» »

Fraktali

Fraktali

PhotoBlaz ::

Hej!

Najbrs bom delal malo bolj obsirno seminarsko nalogo o Fraktalih, zdej bi pa prosil, ce me napotite na kaksne uporabne www strani, kjer cimvec razlaga o fraktalih,..principu izdelave fraktalov,...uporabi,..itd.

No ce pa ne bi blo prevec, se lahko pa kar tukaj v post-u kdo razpise in nahitro in jasno obrazlozi fraktale in njihove povezave in uporabnosti.

Najlepsa hvala vsem ki mi boste pomagali! :)

Gandalfar ::

in koliko si ze sam naredil za to, mislim, ce jaz napisem

stran na directory.google.com

bos zadovoljen? :)

Mislim, nimamo pojma o tem na kateri tezavnostni stopnji sole si in kako zelo podrobno zelis narest. Verjetno se ti najbolj splaca sam raziskat pa, ce ti kaj ne bo slo potem vprasas.

PhotoBlaz ::

ja...sej sm tud ze sam iskal,..sem ze kar marsikaj najdu,.....sm pa 4. letnik faksa.
Smo se kaksni dodatni uporabni linki niso nikol prevec, ...seveda,..ne da bi sel zdej kdo namesto mene iskat ...samo ce se kdo s tem kaj vec ukvarja in ce ima ze kaj poznanega.

Aspirinix ::

Raje kot link ti dam predlog za branje: James Gleick: Chaos.
KNjigica je super, prebral sem jo ene trikrat, ker je v osnovi nekak temelj za pisanje moje diplomske. Potem se pa ogromno najde na atagooglu. Probaj še sem v meniju fizika najdeš povezavo do fraktalov, potem pa na dnu strani še eno.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umrl Benoît Mandelbrot

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
104216 (2737) noraguta
»

Razdalja med dvema točkama v Sloveniji

Oddelek: Znanost in tehnologija
168937 (8332) gani-med
»

Prava naključnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
525061 (4115) Roadkill
»

Teorija Kaosa(reference)

Oddelek: Znanost in tehnologija
103235 (2828) christooss
»

Fraktali

Oddelek: Znanost in tehnologija
322994 (2275) nicnevem

Več podobnih tem