» »

Zaroka nasveti

Zaroka nasveti

MRB0rYS ::

No kot vidite v naslovu, torej nasvete potrebujem kako izvirno prositi moje dekle za zaroko. Pa prosim bodite hitri potrebujem odgovore do 17 tega meseca.
b0rys

OmegaBlue ::

Uf takšno uprašanje na forumu s samimi geeki :D

Se mi zdi da je čas za ženski del foruma da stopi v akcijo.


P.S.

Čestitke
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

c_o_n_d_o_r ::

congratz za poroko!!
sam jst sm se mal premald da bi ti kej pomagou, pa tud z omyem se strinjam 0:)
good luck

boom-bar ::

Pejt vprašat na poljub
Legalizirajte mehke droge!!!

Uso ::

Čestitam...

Vprašanje je al bi rad kaj klasičnega ob svečah, rožah, glasbi,... al pa kej drugega?

Znaš kaj igrat (kakšno kitaro?), al kaj podobnega?

Moreš izvedet kaj je njej najbol ušeč :)

LP

madmitch ::

Se ti ne zdi, da je to tako osebna stvar, da bi morala v celoti odražati tebe in tvojo osebnost. Ne verjamem, da je tvoja draga s teboj zaradi vseh forumašev.

Bodi najbolj to kar si, ne moreš falit.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Slowenc ::

Povej ji, da ti usoda narekuje, da brez nje (bejbe) ne boš zmogel preživeti preostanka svojega življenja. Pa kupi ji en VELIK šopek cvetja. Bo dobila kar mravlince po hrbtu.

Ali pa ji zastavi vprašanje kar po SMSu>:D .

Drugače pa ji boš znal samo ti s svojimi besedami povedat kar si se namenil narediti.
Skiny gate.

root987 ::

Kakor je že rekel madmitch: Bodi to kar si in vse bo kul. :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

tratto ::

madmitch, root987 ... se popolnoma strinjam.

Malo premisli, ali je vredno zaradi tega dejanja dvigati prah kot to vidiš v filmih, ki prihajajo preko luže. Ne rečem, da kakšna romantična večerjica ne bi delovala pozitivno, toda zaprosiš jo lahko tudi povsem preprosto. Sam sem to opravil celo brez prstana, pa to ni nič vplivalo na najino razmerje v zakonu. ;)

CAT ::

Ne poslušaj jih :D

Zdaj moj predlog je da gresta na večerjo ali pa če znaš kaj sam skuhat bi blo po moje tud super.Malo romantike nikoli ne škodi.Kupi ji vrtnico ali kar cel šopek vrtnic.Pa povej to kar v tistem trenutku čutiš,tako bo najboljše.In verjemi še bolj bo tvoja.Vsaj jaz bi bla :D Če ima rada romantiko in takšne stvari verjemi da bo navdušena.

To je moja ideja ti pa jo izpelji kakor želiš ;)
Lp
CAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: CAT ()

BigWhale ::

CAT,

se ti to ne zdi nevem tako prevec klasicno in klisejsko?

Klemenn ::

na netu je pouhno verzov, ljubezenskih namreč

najdi nekaj pametnega (ki govori o tem da jo maš rad in da ti ni živeti z njo) in se ga nauči na pamet, jo pelji nekam kjer je lepo (mogoče kaj kar ima rada) kakšna večerja itd...in ji povej verz, polj jo pa praši:)

sounds good?

CAT ::

se ti to ne zdi nevem tako prevec klasicno in klisejsko?


Ne se mi ne zdi,to je bil le nek začetek,on si pa lahko zraven kaj še izmisli,mogoče kaj odštekanega pa potem ne bo več tak klasično.Odvisno kakšna oseba je njegova punca.Mogoče pa bo ravno z tem si jo še bolj pridobil.

Vsak ima svoje želje in svoj način kako izrazi čustva.On si pa zdaj lahko iz vsega kar ste napisali oziroma smo napisali od vsakega nekaj izbere in združi.

Možnosti je veliko in idej tudi.Jaz sem le pač meni najlepšo idejo izbrala.:D
Lp
CAT

perci ::

najdi nekaj pametnega (ki govori o tem da jo maš rad in da ti ni živeti z njo)

Ufff, to bo vesela, ko ji bo povedal, da ji ni živeti z njo :D .

Možnosti je veliko in idej tudi.Jaz sem le pač meni najlepšo idejo izbrala.

CAT: upajmo, da nekdo bere tole ;)

CAT ::

perci ne vem če bere :8) lahko pa mu dam link če hočem da prebere :D

A point ni le v tem da točno tako narediš,stvar je v tem da sploh se spomniš na kaj lepega pa karkoli je.Mogoče le vrtnica in par lepih besed ne rabiš niti zapravljat denar za ne vem kaj.

Vsaj jaz tako misli.Meni ni važno kaj mi kupi moj dragi.Važno mi je bolj to da se spomni na mene in da se potrudi.Tako jaz mislim :8)
Lp
CAT

Yohan del Sud ::

Stekleničko od parfuma napolni s (najbolje svojo) spermo. Nato ji jo na kolenu klečeč predaj z besedami: "Rad bi, da bi imela tole..." :8)

Ali pa če hočeš kaj bolj geekovskega. Isto kot zgoraj samo da je usb key s fantastično flash prezentacijo (ala stick fight) s katero jo zaprosiš... ;)

MRB0rYS ::

No kar naprej tako z idejami na plan.

Sej to sm mislil ja ideje in jaz bom eno izbral in izpeljal sam namreč, katera bo pač najbolj izvirna, nevem večerja je tako vsakdanja nekaj novega potrebujem, naprimer stopiš na rob propada pa rečeš zdej pa užen se z mano al pa bom skoču(hahahahah) malo heca.
Sej že kar dolgo živiva skup sam zdej me pa žica, jaz hočem pa to mal bol noro spelat ajd ideje prosim.
b0rys

CAT ::

hmm bol noro idejo.Pol ji pa zapleši en stiptiz:8) pa si na svoje telo napiši nekaj v tem smislu,če se hoče poročit s tabo oziroma zaročiti.

AL hočeš še bol odštekano idejo?:D
Lp
CAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: CAT ()

perci ::

Dej, dej ;) - jst hočm slišat ;)

trillian ::

vprasaj jo preko foruma.
na slashdotu je delovalo.
;)
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Klemenn ::

icq rox :D

CAT ::

Dej, dej ;) - jst hočm slišat ;)


:D da premislim.še bol odštekano.

na primer (to je za tiste ki imajo dovol denarja ) najami nek prostor kaj te vem s kakim odrom(ali pa tud ni treba) pa ji tam zapleši zadaj pa daj en velik plakat (sam narediš) na katerem piše kaj lepega,odštekanega.:8) :D >:D

a ti je dovol odštekano perci?8-)
Lp
CAT

Vesoljc ::

kakšen element presenečenja bi bilo tud fajn notri vžrt...
sej poznate tist videospot od Limp Bizkizov (eat you?), ko na žačetku "ugrabijo" in zvežejo tisto dečvo, ter ji "grozijo" z megafonom pred faco? no, potem se pa lučke prižgejo :)
sej ne pravm, da jo morš zvezat... but then again :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

mile ::

Pri mesarju ko kupujeta govedino za juho? :\ :)

BigWhale ::

Samo ne delaj tega ko bos na bungee striku!

Spomni se na Fresh princa.. in njegovo sestricno Hilary ;>

Baja ::

najboljse, da uredis vse za poroko (brez njene vednosti), pol pa jo samo na maticni urad peljes :D

Gaby ::

Jaz bi na tvojem mestu izbrala kaksno igro. V stilu. Pride domov in ji pustis ful sporocilc. Pa pot kje se naj giblje ji naredis iz sveck. Polno malih sveck. Pa ji pripravis diseco kopel, pa malo listkov od vrtnic noter natrosis. Poleg pa postavis eno res zelo dobro vino. V kopeli se ji pridruzis, potem jo pa peljes v spalnico, ki je cela v rozah, tudi postelja. Sredi postelje pa sporocilo. :))

Vesoljc ::

to je že blo na filmu...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Gaby ::

Itak je odvisno od tega, kaj si on zeli. Kaksen nacin.. Smesen, odpuljen, romanticen..

Barakuda1 ::

Nahprej se prepričaj, da te ni že kter prehitel >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti svoji punci za 18. roj.dan?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586840 (2735) VladarP
»

Kaj kupiti punci za rojstni dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8134452 (27101) syti

Rojstno dnevno darilo...

Oddelek: Loža
399118 (7747) OmegaBlue
»

Produciranje nečega in 5-10mio sit

Oddelek: Loža
382495 (1360) #000000
»

puncin rojstni dan

Oddelek: Loža
345993 (5372) Gh0st

Več podobnih tem