let poznamo, pa nekateri še kar sanjate, da bo kaj drugače kot vsa ostala vladanja.
Če se 100x zlažeš, da so lopovi (oz. kaj večji od leve vlade), to še ne postane čudežno res.
Dokazov pa itak nimaš, oz. so vsi procesi na sodiščih padli. Le zakaj.
harmonkar9 ::
v svoji sovražnosti ne boš priznal, pa četudi trenutna vlada naredi kaj dobrega.
+1. Levaki že nepošteno in sovražno pljuvajo po odlični domoljubni vladi, pa še prav delat ni začela, ker so polni sovraštva
3 mesece preden je perati zmagal sem tukaj večkrat napisal, da bo golobja hunta katastrofa.
Tudi jaz sem to takoj napovedal še pred pernatim mandatom in moram reči, da sem po lastnih domoljubnih kriterijih imel prav, pernata krota je bila katastrofalna in to napišem čisto objektivno, brez sovraštva kot levaki.
EU_zamašek- ::
Res niso začeli delati, mogoče samo Vrtovec kaj miga ...
Neke zastave, himne, muzej novejše zgodovine in ostale drugorazredne teme.
Neke zastave, himne, muzej novejše zgodovine in ostale drugorazredne teme.

krepelce ::
EU_zamašek- je izjavil:
Res niso začeli delati, mogoče samo Vrtovec kaj miga ...
Neke zastave, himne, muzej novejše zgodovine in ostale drugorazredne teme.
Na polno delajo, zdaj pripravljajo celo strategijo, kaj vse bodo pokradli in kako bodo vmes naredili kakšno krizo, vzpodbudili ksenofobijo, sprli dva pola, skratka
vrgli svoj "smoke and mirrors", da bo cela država gledala v napačno smer, tačas, ko si bodo polnili žepe. Recimo tile heci z državno proslavo, kostmi in muzejem
so že priprava terena.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
delavec44 ::
Kaj pola nista že sprta? Že če tebe pogledamo kot najbolj glasnega predstavnika levega pola, kaj bi morali narediti za spravo? In kdo je tu bolj nestrpen?

krepelce ::
Kaj pola nista že sprta? Že če tebe pogledamo kot najbolj glasnega predstavnika levega pola, kaj bi morali narediti za spravo? In kdo je tu bolj nestrpen?
Jaz samo počasi opazujem, kako Idiokracija preko desnice in njenih volilcev počasi vstopa v naš prostor.
Ne rabimo nobene sprave, samo okostnjake je treba nehati vleči iz omar, ker je njihov edini namen, da se spira ljudi.
Saj podobno so počeli tako Mussolini, kot Hitler, Franco, Trump,... Našli so nekega namišljenega krivca in sovražnika in potem
celotno politiko temeljili na tem izgovoru. Kaj bo med tokratnim vladanjem bomo pa videli, ali bodo spet migranti, morda
partizani, rusi, hrvati, muslimani? Kokice imam pripravljene.
Sploh bo zanimivo, ko Trump ne bo hotel novih volitev, SDS pa ga oponaša na vsakem koraku.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
EU_zamašek- ::
EU_zamašek- je izjavil:
Res niso začeli delati, mogoče samo Vrtovec kaj miga ...
Neke zastave, himne, muzej novejše zgodovine in ostale drugorazredne teme.
Na polno delajo, zdaj pripravljajo celo strategijo, kaj vse bodo pokradli in kako bodo vmes naredili kakšno krizo, vzpodbudili ksenofobijo, sprli dva pola, skratka
vrgli svoj "smoke and mirrors", da bo cela država gledala v napačno smer, tačas, ko si bodo polnili žepe. Recimo tile heci z državno proslavo, kostmi in muzejem
so že priprava terena.
Daj no daj - kot da Taubijevi niso isti glede tega. Spomni se samo kreativnosti pri Vzajemni recimo ... Šircelj mi deluje bolj pošten kot Boštjančič, je pa itak vseeno ...

krepelce ::
EU_zamašek- je izjavil:
EU_zamašek- je izjavil:
Res niso začeli delati, mogoče samo Vrtovec kaj miga ...
Neke zastave, himne, muzej novejše zgodovine in ostale drugorazredne teme.
Na polno delajo, zdaj pripravljajo celo strategijo, kaj vse bodo pokradli in kako bodo vmes naredili kakšno krizo, vzpodbudili ksenofobijo, sprli dva pola, skratka
vrgli svoj "smoke and mirrors", da bo cela država gledala v napačno smer, tačas, ko si bodo polnili žepe. Recimo tile heci z državno proslavo, kostmi in muzejem
so že priprava terena.
Daj no daj - kot da Taubijevi niso isti glede tega. Spomni se samo kreativnosti pri Vzajemni recimo ... Šircelj mi deluje bolj pošten kot Boštjančič, je pa itak vseeno ...
Ne primerjam politikov po pokvarjenosti, ker so vsi pokvarjeni. Mene zanimajo rezultati in do sedaj so desne vlade konsistetno delale samo škodo za Slovenijo.
Sicer ne vem kdo je Taubi, predvidevam, da Golob, ampak je velika razlika, ali spreš celo državo med sabo (partizani vs domobranci, slovenci proti hrvatom, kapitalizem proti socializmu,
mesto proti provinci, Maribor proti Ljubljani, pro EU vs anti EU,...), zato, da kradeš ali pa nekaj delaš z Vzajemno, kjer spet ne vem o čem govoriš.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()

krepelce ::
... čeprav, moram reči, da je Stevanovič dodal nov nivo pokvarjenosti.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
FireSnake ::
In tukaj ni nobene sovražnosti, pač izvolili ste maksimalne lopove, ki jih vsi že 30 let poznamo, pa nekateri še kar sanjate, da bo kaj drugače kot vsa ostala vladanja.
Če je golobja hunta isto lopovska, čemu pa za njih ne rečeš nič slabega?
Ti jaz povem: ker si levakarski navijač, ki ni sposoben kritičnega razmišljanja.
Nima veze, če kradejo, ker kradejo naši. Drži?
In taki kot ti so me prepričali, da bom doživljenjsko volil desno.
Levi ne dobijo od mene glasu nikoli več.
Pa veliko je takih, kot sem jaz, ker se po celi Evropi obračajo na desno.
Dobro vi to aktivirate del volilnega telesa
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: FireSnake ()
EU_zamašek- ::
Prisilno delničarstvo?
Kot da certifikati po osamosvojitvi niso bili dovolj, pa izbris delničarjev NKBM ...
Edini ki so bili malenkost manj pokvarjeni so bili Zares, ki so jih združno mediji, SD plus SDS "anulirali".
Kot da certifikati po osamosvojitvi niso bili dovolj, pa izbris delničarjev NKBM ...
Edini ki so bili malenkost manj pokvarjeni so bili Zares, ki so jih združno mediji, SD plus SDS "anulirali".

krepelce ::
In tukaj ni nobene sovražnosti, pač izvolili ste maksimalne lopove, ki jih vsi že 30 let poznamo, pa nekateri še kar sanjate, da bo kaj drugače kot vsa ostala vladanja.
Če je golobja hunta isto lopovska, čemu pa za njih ne rečeš nič slabega?
Ti jaz povem: ker si levakarski navijač, ki ni sposoben kritičnega razmišljanja.
Nima veze, če kradejo, ker kradejo naši. Drži?
Kradejo vsi, drugega jim pa nimam za oporekat, lahko rečem, da je Golob bil preveč naiven, pa da SDja ne bi smeli vzeti v koalicijo,
ampak so zelo konkretno odpeljali mandat, napram prejšnjim dvem vladam, tako, da tvoje projiciranje "Nima veze, če kradejo, ker kradejo naši." res drži. Zate.
Če že razpredam o tem (krepelce "glumi gljivu"), kje je MaliDelničar - a je v kaki ekipi pri Rončeviću, pa nima časa biti na ST?
Mene bolj zanima, zakaj ne uporabljaš svojega normalnega nicka, ko ravno govoriš o "glumi gljivu". Ampak res ne vem kdo je Taubi, ali kaj si mislil z Vzajemno.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Buggy ::
... čeprav, moram reči, da je Stevanovič dodal nov nivo pokvarjenosti.
SDS so do sedaj veljali za najvecje pokvarjence in revansiste, nsi za najvecje nesposobneze in hinavce, resni.ca je zdruzila oboje in cakam samo se cesnjo na tortici.
Rumeni minjonci so res klasa zase. Clovek ne ve ali bi se smejal ali zgrazal
Politikom niti ne zamerim, ker manipulirat s tako vodljivimi in nekriticnimi navijaci je v bistvu samo po sebi jasno dejstvo...pac jkeat ga, eni se boste po glavi tolkli, ko bo ze prepozno...kot nickolikokrat ze...ce ne vi, pa vasi otroci ampak do tja vam itaq ne seze...
Zgodovina sprememb…
- spremenil: Buggy ()
Dimnik ::
... čeprav, moram reči, da je Stevanovič dodal nov nivo pokvarjenosti.
SDS so do sedaj veljali za najvecje pokvarjence, nsi za najvecje nesposobneze in hinavce, resni.ca je zdruzila oboje in cakam samo se cesnjo na tortici.
Rumeni minjonci so res klasa zase. Clovek ne ve ali bi se smejal ali zgrazal![]()
Oo petek je
Ja ja, ti se kar tolazi z rumenjaki, volitve so pokazale rezultat, sploh mladi, tako da je upanje za slovenijo

krepelce ::
... čeprav, moram reči, da je Stevanovič dodal nov nivo pokvarjenosti.
SDS so do sedaj veljali za najvecje pokvarjence, nsi za najvecje nesposobneze in hinavce, resni.ca je zdruzila oboje in cakam samo se cesnjo na tortici.
Rumeni minjonci so res klasa zase. Clovek ne ve ali bi se smejal ali zgrazal![]()
Oo petek je
Ja ja, ti se kar tolazi z rumenjaki, volitve so pokazale rezultat, sploh mladi, tako da je upanje za slovenijo
Ja, naivce ste izkoristili v stilu svoje usmerjenosti, kot duhovniki otroke, samo tem otrokom bo po 4 letih hudo jasno kako zelo ste jih nategnili.
Ampak prav, da ste to naredili, en zavožen mandat desnice je vreden, da cele generacije poučimo, da so desničarji pizde. Vsaka šola nekaj stane, in ta je bila poceni.
In človek si odlično zapomne, da je bil nategnjen in izpadel popoln bedak, ki je nasedel pravljicam iz tiktoka in socialnih omrežij.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
Buggy ::
Prepricavat pokvarjene navijace...japajade, ni to moj namen. Se samo zabavam ob mislil kako tenko boste se piskali, pa se veste ne. Vse bo pokazal cas kot ze vedno do sedaj!
Dimnik ::
Vidimo pokvarjene navijače, sedaj so se aktivirali takoj po nastopu vlade, 4leta pa ne duha ne sluha o njih...zanimivo ane?
Squirrel ::
Ja ja, ti se kar tolazi z rumenjaki, volitve so pokazale rezultat, sploh mladi, tako da je upanje za slovenijo
Ful je upanja ja, ampak od sovraštva vsega kar ne gre v neko skrajno zblojeno desno se ne da kaj prida živeti. Jutri ne bo tvoje življenje nič kaj bolj kvalitetno, kot je bilo predvčerajšnim, še vedno boš prihajal tako kot naš FirerSnake, pa še kdo, dan za dnem žolč zlivati na forum. Zakaj, če vam je nenadoma v življenju tako lepo? :)

krepelce ::
Vidimo pokvarjene navijače, sedaj so se aktivirali takoj po nastopu vlade, 4leta pa ne duha ne sluha o njih...zanimivo ane?
Ja, zanimivo, zadnje leto je bil tvoj račun aktiven samo v predlaganju izbrisov, hecno mar ne, ne duha ne sluha o tebi, potem pa kar
naenkrat Utk izgine, pojaviš pa se ti.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
MrStein ::
Kdor je hotel levo vlado, naj bi volil Goloba, kdor desno, naj bi volil Janšo.
Ha? A ni Levica za levo??? Je preveč levo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krepelce ::
Kdor je hotel levo vlado, naj bi volil Goloba, kdor desno, naj bi volil Janšo.
Ha? A ni Levica za levo??? Je preveč levo?
Levica je zmerna leva, Golob je center, SDS in NSi pa so skrajni desničarji.
Žal preveč leve stranke sploh nimamo, čeprav nas radi prepričujejo v to z izrazoslovjem.
Če koga zanima povezava SDSa in fašizma, je tule lepo utemeljeno:
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
https://slo-tech.com/forum/t807066/p8658061#p8658061
Zgodovina sprememb…
- spremenil: krepelce ()
MrStein ::
no comment je izjavil:
Kdor je hotel levo vlado, naj bi volil Goloba, kdor desno, naj bi volil Janšo.
To bi moral biti slogan Demokratov!
Jaz bi volil Logarja, če bi prilezel vsaj na nekih 15%.
Prilezel bi, če bi jih volil. Tako to deluje.
A nisi ravno malo prej jamral, da ljudje ne vedo kako svet deluje?
.
Torej namesto da bi se del denarja iz cene derivatov prelil v naše ceste, se bo v žepe kapitalistov.
A gradbinci pa niso kapitalisti?
Don Hilda, Zidar, pa Kolektor?
Sami komunisti?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
Zgodovina sprememb…
- spremenil: MrStein ()
FireSnake ::
Kradejo vsi, drugega jim pa nimam za oporekat, lahko rečem, da je Golob bil preveč naiven, pa da SDja ne bi smeli vzeti v koalicijo,
No, potem ti pa ne bo težko našteti te hude dosežke naivnega kuštravca, kot mu ti praviš.
Zdravstvo? Gospodarstvo? Infrastruktura? Šolstvo? Obramba?
Kje so ti siloviti dosežki leve vlade, ki jim sam praviš, da so tudi prasci? Ampak hvališ in braniš jih pa skozi.
Ni to malo čudno in kontradiktorno?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: FireSnake ()
Utk ::
no comment je izjavil:
Kdor je hotel levo vlado, naj bi volil Goloba, kdor desno, naj bi volil Janšo.
To bi moral biti slogan Demokratov!
Jaz bi volil Logarja, če bi prilezel vsaj na nekih 15%.
Prilezel bi, če bi jih volil. Tako to deluje.
A nisi ravno malo prej jamral, da ljudje ne vedo kako svet deluje?
Ne, ni imel potenciala za 15. Niti ni pritegnil še koga od politično nevtralnih ali pa tudi ne-nevtralnih. Gregorčič ga je sicer podpiral, ampak ne tolk da bi dal jajca na tnalo in kandidiral. Pa tist pravnik, ki se včasih oglaša...veliko "pametnih", ki so desni in niso Janševi, nočejo it pa do konca. Mislim da je Logar malo ostal na suhem, sigurno je računal še na kako močno ime, pa ga ni bilo.
FireSnake ::
EU_zamašek- je izjavil:
Res niso začeli delati, mogoče samo Vrtovec kaj miga ...
Neke zastave, himne, muzej novejše zgodovine in ostale drugorazredne teme.
Tole z zastavami je že v redu.
Ker ta norija je šla predaleč. Vemo kdo smo in kje smo.
Je pa res, da bi to lahko počakalo, ker je kaj bolj pomembnega za urediti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
Squirrel ::
Ta tip je fuknjen. Selitev veleposlaništva iz Tel Aviva v Jeruzalem je naravnost izzivanje Arabcev.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...
Razvojne prioritete?
https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...
Razvojne prioritete?
FireSnake ::
sprli dva pola, skratka
vrgli svoj "smoke and mirrors", da bo cela država gledala v napačno smer, tačas, ko si bodo polnili žepe. Recimo tile heci z državno proslavo, kostmi in muzejem
so že priprava terena.
To je delal pernati:
- govoril, kako je povezovalen a sejal razdor (enako še vedno počneš ti)
- iskal izgovore, kako on super vse nastavlja (efekta pa ni bilo)
- pravljice, kako nam vsi zavidajo (a je to blebetal tja v tri dni, ker nihče nam ni zavidal)
- nabijal davke kot pobesnel in bil na to ponosen (potem pa obljubljal, kako jih bo v drugem mandatu nižal)
Res, to, česar obtožujete druge vi sami delate. In to vseskozi.
Zdaj vsaj na oblasti niste več. Vsaj to. Da se vrne normalno stanje.
In, ne nimamo spomina zlate ribice, da smo prejšnji mandat izvolili brutalnega ekstremista.
Ravno tako ene izmed prvih besed kloake, ko je bila izvoljena: "Morali bomo spremeniti način, kako razmišljamo".
Kdor se ob tako brutalnih besedah politike ne zdrzne je ovca, ki samo čaka, da jo ostrižejo in vržejo v salame.
Jaz samo počasi opazujem, kako Idiokracija preko desnice in njenih volilcev počasi vstopa v naš prostor.
Tipičen primer, kako lažeš in igraš žrtev. Vse z namenom, da napadaš.
Ne primerjam politikov po pokvarjenosti, ker so vsi pokvarjeni.
Čemu pa potem najdeš izgovor za vsako neumnost, ki jo je naredil pernati?
Daj odkrito povej, da si navijač levih. Te je sram to priznati?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: FireSnake ()
immortan ::
Ta tip je fuknjen. Selitev veleposlaništva iz Tel Aviva v Jeruzalem je naravnost izzivanje Arabcev.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...
Razvojne prioritete?
zaradi njega bomo vsi izpadli kot da podpiramo genocid
FireSnake ::
... čeprav, moram reči, da je Stevanovič dodal nov nivo pokvarjenosti.
SDS so do sedaj veljali za najvecje pokvarjence in revansiste, nsi za najvecje nesposobneze in hinavce, resni.ca je zdruzila oboje in cakam samo se cesnjo na tortici.
Rumeni minjonci so res klasa zase. Clovek ne ve ali bi se smejal ali zgrazal
Politikom niti ne zamerim, ker manipulirat s tako vodljivimi in nekriticnimi navijaci je v bistvu samo po sebi jasno dejstvo...pac jkeat ga, eni se boste po glavi tolkli, ko bo ze prepozno...kot nickolikokrat ze...ce ne vi, pa vasi otroci ampak do tja vam itaq ne seze...
Čestitam za smetenje brez vsebine. nikoli ne razočaraš. Prideš, zaserješ temo in greš.
Ti se kar smej, med tem se nam oddahne, ko gredo neke stvari že v pravo smer. Zastave so že ena taka.
Obilo smeha ti še želim. Smeh je zdrav.
In v dobro vseh, tudi tebe, upam, da tej vladi rata. Destrukcije in razdora zadnjih 4 let je bilo dovolj.
Saj res: boš pojasnil čemu levi niso podprli partnerstva za razvoj? Ultra sposobni so in lahko bi veliko prispevali k razvoju. Ali želiš reči, da jim ni mar za ljudstvo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
